En İyi 5 Kamera Uygulaması

SіlverBlossome

Selamlar 😊

Bu bencemde size en iyi 5 kamera uygulamasından bahsedeceğim. Fotoğraflarınızı doya doya çekilebileceğiniz, birbirinden güzel efektleri ile renk katacağınız uygulama önerisinde bulunacağım. Umarım hoşunuza gider o halde başlayalım.

Candy Camera

En İyi 5 Kamera Uygulaması
Candy camera genelde selfie çekilmeyi sevenler için tasarlanmış bir program. Makyaj efektleri, zayıflatma efektleri ve aynı zamanda çıkartmaları ile fotoğraflarınıza değişim yapabilir ve güzellik katabilirsiniz.

HTC Camera

En İyi 5 Kamera Uygulaması
Bu uygulama sayesinde resimlerinize değişik efektler katabilirsiniz. Bence oldukça başarılı ve profesyonelce bir uygulama.

Retrica

En İyi 5 Kamera Uygulaması
Retrica mükemmel efektleri ile fotoğraflarınıza ayrı bir güzellik katar. Bence çok başarılı bir fotoğraf uygulaması. Aynı zamanda fotoğraflarınızı bu uygulama efektleri ile düzenleyebilirsiniz.

YouCam Perfect

En İyi 5 Kamera Uygulaması
Bu program ile fotoğraflarınıza değişiklikler yapabilirsiniz. Örneğin yüzünüzdeki kırışıklıkları yok edebilir, gözaltı şişliklerinizi bu program ile düzeltebilirsiniz ve bu uygulama sayesinde fotoğraflarınızda istemediğiniz birini kaldırıp silebilirsiniz veya istediğiniz gibi yazı ekleyebilirsiniz.

Sweet Selfie Camera

En İyi 5 Kamera Uygulaması
Bu kamera sayesinde yüzünüzdeki sivilceleri silip cildinizi daha pürüzsüz ve güzel bir hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda gözlerinizi olduğundan daha güzel ve parlak gösterebilirsiniz, diş efekti ile dişlerinizi beyazlatabilirsiniz, komik yüz ifadeleri ile fotoğraflarınıza eğlence katabilirsiniz. Birçok özelliği bulunan güzel bir kamera uygulaması bana göre tavsiye ederim.

Evet bencemizin sonuna geldik umarım okurken keyif almışsınızdır 😊

En İyi 5 Kamera Uygulaması
4
4
Görüşünü yaz
4Kız Görüşü
4Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

 • AyYıldız0110

  Teşekkürler güzel olmuş

  Sevdim 1 Kişi
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

34
 • sedalinko

  retrica yı çok uzun süre kullandım ancak xiomi redmi telefonumdan sonra bu uygulamalara pek ihtiyacım kalmadı şimdi daha çok reels videoları için başka uygulamalar tercih ediyorum yine de güzel bir bilgilendirme olmuş teşekkürler

  Sevdim 1 Kişi
 • sözdegözde

  sanırım en kapsamlısı youcam camera diğerlerinde de pek çok değiştirme seçeneği olsa da bunda biraz daha nitelikli dolandırıcılık yapabiliyoruz :)

  Sevdim 1 Kişi
 • iremthebabyy

  Emeğine sağlık

  Sevdim 1 Kişi
 • yalnızkurt39

  Güzel bence olmuş emeğine sağlık

  Sevdim 1 Kişi
 • IAmarPresterAen

  Retrica güzel uygulama emeğinize sağlık

  Sevdim 1 Kişi
 • OoUu88

  emeğine sağlık. teşekkürler.

  Sevdim 1 Kişi
YÜKLENİYOR...