5 Sosyal Medya Uygulaması

SіlverBlossome

Selamlar 😊

Size bu bencemde 5 sosyal medya uygulamasıyla ilgili tavsiyede bulunacağım umarım hoşunuza gider o halde başlayalım.

WeChat

5 Sosyal Medya Uygulaması

Bu uygulama Çin tarafından yapılmış bir uygulama ayrıca dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarında 6. sıraya girmiş Türkiye'de birçok insan tarafından kullanılıyor değişik ve pek adı duyulmamış bir uygulama.

Qzone

5 Sosyal Medya Uygulaması

Bu uygulamada aslında birazcık WeChat uygulamasını andırıyor bu uygulama ile fotoğraflarınızı paylaşmanızı videoları izlemenizi ve ayrıca blog yazmanıza şarkı dinlemenize ve birçok özelliği bir arada yapabileceğiniz bir uygulama.

Tumblr

5 Sosyal Medya Uygulaması

Tumblr uygulaması daha çok gençlere hitap eden bir program bu program ile istediğiniz gibi blog yazabilirsiniz ve istediğiniz sayfaları kolaylıkla bulup takip edebilirsiniz oldukça güzel ve değişik bir uygulama.

Line

5 Sosyal Medya Uygulaması

Line uygulaması fotoğraflarınızı videolarınızı ve daha birçok bilginizi paylaşma imkanı sunuyor hatta sesli mesajları bile paylaşma imkanı sunuyor ayrıca görüntülü ve sesli arama özelliği de bulunmakta.

Linkedln

5 Sosyal Medya Uygulaması

Popüler aynı zamanda profesyonel bir sosyal medya sitelerinden bir tanesidir çok dil seçeneği de bulunmakta ayrıca genelde bu uygulama profesyonel kişiler tarafından kullanılan bir uygulamadır 400 milyona yakın kullanım sayısına sahiptir.

Evet bencemizin sonuna geldik ben yazarken çok keyif aldım umarım sizde okurken alırsınız. 😊

5 Sosyal Medya Uygulaması
39 Cevap