Knight Online oynayan var mı hala?

Merhabalar arkadaşlar,

Knight Online World
Knight Online World
Zamanının en iyi mmorpg oyunlarından Knight Online efsanesini çoğu arkadaşımız bilir.
Dün akşam saatleri itibariyle 3 yeni server açılmış (Altar, Vega ve Sirius)

Aranızda hala oynayanlar var mı?
Knight Online hakkındaki düşünceleriniz neler?
Knight Online ile tanışalı kaç sene oldu?

0|0
1019

En İyi Erkek Görüşleri

• Zamanın efsanesi mi? Bence o zamanlar çok daha efsane oyunlar vardı ama gerek para, gerek yabancı dil eksikliği ve gerek sistem özelliklerinin yüksek olmasına dair beklenti yüzünden çoğunluk Knight Online gibi oyunlara kayıyordu. Bir zamanlar oynardım. Millet bağımlı olmaktan şikayet ederdi; ben bağımlı olamazdım. :) Bir zaman sonra mahkeme kararıyla yayıncı şirket de kurucuya hakları devretmek zorunda kalınca tekrar başladım. Ama pazar yapabilmek için bilmem neye para ödemek gerekiyor dediler, oyun o an tamamen bitti benim için.

0|0
    0|0
  • Mazi kalbimde yaradır abi ne yapaysun 😂 bu yeni serverlerde krowaz yok lvl sınır 80 falan dsha eskiye donük olmuş eskilerin yeri tam

0|1
    0|0
    • 80 sınır krowaz utc yok ama bence bir süre olmaz, bir süre sonra yapıştırırlar yine :D

• 5.5 yaşımda başlamıştım abim sagolsun zaten 4 yaşımdayken nfs falan oynardım ilk online oyunum knight oldu benden de çaldı çalcagı kadar 😂 senelerce emek verdim ama bilirim tandık abilerim var hayatlarını adamışlar 😂

• Hayatını adayanlarda bugün :D

En İyi Kız Görüşleri

• O oyunun populer oldugu vakitler ben metin2 oynuyordum. :D Hic knight oynamadim. :D Metin2den sonra runesofmagic ile devam etmistim. Harika bir oyundu ama turk server kapatildi ve ben de biraktim oyunu ama olsa oynarim heralde. En son witcher oyununu bitirdim 3 kere filan :D Şu an skyrim oynuyorum.

0|1
    0|0
    • Skyrim i online mı oynuyorsun? Metin2 yi çok az oynadım ben sarmadı fazla. Knight'ı arada pvp oynarım sadece. Runes of Magic i çok duydum ama oynamak nasip olmadı :D

• Ben direk wild hunt ile oynamaya baslamistim. :D :D

• Wild hunt son çıkanıydı yani 3 öyle hatırlıyorum :D

• Oyunu Türkler aldığından beri resmen içine ettiler. Milyonların oynadığı oyun 10 bin kullanıcıya düştü. :) Ağzını açsan hapise atıyorlar birde üstüne 50 tl hapisten çıkma parası istiyorlar. :)

0|0
    0|0
    • NTTgame e geçtikten sonra oyun düzen tutmadı zaten. K2network'te iken bayağı kaliteliydi.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

817

Benzer Benceler

Yükleniyor...