Türkiye’nin En Çok Aboneye Sahip 20 Youtube Kanalı

Marka ve PR Uzmanı, Sosyal Medya

Bu yazımızda sizlere Türkiye'de en çok aboneye sahip Youtube Kanalları ve Youtuberlardan bahsedeceğim. En çok merak ettiğiniz ve bana en çok gelen soruların başında Türkiye'de en çok aboneye sahip Youtuberlar kimlerdir sorusu oluyor.

Bu YouTube kanalları arasında en çok dikkat çekenler dizi kanalları, TV kanalları, çocuk kanalları ve kişi yani fenomen kanallarıdır. Siz bu durumu nasıl değerlendiriyorsunuz? Türkiye'de en çok aboneye ait kanallar arasında; teknoloji, tasarım, eğitim, bilgi kanalları yok denecek kadar az? Bu durumu nasıl değerlendiriyorsunuz? Bu 20 kanal arasında takip ettiğiniz kanallar hangileri?

1. Netd Müzik Youtube Kanalı

Netd Müzik Youtube Kanalı
Netd Müzik Youtube Kanalı

Netd Müzik hem web sitesiyle hem de Youtube kanalıyla izleyicilerine kaliteli müzikler sunmaktadır. Web sitesinde tamamen müzikle ilgili içerikler sunmaktadır. Ayın en çok dinlenen şarkılar, en sevilen şarkılar gibi kategorilerle birçok müziği web sitelerinde de takipçilerine sunmaktadırlar. Netd Müzik Doğan Holding bünyesinde bulunmaktadır. Netd Müzik web sitesi 2013 tarihinde sunulmuştur. Youtube kanalı ise 2014 tarihinde oluşturulmuştur. Kurulduğu günden itibaren büyümeye devam eden kanal bugün Türkiye’nin en çok abonesine sahip kanalıdır. Kaliteli müzik içeriklerini piyasaya sunarak birçok abone kazanmayı başarmıştır. Netd Müzik Youtube kanalının 20.8 milyon abonesi vardır. Türkiye’de çok popüler olan birçok müzik Netd Müzik bünyesinde piyasaya sunulmuştur.

Netd Müzik hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız: NetD Müzik Youtube

2. Enes Batur Youtube Kanalı

Enes Batur Kimdir
Enes Batur Kimdir

Enes Batur Türkiye’de en çok abonesi olan bireysel kanalın sahibidir. Ünlü fenomen Youtube’da paylaştığı içeriklerle tanınmayı başarmıştır. 2012 yılından itibaren tanınmaya başlayan sosyal medya fenomeni bugüne kadar birçok başarılı işe imza atmıştır. Youtube’a oyun videoları çekerek başlamıştır. Daha sonra eğlenceli içerikler çekerek yoluna devam etmiştir. Youtube kanalında tanınmaya başladıktan sonra şarkılar çıkarmıştır. Çıkardığı şarkılar birçok insan tarafından dinlenmiştir. Enes Batur bunların yanı sıra oynadığı filmlerle de birçok insanın dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Enes Batur hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız: Enes Batur Kimdir


3. Oyuncak Avı Youtube Kanalı

Oyuncak Avı Youtube Kanalı
Oyuncak Avı Youtube Kanalı

Oyuncak Avı Youtube kanalı küçük yaştaki çocuklara hitap eden bir kanaldır. Kanalda Öykü isimli küçük bir kızın yaptığı aktiviteler ailesi tarafından paylaşılmaktadır. Öykü’yle birlikte babası da zaman zaman kamera karşısına geçmektedir. Öykü’nün oynadığı oyunlar, yaptığı aktiviteler kendi yaş grubu tarafından ilgi çekmektedir. Öykü kanalda içerikler çekmeye başladıktan sonra sosyal medya fenomeni olmayı başarmıştır. Kanalın içerikleri Türkçe’dir ancak başlıklar İngilizce olarak atılmaktadır. Oyuncak Avı Youtube kanalı 2014’te açılmıştır ve açıldığı günden beri büyümektedir. Bugün 15.2 milyon aboneye ulaşmıştır. Bu abone sayılarıyla Türkiye’nin en büyük 3. kanalı olmayı başarmıştır. Çocuklara yönelik içerikler üreten kanallar arasında da birinci sıradadır.

Oyuncak Avı Youtube kanalı hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız: Oyuncak Avı Youtube Kanalı

4. Oyuncak Oynuyorum Youtube Kanalı

Oyuncak Oynuyorum Youtube Kanalı
Oyuncak Oynuyorum Youtube Kanalı

Oyuncak Oynuyorum Youtube kanalı çocuklara yönelik içerikler üreten bir kanaldır. Türkiye’nin en çok abonesine sahip 4. kanalıdır. Oyuncak Oynuyorum Youtube kanalı 2016 tarihinde oluşturulmuştur. Oluşturulduğu günden itibaren her geçen gün büyüyen kanalın abone sayısı milyonları aşmıştır. Oyuncak Oynuyorum Youtube kanalının abone sayısı 9.75 milyondur. Abone sayısı kadar izlenme sayıları da oldukça iyidir. Kanalın toplam izlenme sayısı 8.1 milyarı aşmıştır. Ayrıca en çok izlenen videosu da 813 milyon izlenme almayı başartmıştır. Kanalda Öykü ve Masal adında iki küçük kızın videoları bulunmaktadır. Öykü ve Masal’ın gittiği yerler, yeni öğrendiği şeyler, yaptıkları aktiviteler, oynadıkları oyunlar gibi içerikleri izleyicilerine sunmaktadırlar. Videoların içerikleri Türkçedir ancak başlıkları İngilizcedir.

Oyuncak Oynuyorum Youtube kanalı hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız: Oyuncak Oynuyorum Youtube Kanalı


5. Orkun Işıtmak Youtube Kanalı

Orkun Işıtmak Youtube Kanalı
Orkun Işıtmak Youtube Kanalı

Orkun Işıtmak Youtube’da en çok abonesi olan Youtuberlar arasındadır. 25 yaşında olan Orkun Işıtmak genç yaşında tanınan bir isim olmayı başarmıştır. İstanbul’a eğitim amacıyla gelmiş olan Orkun Işıtmak Youtube kanalı açarak bu yönde ilerlemiştir. 2010 yılında kurduğu kanalı kısa süre içerisinde büyümeyi başarmıştır. Bugün itibariyle Orkun Işıtmak’ın kanalı 9.21 milyona ulaşmıştır. Orkun Işıtmak kanalında yorumları şarkıya dönüştürüyor, challenge videoları çekiyor, yaptığı farklı aktiviteleri izleyicileriyle paylaşıyor. Yaptığı her şey izleyicileri tarafından çok sevilerek izlenen Orkun Işıtmak’ın izlenme sayıları da oldukça iyidir. Kurulduğu günden itibaren birçok insan tarafından izlenen kanalın toplam izlenme sayısı 2.5 milyarı aşmıştır. Kanalın en popüler videosu Ece Seçkin ile birlikte yaptığı yorumlarla şarkı yapmak başlıklı videodur. En popüler videosu 42 milyon izlenme almıştır.

Orkun Işıtmak hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız: Orkun Işıtmak Kimdir

6. ATV Youtube Kanalı

ATV Youtube Kanalı
ATV Youtube Kanalı

ATV Dinç Bilgin tarafından kurulmuş ulusal bir kanaldır. Türkiye’de yayın yapan kanal birçok başarılı projeye imza atmayı başarmıştır. 1993’ten beri yayın yapmaktadır. ATV özellikle tüm ailenin izleyebileceği dizi ve programlar yaparak izleyicilerin sevgisini kazanmıştır. 2014 yılında ise Youtube kanalı kurulmuştur. ATV’nin Youtube kanalı kurulduğu günden itibaren birçok insan tarafından takip edilmiştir. Bugün ATV’nin Youtube abone sayısı 8.52 milyondur. Türkiye’nin en çok abonesi olan televizyon kanalı olmayı başarmıştır. Kendi dizilerinin ve programlarının fragmanlarını, tanıtım filmlerini ve özel sahnelerini kanalda paylaşmaktadırlar. Bu içerikler birçok insanın dikkatini çekerek izlenmeyi başarmıştır. ATV’nin Youtube kanalının toplam izlenme sayısı 6.1 milyonu aşmıştır. Kanalın en popüler videosu Kırgın Çiçekler isimli dizinin bir sahnesidir. 145 milyon izlenme almıştır.

ATV Youtube kanalı hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız: ATV Youtube Kanalı Hakkında7. Sk Games Youtube Kanalı

Sk Games Youtube Kanalı
Sk Games Youtube Kanalı

Sk Games Youtube kanalı Soner Kara’ya aittir. Soner Kara çok başarılı oyunlara imza atmayı başarmış video oyun dağıtımcısıdır. Traffic Racer ve Traffic Rider isimli iki çok başarılı video oyununa imzasını atmıştır. Oyunların indirme sayıları kısa süre içerisinde milyonları aşmıştır. Youtube kanalında kendi video oyunlarının kısa tanıtımları yer almaktadır. Sk Games Youtube kanalı 2012 yılında kurulmuştur ancak aktif olarak kullanılmamaktadır. Buna rağmen abone sayısı 8.4 milyondur. Abone sayısıyla Türkiye’nin en çok abonesine sahip kanalları arasına girmeyi başarmıştır. Kanalda 7 adet video vardır fakat izlenme sayısı oldukça iyidir. Kanalın toplam izlenme sayısı 300 milyonu geçmektedir. 134 milyon, 127 milyon gibi izlenmelere sahip kanalda yalnızca Soner Kara’nın ürettiği oyunlarla ilgili tanıtım videoları yer almaktadır.

Sk Games ve Soner Kara hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız: Youtuber Soner Kara Kimdir

8. Deli Mi Ne Youtube Kanalı

Deli Mi Ne Kimdir?
Deli Mi Ne Kimdir?

"Deli Mi Ne?" Youtube kanalı bilinwn adıyla Fester Abdü tarafından kurulmuştur. Fester Abdü’nün asıl adı Ali Abdüsselam Yılmaz’dır. Fester Abdü kanalında çeşitli çılgın davranışları denemektedir. Renkli kişiliğiyle birleşen bu çılgınlıklar izleyiciye keyif vermektedir. Deli Mi Ne Youtube kanalı 2017 tarihinde oluşturulmuştur. Hızla büyüyen kanal bugün milyonları aşan abone sayısına sahiptir. Deli Mi Ne Youtube kanalı 7.67 milyon aboneye sahiptir. Fester Abdü Youtube aboneleri ve izlenmelerinin arttığını gördükten sonra tamamen Youtube’la ilgilenmiştir. Bugün geldiği seviyede birçok insan tarafından tanınmakta ve izlenmektedir. 1.5 milyarı geçen toplam izlenme sayısı vardır. Aynı zamanda 20 milyon izlenme alan videoları da kanalda mevcuttur.

Deli Mi Ne ve Fester Abdü hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız: Deli Mi Ne Kimdir


9. Kafalar Youtube Kanalı

Kafalar Kimdir?
Kafalar Kimdir?

Kafalar Youtube kanalı 3 yakın arkadaşın kurduğu bir kanaldır. Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin tarafından açılan kanal bugün Türkiye’nin en çok abonesine sahip kanalları arasında olmayı başarmıştır. 3 arkadaş farklı konseptlerle video içerikleri çekmektedirler. Videoları çekerlerken hem kendileri eğlenmekte hem de izleyicilerini eğlendirmektedirler. Youtube kanalları dışında oynadıkları filmler de vardır. Kafalar Youtube kanalı 2014 tarihinde kurulmuştur ve bugüne kadar her geçen gün büyümeyi başarmıştır. Kafalar Youtube kanalının 7.47 milyon abonesi vardır. Abone sayısı olarak oldukça iyi konumda olan kanalın izlenme sayıları da oldukça iyidir. Toplam izlenme sayısı 1.6 milyarı aşmıştır. Hesap kimde konseptiyle çektikleri ve içeriğinde Enes Batur’un bulunduğu videonun 16 milyon izlenmesi vardır.

Kafalar Youtube kanalı hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız: Kafalar Kimdir?

10. Kanal D Youtube Kanalı

Kanal D Youtube Kanalı
Kanal D Youtube Kanalı

Kanal D Demirören Holding’e ait ulusal Türk kanalıdır. 1993’ten beri yayın yapan köklü bir kuruluştur. Kanal D birçok başarılı projeye imza atmayı başarmıştır. Türkiye’nin en çok izlenen kanalıdır. Televizyon dünyasında gösterdiği başarıyı Youtube kanalında da göstermiştir. Kanal D’nin Youtube kanalı 2006 tarihinde kurulmuştur. Kanalın 7.35 milyon abonesi vardır. Toplam izlenme sayısı ise 8 milyarı aşmıştır. Herkesin dilince olan ve zamanında reyting rekorları kırmayı başarmış birçok diziyi izleyicilerine yayınlamıştır. Sürekli olarak yeni projeler üstünde çalışan kanal Youtube kanalına da bu projelerle ilgili içerikler yüklemektedir.

Kanal D Youtube kanalı hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız: Kanal D Youtube Kanalı

11. Reynmen Youtube Kanalı

Reynmen - Yusuf Aktaş Kimdir
Reynmen - Yusuf Aktaş Kimdir

Reymen yani asıl ismiyle Yusuf Aktaş ünlü bir Youtuberdır. 2016 tarihinde oluşturduğu kanalına eğlenceli içerikler yükleyerek tanınmayı ve kanalını büyütmeyi başarmıştır. Aslen Sivaslı olan Reynmen Scorp uygulamasına çektiği videolar ile tanınmaya başlamıştır. Günümüzde milyonları aşan abone sayısı vardır. Çok hızlı bir şekilde büyüyen kanalının abone sayısı 6.31 milyondur. Çektiği eğlenceli video içeriklerinin yanında çıkardığı birçok şarkı vardır. Özellikle Ela isimli şarkısıyla rekor kırmıştır. Şarkı 10 dakika gibi kısa bir sürede 400 bin izlenme almayı başararak rekor kırmıştır. Reynmen tüm bunların yanında birkaç filmde de oyunculuk yapmıştır. Birçok alanda kendini geliştiren Reynmen ünlü bir sosyal medya fenomeni olmayı hak etmiştir.

Reynmen Youtube kanalı hakkında daha fazla bilgi alman için tıklayınız: Reynmen - Yusuf Aktaş Kimdir

12. Çukur Youtube Kanalı

Çukur Dizisi Youtube Kanalı
Çukur Dizisi Youtube Kanalı

Çukur 2017-2019 yılları arasında yayınlanmış televizyon dizisidir. Çukur isimli mahalleyi Yamaç Koçavalı ve ailesi korumayı amaçlamaktadır. Dizinin ana konusu budur ve hikaye bunun etrafında şekillenmiştir. Dizi televizyon dünyasında çok ses getirmeyi başarmıştır. Dizinin televizyon dünyasında elde ettiği başarının yanında Youtube kanalında da elde ettiği bir başarı vardır. Dizinin Youtube kanalı kısa süre içerisinde milyonlarca aboneye ulaşmayı başarmıştır. Çukur Youtube kanalı 6.27 milyon aboneye ulaşmıştır. Türkiye’nin en büyük televizyon dizisi Youtube kanalıdır. Kanalın toplam izlenme sayısı da 6 milyara ulaşmıştır.

Çukur Youtube kanalı hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız: Çukur Dizisi ve Oyuncuları13. Sevimli Dostlar Youtube Kanalı

Sevimli Dostlar Youtube Kanalı
Sevimli Dostlar Youtube Kanalı

Sevimli Dostlar kanalı çocuklara hitap eden bir Youtube kanalıdır. Nil, Mert, Şaşkın Ördek ve Unutkan Balık isimli dört animasyon karakteri kanalın içeriklerinde bulunmaktadır. Kanal küçük yaş grubuna hitap etmektedir. Kanalda çocukların kavramları öğrenmesi için şarkılar yer almaktadır. Bu şarkıları görsel animasyonlarla da destekleyerek ilgi çekici hale getirmektedirler. Sevimli Dostlar Youtube kanalı 2013 tarihinde oluşturulmuştur. Kanal oluşturulduğu tarihten itibaren sürekli olarak büyümektedir. Bugün 6.1 milyon aboneye sahiptir. Aynı zamanda videolarının izlenme sayıları da oldukça iyidir. 213 milyon izlenmeye sahip videosu vardır. Kanalın toplam izlenme sayısı 5.6 milyarı aşmıştır.

Sevimli Dostlar Youtube kanalı hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız: Sevimli Dostlar Youtube Kanalı


14. Ruhi Çenet Youtube Kanalı

Ruhi Çenet Kimdir
Ruhi Çenet Kimdir

Ruhi Çenet Youtube’a yüklediği video içerikleri ile tanınmış bir sosyal medya fenomenidir. Ruhi Çenet Medya isimli Youtube kanalının sahibidir. Ruhi Çenet eğitici ve eğlenceli video içerikleri üretmektedir. Çektiği farklı konulardaki başlıklarla birçok insanın ilgisini çekmeyi başarmıştır. Ruhi Çenet Medya Youtube kanalı 2012 yılında kurulmuştur ve kurulduğu günden itibaren kanal tanınmaya başlamıştır. Kanalın 5.9 milyon abonesi vardır. Bugün Türkiye’nin en çok abonesine sahip kanalları arasında yer almayı başarmıştır. İzlenme sayıları da milyonları aşmıştır. Kanalın toplam izlenme sayısı 834 milyonu aşmıştır. En çok izlenen videosu ise 18 milyon izlenme almıştır. Ruhi Çenet özellikle eğitici videolarının kalitesi ile tanınmayı başarmış ve bu başarısını da sürdürmüştür. Youtube kanalının yanında Udemy web sitesinde eğitim de vermektedir. Bu eğitim Youtube kanalında nasıl gelişilebileceğine dair eğitimdir.

Ruhi Çenet hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız: Ruhi Çenet Kimdir

15. OHA Diyorum Youtube Kanalı

Oha Diyorum Youtube Kanalı
Oha Diyorum Youtube Kanalı

Oha Diyorum Youtube kanalı izleyenlerine şaşırtacak farklı videolar üretmektedir. Ekip halinde video çekmektedirler. Ekipte Kemal, Melih, Şeyma ve Serdar Başkan bulunmaktadır. 4 kişiden oluşan arkadaş grubu birbirleriyle vakit geçirmekten keyif almaktadırlar. Oha Diyorum kanalının yeni açıldığı zamanlarda Cem Korkmaz adında bir üyesi de vardı. Cem Korkmaz kanaldan ayrıldıktan sonra vefat etmiştir. Oha Diyorum Youtube kanalı 2014 tarihinde oluşturulmuştur. Oluşturulduğu günden itibaren birçok farklı içerik üreten kanal her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Kanal bugün 5.64 milyon aboneye sahiptir. Kanalın izlenme sayıları da en az abone sayıları kadar iyidir. Toplam izlenme sayısı 3.7 milyarı aşmıştır. Kanalın en çok izlenen videosu ise 18 milyon görüntülenmesi vardır. Oha Diyorum Youtube kanalı ekibiyle birlikte çok güzel işler çıkarmayı başarmıştır.

Oha Diyorum Youtube kanalı hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız: Oha Diyorum Youtube

16. Barış Özcan Youtube Kanalı

Barış Özcan Kimdir
Barış Özcan Kimdir

Barış Özcan sanat, tasarım ve teknolojiyle ilgili içerikler üreten bir Youtuberdır. Youtube kanalında teknolojiyle ilgili içerikler üretmektedir. Aynı zamanda son zamanlarda vlog videoları da çekmektedir. Tüm bunların yanında film ve kitap önerilerinde de bulunmaktadır. İngilizcesi gayet iyi durumda olan Barış Özcan işi gereği ABD’de yaşamaktadır. Evlidir ve bir erkek çocuğu vardır. Barış Özcan kanalını 2007 tarihinde oluşturmuştur. Ancak 2014’ten itibaren aktif olarak kullanmaya başlamıştır. Barış Özcan ürettiği kaliteli içerikler sayesinde milyonları aşan takipçi sayısına ulaşmıştır. Barış Özcan’ın Youtube kanalı 5.44 milyon aboneye sahiptir. Kanalın abone sayısı kadar izlenme sayıları da oldukça iyidir. Toplam izlenme sayısı 582 milyonu aşmıştır. En çok izlenen videosu ise bilgi dolu bir videodur ve 8.9 milyon izlenmeye sahiptir.

Barış Özcan hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız: Barış Özcan Kimdir

17. TRT Çocuk Youtube Kanalı

TRT Çocuk Youtube Kanalı
TRT Çocuk Youtube Kanalı

TRT Çocuk devlete ait çocuk kanalıdır. 24 saat çocuklara yönelik içerikleri kanalda yayınlamaktadır. Yayınladığı çizgi filmlerle çocukların hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlamaktadır. Çizgi filmlerin öğreticiliği ile çocukların gelişimine katkı sağlamaktadır. TRT Çocuk televizyon kanalını birçok çocuk izlemektedir. Televizyon kanalının yanında Youtube kanalı da başarılı bir seviyeye gelmeyi başarmıştır. TRT Çocuk Youtube kanalı 2012 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren özellikle çocukların ilgisini çeken kanal Türkiye’nin en çok abonesi olan kanalları arasında yer almayı başarmıştır. 2012’den beri her geçen gün büyüyen kanalın 5.24 milyon abonesi vardır. Kanalın abone sayısı kadar izlenme sayısı da iyidir. Kanalın toplam izlenme sayısı 4.2 milyarı geçmiştir. En çok izlenen videosu ise bir çocuk şarkısıdır ve 184 milyon izlenmesi vardır.

TRT Çocuk Youtube kanalı hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız: TRT Çocuk Youtube Kanalı

18. Afacan TV Youtube Kanalı

Afacan TV Youtube Kanalı
Afacan TV Youtube Kanalı

Afacan TV Mediakraft’a ait kanaldır. Çocuklara yönelik içerikler üretmektedir. Afacan TV’nin Youtube kanalı 2013 tarihinde Youtube’a katılmıştır. Kanalın içeriklerinde çocuklara yönelik şarkılar, ninniler ve okul öncesi eğitimle ilgili içerikler yer almaktadır. Video içeriklerinde kullandıkları renkli içeriklerle ve animasyonlarla çocukların ilgisini çekmeyi başarmaktadır. Kurulduğu günden itibaren sürekli olarak büyüyen kanal 5.06 milyon aboneye sahiptir. Kanalın izlenme sayıları da oldukça iyidir. Kanalın toplam izlenme sayısı 3.2 milyardır. En çok izlenen videosu ise 441 milyon izlenmeye sahiptir. Tüm çocukların bildiği ve sevdiği şarkı olan kırmızı balık isimli şarkıdır.

Afacan TV Youtube kanalı hakkında bilgi almak için tıklayınız: Afacan TV Youtube Kanalı Hakkında


19. Yapyap Youtube Kanalı

Yapyap Youtube Kanalı
Yapyap Youtube Kanalı

Yapyap YouYapyap Youtube kanalı Oha Diyorum kanalına aittir. Kanalda ekip olarak video çekmektedirler. Renkli ve farklı içeriklere sahip kanal 2013 tarihinde kurulmuştur. 2013 yılından beri kanala birçok farklı içerik yüklemişlerdir. 2013’ten beri büyümeye devam eden kanal 5 milyon aboneye sahiptir. Abone sayısıyla Türkiye’nin en çok abonesine sahip kanalları arasında yer almayı başarmıştır. Ekipte Şeyma, Melih, Serdar Başkan ve Kemal bulunmaktadır. Ekipteki kişiler Yapyap Youtube kanalı dışında Oha Diyorum kanalına ve kendi bireysel kanallarına da içerik üretmektedirler. Kanalın izlenme sayıları da milyarları aşmayı başarmıştır. Kanalın toplam izlenme sayısı 3.4 milyarı aşmıştır. En çok izlenen videosu ise 16 milyon izlenme almıştır.

Yapyap Youtube kanalı hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız: Yap Yap Youtube Kanalı Kimin

20. 5 Dakikada Hallet Youtube Kanalı

5 Dakikada Hallet Youtube Kanalı
5 Dakikada Hallet Youtube Kanalı

İnsanlar her işin en pratik yolunu aramaktadır. 5 Dakikada Hallet Youtube kanalı da insanlara bu pratikliği sunmaktadır. Kanal 2018 tarihinde açılmıştır. Açıldığı tarihin üstüne çok fazla zaman geçmemesine rağmen kanalın abone sayısı milyonları aşmıştır. 5 Dakikada Hallet Youtube kanalının 4.89 milyon abonesi vardır. Kanalda evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz eşyalar izleyicilere sunulmaktadır. Kanalda evde yapabileceğiniz eşyalar dışında günlük hayatınızda gerekli olabilecek pratik bilgiler de bulunmaktadır. Kanalda birçok pratik yöntem ve çözüm yer almaktadır. Kanalın abone sayısı kadar izlenme sayıları da oldukça iyidir. Kanalın toplam izlenme sayısı 1.5 milyarı aşmıştır. En çok izlenen videosu ise 35 milyon izlenme almıştır.

5 Dakikada Hallet Youtube kanalı hakkında bilgi almak için tıklayınız: 5 Dakikada Hallet Kimin

Türkiye’nin En Çok Aboneye Sahip 20 Youtube Kanalı
19
39
Görüşünü yaz
19Kız Görüşü
39Erkek Görüşü

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1939
 • damesblanches
  Çocuk kanallarının milyon abonesi olması çok sinir bozucu.
  Bunlardan bazıları kardeşim. Hem kendileri yeterince düzgün videolar izlemiyorlar ve bu yüzden izledikleri o videoları taklit edip beni delirtiyorlar hem de aynı wifi üzerinden izlendiğinden midir nedir benim de anasayfama düşünüyor bazen.


  Güzel bence ellerinize sağlık
  Sevdim 2 Kişi
  • Eyüp Esen

   YouTube algoritması çok ilginç. Gerçekten mekan değiştirdiğimde ben de alakasız videolar görüyorum. Çocuk kanalları suistimale çok açık. Yani çocuklar reklamlara deli gibi tıklıyor. Abone oluyor ve satın alma yapabiliyor. Çok kaliteli kanallar gerekli bu alanda.

  • Evet ama bir türlü önüne geçmiyorum. Bir ara sürekli annemlerin telofonundaki kanalları abonelikten çıkarıp duruyordum. Benim yanımda ya da babamın yanında da izlemiyorlar. Saçma videoları olan kanalları izlemesini yasakladım. Ama sabah herkes uyurken kalkıp TV'den YouTube'a girip izliyor yine.
   Tam bir baş belası. Büyüse de kurtulsam şu eziyetten😝😝

  • Eyüp Esen

   😆 Büyüyünce de daha farklı versiyonlarını izliyorlar. Daha problem 🤔

  • Hepsini Göster
 • MustiEmre
  Şu bencenizde Netd ve Çukur takip ettiğim bu ikisi var. YouTube fenomenleri bence çoğu saçma ve boş içerik üretiyorlar. Gülmek için bence başka sayfalar da var. İlla bunlar olacak değil.
  Sevdim 1 Kişi
  • Eyüp Esen

   Takip ettiğiniz fenomen hiç yok mu 🤷‍♂️

  • MustiEmre

   Hayır 😄

  • MustiEmre

   Animatrak, Çubuk animasyon, Remix Adam, Milimaudio, Capsman, Parodisel gibi sayfaları takip ediyorum.

 • BenBal
  Selamlar.

  Elinize sağlık, göz attığım bazı kanallar vardı aralarında..
  Sevdim 2 Kişi
 • Huxley17
  Barış Özcan’ın listenin başında yer almasını isterdim... Çok izlenen YouTube kanallarından insanlara faydası dokunabilecek tek kanaldır bence
  SevdimKatılmıyorum 3 Kişi
  • Eyüp Esen

   Ruhi Çenet de aslında kaliteli bir kanal. Barış Özcan'ın bilgisi ve tecrübesi daha fazla sadece

  • Huxley17

   Evet onun da bir çok içeriği hoşuma gidiyor en azından videonun sonunda ben ne izledim diye sormuyorum kendime

 • uğurböceği0000
  MaşAllah hepsindede destan yazmışsınız yani insan bir kısaltarak yazar yazıları.
  Sevdim 2 Kişi
  • Eyüp Esen

   Aslında daha uzunlarını kendi sitemde yazdım ama buraya ancak bu kadar kısaltabildim 😆 daha detaylı bilgi için paragrafın sonuna link bıraktım

  • Eyüp Esen

   Amacım kısa yazmak değil. Neden kısa yazayım?

 • Fatmanurarı
  Elinize sağlık enes batur orkun ışıtmak kanalina aboneyim bence guzel videolar paylaşıyorlar
  Sevdim 1 Kişi
 • Coiffeur34
  Hiç birini takip etmiyorum sadece bussines içerikli olanlara göz atıyorum, eline sağlık.
  Sevdim 1 Kişi
  • Eyüp Esen

   Kendi kanalımı yakında aktif edeceğim. İçerikler size uygun olacak o halde. 🤩 Şimdiden takip edin derim :) https://youtube.com/c/insandedikleri

   Şu anki içerikler kanal eskisin ve algoritmaya olumlu etki etsin diye duruyor. Güzel bir konsept ile geliyorum 🙏

 • pehlivaan
  Orkun Işıtmak, Ruhi Çenet ve Barış Özcan’ı takip ediyorum aralarından
  Sevdim 1 Kişi
  • Eyüp Esen

   Orkun Işıtmak akıllı biri. İçerikleri de iyi ama sanki biraz daha kaliteyi arttırmalı. Bir Ruhi Çenet değil bence

  • pehlivaan

   Daha çok işin business tarafına yöneldiği için bence o kaliteli ve özgün içerik olayını pek yakalayamıyor artık

 • prensesmari
  Neredeyse çoğu çocuk kanalı bu demek oluryor ki acilen sosyal medyanın duzenlenmesi gerekiyor. Çocuklar için
  Sevdim 1 Kişi
 • վ0Ӏմղվ0ӀϲմՏմ61
  Barış Özcan ve Ruhi Çenet'in başta olması lazımdı aslında.
  YouTube kullanıcılarının çoğu çocuklardan oluşuyor anlaşılan.
 • Keşondıteybıl
  Bu Enes Batur yap yap falan nasıl oldu hala aklım almıyor
 • HesapsızHayat
  bende hemen bir kanal açayım bana da abone olsunlar ya.
 • BehruzuFurkan
  Baris Ozcan listeda 16. Sirada olmasi her seyi açıklıyor.
  Katılmıyorum 1 Kişi
 • Myfeelings
  Hiç birine abone diiilimmm
  Sevdim 2 Kişi
 • biradetmehmet
  İlginç olan içlerindeki tüm kanalların neredeyse tüm kanalların eğlenceye yönelik olması
 • AsabiÖküz
  Barış Özcan i biliyorum
  Sevdim 1 Kişi
  • Eyüp Esen

   Mutlaka tavsiye ederim.

  • Izliyorum ara ara onu
   Güzel nitelikli şeyler hazirliyor

 • Bizden_Söylemesi
  Teşekkür ederim güzel bir paylaşım olmuş.
  Sevdim 1 Kişi
 • Yıkık1hobbit
  Çoğu çöp o kanalların
  Sevdim 1 Kişi
  • Eyüp Esen

   TV kanallarının bu kadar büyümesi bana çok ilginç geliyor.

 • staybehind2
  bir kişi dışında paylaşım harika 🙂🙂
  Sevdim 1 Kişi
 • ÖptümGeçtiMi
  Bazıları çok saçma ve haketmiyorr
  Sevdim 1 Kişi
 • FeryalGundogdu
  Ruhi Çenet ve Barış Özcan dışındakiler çöp.
  Sevdim 2 Kişi
 • Alfa80
  Delikli demir çıktı mertlik bozuldu Sanal alem çıktı hiç bişey kamadı
 • Aranel12
  Bencenin bize olan faydasını düşünüyorumdur. 🧐
  Sevdim 1 Kişi
  • Eyüp Esen

   Aslında içerik üreticileri için çok faydalı.

 • muratby
  Hic birinine abone degilim
  Sevdim 1 Kişi
  • Eyüp Esen

   Çok normal :) İçerisinde sadece bir kaç kanal var benim de takip ettiğim. Onlar dışında takip ettiğim kanal yok. Asıl kaliteli kanallar 10.000 abone ile 500.000 abone arasında. O kadar güzel YouTube kanalları var ki.

  • muratby

   Ben sadece aklima gelen bir muzigi dinlemek icin kullaniyorum youtube u yeni nesil kadar aktif degilim😊

  • Eyüp Esen

   Ben Youtube'u çok kullanıyorum. Premium olarak kullanıyorum hatta reklamlardan sıkıldım. Müzik için ise Spotify kullanıyorum.

 • oxfouela
  İnsanlarımız bilgiye ne kadar açmış her bir kanalda kendilerine faydalı bir şeyler katıyorlar
  • sudeglmn

   içlerinde mantıklı olarak sadece Barış Özcan'ı görüyorum maalesef :(((

 • Mistim
  Enes Batur'u hiç sevemedim
  Sevdim 3 Kişi
 • Hüseyin_33
  Hayatın tek bir garantisi varsa o da Youtuberlik
  Sevdim 1 Kişi
 • defneyaprakları
  hiçbirini takip etmiyor oluşum 😀
  Sevdim 1 Kişi
 • Kayıp_Kayık
  Teşekkür ederim 😊👍🏻
  Sevdim 1 Kişi
 • Anıl580
  hicbirini izlemiyorum malesef.
  Sevdim 1 Kişi
 • Piposs
  Evet biride polise küfür etmişti hatırlıyorum
  Sevdim 1 Kişi
 • bursa96
  Enes Batur birinciliği alır benden demesi
  Sevdim 1 Kişi
  • Eyüp Esen

   Ben ilerleyen yıllarda eğer aynı içerik ile giderse izlenme rakamlarının düşeceğini düşünüyorum.

  • bursa96

   Ve Enes Batur aynı tarz içerikle gidicegini düşünmüyorum izlenmesi düştüğünde bunu daha iyi nasıl yukseltirim anlayışına sahip olur

  • Eyüp Esen

   Evet o düşünceye sahip ama bence çok gelişemiyor bir türlü.

  • Hepsini Göster
 • guntulayy0
  Çok güzel paylaşım olmuş
  Sevdim 1 Kişi
 • justSu
  Baris özcan daha üst siralarda olmaliydi
  SevdimKatılmıyorum 3 Kişi
 • McLareN558
  Vayy be güzelmiş
 • Mario45
  Çok uğraşmışsınız emeğinize sağlık )
 • 34blackk35
  Hic bir kanala aboneligim yoktur...
 • Tempocuuu
  Güzel paylaşım
 • KaramsarSincap
  Çok güzel paylaşım olmuş
 • abduş6134
  aralarında sadece ruhi çenet favorimdir
 • SwordOfDemocles
  Haluk Tatar'ı listede görmediğime şaşırdım
 • -_öcüüüü_-
  En çok parayı varan youtuberlar
 • Exciting7
  Barış Özcan sadece takip ettiğim sanırım
  Sevdim 1 Kişi
 • Hsjsjsidheoskjds
  Barış Özcan ve Ruhi Çenet dışında hepsi çöp
  Sevdim 1 Kişi
 • ganteperkek
  Biz bu hayatı yaşayanları izlemeye gelmişiz a*q
  Sevdim 1 Kişi
 • nirhamm
  Hayatta ne şanslı insanlar var
 • RianKillah
  Birileri olmaması gereken yerde sanırım.
 • sozdemir
  biz bir baltaya sap olamadık desene.
 • HARUNSAĞLAM
  Harika çok beğendim bilgilendirici teşekkürler
  • Eyüp Esen

   Güzel yorumunuz için teşekkür ederim.

 • Daredevil39
  Bi kısmına çok şaşırdım
 • greatman7
  Takip etmiyorum hiçbirini
 • 18YaşındaBiri
  Enes katır adamdır
  Katılmıyorum 1 Kişi
 • Gizli Üye
  Güzel bence teşekkürler
  Sevdim 1 Kişi
 • Gizli Üye
  Tebrik ederim. Çok güzel olmuş
  Sevdim 1 Kişi
 • Gizli Üye
  Elinize sağlık 🙂
 • Gizli Üye
  Cok güzel paylaşım olmuş emeğinize sağlık 🤗
 • Gizli Üye
  Oyuncak Oynuyorum Youtube Kanalı ☺️☺️
 • Gizli Üye
  Netd müzik aylık youtube'dan ne kadar kazanıyor orası daha çok kafama takıldı :D
  Sevdim 1 Kişi
YÜKLENİYOR...