BU KADINI TANIYOR MUSUN?

Çevrende yaptıklarıyla harikalar yaratan kadınlar var!

- Tuttuğunu koparan, hayallerinin peşinden koşan 💪
- Tek bir lafıyla WhatsApp gruplarını kahkahalara boğan 🤣
- En yoğun gününde bile spora bahane bulmayan 👊
- Kimin yardıma ihtiyacı varsa canla başla koşan 🤗
- Çat kapı gelen misafire bile ziyafet çekebilen 🍰
- Kariyerini altın harflerle yazan 🏆

Yaptıkları her işte harikalar yaratan BU KADINLARI TANIYOR MUSUN?

Çevrendeki harikalar yaratan kadınlara, onların farkında olduğunu göstermek için bukadinitaniyormusun.com’a hemen tıkla; VODAFONE Altın Kulüp ile hazırladığın videoyu onlarla paylaş.
Kadınlara özel birçok markada indirimler sunan Vodafone Altın Kulüp’e ücretsiz üye olmak için ALTIN KULUP yazıp 7000’e SMS göndermen yeterli. ☺️
BU KADINI TANIYOR MUSUN?
Yaptığı her işle harikalar yaratan çevrendeki bu kadınlar için hemen tıkla, farkında olduğunu gösteren sürprizini onlarla paylaş! 💛

20|24
585700

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

585700
  • Gerçekten yukarda belirttiğin özelliklerin hepsini barındıran bir kadın var mı?🤔

Varsa da "BEN O KADINI TANIMIYORUM" malesef😊

Vadafone kullanıcısı değilim ama reklamın "duygusal" boyutu yanında kadınlara verilen değerin yanında farkındalık yaratma açısından başarılı. Tebrikler Vodafone👍😊

0|2
    4|0
  • O kadınları tanıyoruz, onlardan biriyiz. Biz kadınlar çok güçlüyüz 💪🏻

Her işin üstesinden geliriz 🌸

31|11
    9|20
  • Her insanın hayatında günü kurtaran bir kadın kahraman muhakkak vardır🙆🏻‍♀️
    Biz ona çoğunlukla Anne diyoruz 💪🏻

0|1
    1|0
  • Hepsi için para lazım. İşsizim teşekkürler.

60|38
    12|16
  • Kadın olmak çok zor malesef

11|1
    2|2
    • @xCahilsavarx sakin ol şampiyon ben seni tanımam etmem hoş olmadı bu

• @Cockroach erkek olmak kolay demedim ki zaten

• @xCahilsavarx ben burda evimde oturup kimseye karışmadan aksine yardım edebileceğim zaman herkese yardım edip kadınların hayatını nasıl zorlaştırıyorum merak ettim doğrusu.

• O kadın bizim kahramanımız! :)

1|1
    3|2
  • Tanıyorum o kadını, master ve doktorasını bitirdi, şimdi bir iş bulabilmek için çırpınıyor evde ailesinin yanında.
    Ha stress ve evden çıkamamaktan biraz da kilo aldı haberin olsun #Vodafone

6|4
    0|0
  • Atanamadım işsizim, eve misafir gelse tek maaşla geçiniyoruz ucu ucuna yetiyor her şey hatta bazen yetmediği bile oluyor bazen demek saçmalık olur yetmiyor desek daha doğru olurz. Okuldan mezun olalı 2 sene oldu atanamadım. Benim yardımıma kimse koşmadığı için kimsenin yardımına koşmam yağmurlu günde bir yudum su vermem çünkü memleket öyle artık. Kim kimi nasıl düdüklerimin derdinde eğilmeye gelmiyor. Oturduğum yerde adam gibi yürüyebileceğim yol yok bir bisiklet yolu yok her yeri arabalar işgal etti. Bir tane yeşillik ağaç yok spor yapabileceğim ortam yok spor salonuna gideyim desem hem evimin yakınında spor salonu yok hem de param yok spor salonuna verecek hem de orada giyecek eşofman alacak param yok. Whatsap grubunda da 2 arkadaşım var gülmek isterlerse gülerler gülmek istemezlerse gülmezler benim yaşadıklarımı onlarda yaşıyorlar çünkü. Hele birinin anası var sırf sevgilisi var diye ve sevişiyor olma ihtimali var diye kendi öz anası evde kök söktürüyorlar. Tuttuğunu koparmayı bırak memleketin başındaki yiyicilerden hiçbir şey tutamıyorum ki koparayım elim havada kalıyor. Hayal kurmayı uzun süre önce bıraktım. Gerçekten kurmuyorum uğraştım kurmaya ama kuramadım. Kariyer meselesinde de kariyerim olması için başlamam lazım. Öğretmenim bu mesleği 5-6 sene önce severek istereyerek seçtim okudum yüksek lisans yapsam bile o da 2 sene sürecek sonra doktora yapmaya kalksam devlet üniversitesine işim düşecek onda da torpil var yani kariyer falan da yok senin anlayacağın en fazla evlenirim çocuk yaparım.

0|1
    0|0
  • Olmaz mı hiç :) Çevrem gizli kahramanlarla dolu. Annem, teyzelerim ve çok sevdiğim kadın arkadaşlarım. Hepsinin elinde birer sihirli değnek var. Ve insanların hayatlarına sihirli dokunuşlar yapıyorlar.
    Böyle güzel kalpli kadınların değerinin bilinmesi dileğiyle 🌹💪🏻

2|0
    1|0
  • Hayatıma dokunan birçok kadın var. Hepsi öyle zorluklardan, öyle dik yokuşlardan tırmanmış ki, konuştuklarında içten içe mutlu oluyorum. Tabii ki başta annem... Sonrasında ablam, çok sevdiğim öğretmenim, dostum dediğim birkaç güzel kadın... Hepsi hayatımı güzelleştiriyor.

0|2
    0|0
  • Detaylarla dağılmış zihin, yorgunluğuna rağmen itemediği sorumluluklar, hormonal gelgitler , diğer tüm zorlayıcı etkilere rağmen ilerlemeye çalışan bir bünye , kadın olmak zor velhasıl, dünyanın neresinde olursan ol, zor.

1|1
    0|0
  • #Vodafone burada ahkam kesmeye son verip işe yarar tarifeler üret, bugün Türk Telekom silsüpür aracılığıyla 30 gb verdi. Sizlerde ancak göz boyarsınız, yok şu kadın, bu topluluk falan filan, ayrıca İngilizler tarafından yönetildiğinizi bu kadar fazla belli etmezseniz, ya da edin, nasıl olsa yığınları aldatmak işini iyi yapıyorsunuz.

0|0
    1|0
  • Evet öyle kadınlar varki dünya ve kaderi utandıracak kadar güçlü ve güzeller

1|5
    0|0
  • Bizimkiler anca banyoda cafelerin lavabolarında foto ceksin , ay gratiste bu var koşalım , ay ben böyleeğeee erkek istiyorum sevsin benim için yeter dürüst olsun ama öyle erkekler karşılarına cıkınca tipine baktıkları için içindeki gerçekleri göremiyorlar , burdan yiğidolara selam olsun 😂😂😂

0|0
    1|0
  • Ben değilim şahsen, ben kimseyi güldürmek zorunda olmadığım gibi yorgunken spor yapmak zorunda hiç degilim, cat kapı gelen misafirede kapı acmam telefon diye bişey var artık. Ben kimseden yardım istemem kimsede benden istemez. hayallerin peşinden koşmakta para ister

0|0
    0|0
  • Yani WhatsApp gruplarını kahkahaya boğmak dışında tüm vasıflar tutuyor annem yaa o kadın. Benim annem çalışkan bir iş kadını. Hamarat cefakar vefakar sevilip saygı duyulan bir hanım. Evet o kadın benim annem

0|0
    0|0
  • Harika olmayan bir Kadın zaten tanımıyorum
    Bizleri 7 den 77 ye kadar ayakta tutan güç veren başımızın tacı güzel kadınlar.
    Şikayetlerimiz tabiki var ama onlar olmasa erkekler tek başına bir hiç olurlardı.

0|0
    0|0
  • Vodafone aradiğiniz kadin benim ama kendimemi video yapayim ben simdi hıh

0|7
    0|1
  • Tuttuğunu koparan küçük ablam mütevazilik yapamicam her seferinde wp gruplarını kahkahaya boğan benim ، ayrıca yoğun günlerinde sporu bırakmayan kişi de küçük ablam , beni sürükleyerek götürdüğünü bilirim.. çat kapı misafire ziyafet çekende benim çünkü niye olmayın son olarak kariyeriyle beni mest eden kadını henüz tanıyamadım maaaaalesef:(

0|0
    0|0
  • Kendimi buldum cevap olarak🤲🙏🏼 hersekilde spora Vakit ayırırım. Hayallerimin peşinden koşamam yalnız. Fönüm bozulur 🤫🤣 kariyer meselesine gelince, harika para yerim.🤭 misafire de en ala ziyafeti çekerim. Watsap grubu sevmiyorum. Olup olmadık saatlerde yazan dengesizlere ayar oluyorm. Oyuzden beni aldiklari her gruptan ayni hızla ayrilmayi bir zevk bilirim...😃😘 tesekkurler vodafone

0|0
    0|0
  • O kadinlardan birini tanıyorum.
    Benim tanıdığım o kadın biraz da bencildi.
    Her şeyi bildigini sanıyordu.
    Çok yukseklere geldi ama son zamanlarda yere cakildigi. Bir daha da kalkamaz yerden

0|0
    1|0
  • Çevremde annemden başka bir tanıdığım yok maalesef. Sanırım yalnız insanlara göre değilmiş bu test

0|0
    0|0
  • Partnerim ile disardaki sahipsiz hayvranlari besliyoruz ve kendisi hic yorulmadan usenmeden her gittigi yerdeki kimsesiz hayvanlara mama vermeden gecmiyor ve bu kadin harikalar yaratiyor 😊

0|0
    1|0
  • benim o ya eksiksiz hemde tabi bunları yaparken ruh halim nasıl mutlu muyum diye sorarsanız sanki ben yok olmuşumda benim kopyam boş boş görevlerini yapıyormuş gibi hissediyorum.

0|0
    0|0
  • Annem hakkında üç beş güzel cümle etmişsiniz. Böyle jestleri severim ☺️

0|4
    0|0
  • Ben o kadınlardan bir tanesiyim kendimle gurur duyuyorum❤❤❤

1|3
    0|0
  • Tanıyorum, Türk kadınlarının bir çoğu saydığınız özelliklere sahip zaten.💕

2|2
    0|0
  • E ben böyleyim zaten 😅
    Sadece hayel kısmında tıkanıyorum

0|2
    0|0
  • 8 Mart Dünya Kadınlar günü şimdiden kutlu olsun.
    Kadınlar başımızın tacıdır.
    Annemizi 40 yıl sırtımızda taşısak, onun bizi karnında taşıdığı 1 günün hakkını veremeyiz.

0|0
    1|0
  • Biz kadınlara engel olamayacaksınız! Ne kadar engellesenizde biz özgür ve bağımsız bireyler olarak birilerine bağımlı olmadan kendi ayaklarımızın üzerinde duracağız !

0|0
    0|1
  • Yaptığı her işle harikalar yaratan çevrendeki bu kadınlardan çok var. Kadınlar bizim için değerlidir. Onların özel gününde hep yanında olmaliyiz
    Dünya kadınlar günü tüm kadınların kutlu olsun.

0|0
    1|0
  • O kadınların coğu cok yorgun. Bazen keşke benden 4 tane daha olsa dediği günler oluyor. O kadınları güclü yapan cocukluğunda tanıdığı gücsüz kadınlar.

0|0
    0|0
  • Her kadın güçlüdür. Her kadın özeldir.

0|0
    0|1
  • Spora bahane bulmamak konusunda sınıfta kalsam da diğer tüm şıklar için evet bende harikalar yaratıyorum :)

0|0
    0|0
  • Çok kişisel gelişim kitabı okumuş bunu yazan..
    bir insan her an her dakika bu kadar mükemmel olması istenirse sonra neden kafayı sıyırdı diye sorulmasın.. ne gerek var... Yaptığı işi severek ve mutlu olrak yapsın bence... Bu kadar mükemmelliyeçi olmaya gerek yok.

0|0
    1|0
  • Cinsiyet olarak insan olmanın vasiflarini kadın ve erkek diye söylemek başlı başına hata. mevzu insan olmak ta degil , insancıl olmakta. teneke.

0|0
    0|0
  • Bırak şimdi kadınlarıda falanda sen hayırdır vodafone?

Çarktan 4 haftadır süoriz çıkıyor, neymiş efendim abudikgubidik. com dan hediye çeki kazanmışım.
    Ne oldu internetiniz mi bitti?

Her ay 1200tl ödüyorum Allahtan kork vodafone.

0|0
    0|0
  • Komşumuz, evet harika bir kadın...
    ENGELLİ BİR KIZI VAR ve onun için her yere koşturuyor, canla başla...
    Bu saydıklarınızın adı bile anılmaz peeeh!

0|0
    0|0
  • O 6 maddenin hepsini barındıran bir kadına hala rastlamadım. Ama son 3 maddesi çoğu yürekli kadında var. En başta fedakarlıktan ödün vermeyen o baş taçlarımız...

0|0
    0|0
  • Böyle bir kadin varsa banada söyleyin..
    Ama yillar önce boyle bir kadin tanimiştim burada sayılan karakterlere örtüşüyor.. ama benim olmadı ne yazıki. cünku ben coktan başkasyle evlenmiştim..

0|0
    0|0
  • Lihtenştayn'da ya da İsviçre'de olabilir böyle bir kadın. Bu şartlar altında ve kültürel baskıda, bu coğrafyada bir elin beş parmağını geçmeyebilir bu sayı.

0|0
    0|0
  • Biz o kadınlarız ve gün geçtikçe daha da güçleniyoruz!

1|0
    0|1
  • O kadınlar dan biriyiz Kadinlar çok güçlü ve eli öpülesi kadinlar var 👍

1|0
    0|1
  • bir kadın tanıyorum ben hep yanlış yolları seçen onundekini göremeyen hata yapıp yapıp kendi işini bozan sonra iş işten geçtikten sonra değerini anlayıp keşke diyip kahrolan ama yapacak hiçbirşeyi kalmamış olan

0|0
    0|0
  • Umarim o harika kadınlar bir gün bizim çevremizde de olur.

0|1
    0|0
  • O kadınları hepimiz tanıyoruz anne diye hitap ediyoruz kendilerine. Her türlü zorlukta bunu nasıl halletti ki diye hayret ettiren insanlar. Belki spor salonuna gidip spor yapmıyorlar ama evde ki her halleri maraton gibi.

0|1
    0|0
  • Evet biziz bu kadınlar herşeye rağmen güçlü kadınlar "kadın isterse" diye başlayan cümlenin sonuna her kelime gelir başarır azmeder çabalar ve yapar...

0|1
    0|0
  • Tanıyoruz ve örnek alıyoruz güçlü kadınlara ihtiyacımız var✊

0|1
    0|0
  • O kadın benim annem, o kadın benim teyzem, o kadın benim arkadaşım. O kadın tüm Türk kadınları <3

1|0
    0|0
  • Her zaman tuttuğunu koparamayan kadınlar olmayabilir. Yaşantıları buna izin vermeyecek kadar özgüvenlerini kısıtlamış olabilir. Tek bir lafiyla herkesi mutlu edemiyor olabilir çünkü kendisi zaten mutlu olmasına izin vermeyen yaşamıştır. Spor yapsa bile düzelemeyecek bir vücudu olabilir. Ya da bunun için yeteri kadar maddi birikime sahip olamayabilir. Kariyer yapması için gerekli şartlar sunulmayan kadın olabilir. Kadın olmak bununla sınırlı değildir. Her zaman güçlü kalamayacağını bilmek fakat direnmekten cekinmemektir. Kadın olmak her zaman iyi bir yürek taşımanın kariyerden daha önemli olduğunu bilmektir. Ben böyle kadınlar tanıyorum. Diğer turlu kadinlar varsa bana da söyleyin yaşamlarının aslında burada bahsedilen kadar basit olmadığını gosteriversin. Erkekler icin hayatın basit olduğunu vurgulamıyorum. Ama buradaki kadınları tanımıyorum.

1|0
    0|0
Daha Fazla
1235
Yükleniyor...