Playstation 4'ün 2020 Yılının Yakın Zamanında Çıkması Beklenen Oyunları

BloodyGamer
Playstation 4ün 2020 Yılının Yakın Zamanında Çıkması Beklenen Oyunları

Heyecanlı bir şekilde 2020 yılında, Playstation 4'te çıkması beklenen oyunlar listesi yayınlandı. Gelse de oynasak diyebileceğimiz ve yakın bir süre sonra karşımıza çıkacak olan bu oyunlar, bize bolca evde vakit geçirmek için zorlayacak türden olacağı yapıtlar!

Dreams (14 Şubat)

Playstation 4ün 2020 Yılının Yakın Zamanında Çıkması Beklenen Oyunları

Little Big Planet ve Tearaway'in yapımcılarından PS4 kullanıcıları için yaratıcı olasılıkları genişletiyor. Media Molecule’ün yeni sürümü, oyuncuların her türden irili ufaklı oyunlar yapmalarına ve deneyimlemelerine olanak tanıyacak. Fıstık patlayan bir filin oynadığı bir FPS veya duyarlı bir vakum açısından bir RPG mi oluşturmak istiyorsunuz? Hayalleriniz, bunu gerçekleştirmenizi sağlar. Oynamak sizin için daha önemliyse, Dream Surfing ile kullanıcı tarafından yaratılan binlerce benzersiz deneyime göz atmanızı sağlayacak.

Mega Man Zero/ZX Legacy Collection (25 Şubat)

Playstation 4ün 2020 Yılının Yakın Zamanında Çıkması Beklenen Oyunları

Katlanan Zero'nun kötü robotlarla (gerçek mesleği) savaştığı Mega Man ve Mega Man X serisinin olaylarından bir süre sonrasını ziyaret edin. Capcom’un elde taşınabilir yan kaydırma serisi, PS4'e ilk kez altı yoğun oyunu tek bir pakette bir araya getiriyor. Mega Man Zero 1-4, oyuncuların aynı anda hem Zero’nun ölümcül Z-kılıcını hem de uzun menzilli bir avcıyı seriye ilk kez sahip olmalarını sağlar. Sonuç katartik ve güçlendiricidir. ZX ve ZX Advent, hareket kabiliyetlerini artıran ve yeni yerlere erişime izin veren yeni saldırılarla patronları yenen oyuncuları ödüllendirir. Bu koleksiyon, patron silahlarını zıplamayı, vurmayı ve yağmalamayı seven herkes için bir zorunluluktur.

Nioh 2 (13 Mart)

Playstation 4ün 2020 Yılının Yakın Zamanında Çıkması Beklenen Oyunları

Team Ninja ekibi, oyuncuları samuray becerilerini bir savaşın ve kötü ruhlar döneminde test etmeye davet ediyor. Nioh 2, Yokai Shift yeteneği ile savaş seçeneklerini genişleterek oyuncuların kulüp kullanan bir kaba, çevik hançer kullanıcısı ve daha fazlasını somutlaştırmasına izin veriyor. Bu güçlü yetenekler, oyuncuların becerilerini ve disiplinini test edecek zorlu düşmanlar tarafından dengelenir. Böyle bir düşman korkunç bir mezuki, vahşi, verimli bir şekilde tırtıklı bir silah taşıyan büyük, at başlı ritimler. Tatmin edici, zor kazanılan zaferler hemen köşede sizi bekliyor olacak!

MLB The Show 20 (17 Mart)

Playstation 4ün 2020 Yılının Yakın Zamanında Çıkması Beklenen Oyunları

San Diego Studio, beyzbol iyiliği konusundaki son gelişmeleri için bu sene höyüğe dönüyor. MLB The Show 20, oyun geliştirmeleri, şova giden Yol modu, Mart - Ekim 2.0 ve tamamen yeni bir Showdown oyun modu sunuyor. Yeni mod veya oyun güncellemeleri hakkında çok fazla ayrıntımız olmasa da, San Diego Studio’nun elmasa olan bağlılığı, hayranların radarlarında kalması için yeterli olmalı.

Doom Eternal (20 Mart)

Playstation 4ün 2020 Yılının Yakın Zamanında Çıkması Beklenen Oyunları

Yırt, yırt ve yak. Doom Slayer, id Software’in yeni silahlar ve yetenekler taşıyan yüksek etkili devam oyunu ile geri dönüyor. Örneğin, korkunç Alev Belch'i ele alalım. Omuza takılan yeni alev makinesi, oyuncuların düşmanları taklit etmesine ve süreçte düşen zırh parçalarını toplamasına izin verir. Bu yeni numaralar, Gargoyle ve destek sınıfı Karkas gibi yeni şeytanlarla savaşırken kullanışlı olacak. Çılgınca dövüş, Doom'un (2016) Mars'ın kırmızı arazisinin ötesinde, paramparça gökdelenler ve azalan alışveriş merkezleri ile dolu Cehennemle yıkılmış bir Dünya'ya uzanıyor. Eylem, Dünya'nın ötesinde güneş sistemine ve hatta yukarıdaki göklere kadar uzanır. Giyin, yeniden yükle çünkü Cehennem olacak.

Persona 5 Royal (31 Mart)

Playstation 4ün 2020 Yılının Yakın Zamanında Çıkması Beklenen Oyunları

Hayalet Hırsızları, unutulmaz maceralarının bu genişletilmiş versiyonunda tekrar grev yapıyor. Joker, belirli alanları keşfetmek için kullanabileceği yeni bir kanca takıyor, saraylara yeni içerik eklendi ve çete dükkanlar ve restoranlarla dolu hareketli Kichijoji'yi asabilir. Yeni transfer öğrencisi Kasumi, genişletilmiş hikayenin yıldızı. Yetenekli balerin ve jimnastikçi dans pistini aydınlatır ve Metaverse'te savaşır. Kasumi'yi ve Persona 5 Royal ile gelen büyük eklemelerin geri kalanını yakında öğrenebilirsiniz. Önce biraz dinlensen iyi olur!

Resident Evil 3 (3 Nisan)

Playstation 4ün 2020 Yılının Yakın Zamanında Çıkması Beklenen Oyunları

Çantalarınızı toplayın! Raccoon City'yi ziyaret etmek için değil, kaçmak için. Capcom’un yıldız Resident Evil 2 versiyonundan sadece bir yıl sonra, geliştiriciler 1999’un Resident Evil 3’üne benzer bir muamele yapıyorlar. Korkunç biyo-silah Nemesis, kaotik kentte Spencer Mansion'dan kurtulan Jill Valentine'i takip ediyor. Zeki, kararlı ve bir roketatar ve büyük alev makinesi gibi acımasız silahları taşıyor. Oyuna ilk bakışta, Jill'in ve mütevazi bir şekilde kazıdığı Umbrella askerlerine yeni bir hayat getiren Capcom’un fotogerçekçi karakter modellerini inceliyor. Oyun ayrıca Resident Evil Resistance'ın (daha önce Project Resistance olarak biliniyordu) çevrimiçi, asimetrik eylemiyle birlikte geliyor. Bir oyuncu Liderleri, Avcıları, zombileri ve diğer canavarları dört hayatta kalan oyuncudan oluşan bir takıma karşı açığa çıkarır. Bu çift RE dozu hemen köşede sizi bekliyor olacak!

Final Fantasy VII Remake (10 Nisan)

Playstation 4ün 2020 Yılının Yakın Zamanında Çıkması Beklenen Oyunları

Kötü Shinra Company'nin eski bir askeri olan Cloud Strife'nin botlarına adım atın. Organizasyonun bir parçası, gezegenin Mako yaşam gücünü kâr için tüketen Cloud, şirketi düşürmek için çürük direniş savaşçılarıyla ortaklık kuruyor. Suçtaki ortakları arasında sert vuran Tifa, sıcak başlı Barret ve Aerith adında gizemli bir çiçek kız var. Cloud'un güdüleri kendisinde olmasına rağmen, hâlâ sahip olduğu her şeyle savaşır. Final Fantasy VII Remake’in savaş sistemi, stratejik RPG savaşını yoğun, göz kamaştırıcı aksiyonla birleştirir. Oyuncular bir sonraki hareketlerini planlarken savaşlar yavaş harekete geçer ve kıvılcımların ve mermilerin ekran boyunca dramatik bir şekilde hareket etmesine neden olur. Midgar’ın Mako Reaktörü'ne bağlı bir bomba gibi... Final Fantasy VII Remake, RPG hayranlarını havaya uçurmaya hazırlanıyor.

Predator: Hunting Grounds (24 Nisan)

Playstation 4ün 2020 Yılının Yakın Zamanında Çıkması Beklenen Oyunları

İkonik Predator ile uzman eğitimli bir Fireteam arasındaki bir savaş için ormana girmeye hazırlanın. Illfonic'in asimetrik çevrimiçi çok oyunculu oyunu, oyuncuların tercih ettikleri Predator sınıfını seçmelerine ve acımasız verimlilikle rekabeti takip etmelerine olanak tanır. Çok yönlü Avcı savaşa dengeli bir yetenek kazandırır. Göz korkutucu Berserker, güçlendirilmiş güç ve sağlıkla düşmanları mahvediyor. Hızlı Scout artan hız ve dayanıklılıktan yararlanır. Fireteam ayrıca, saldırı tüfeği, av tüfeği ve daha fazlası dahil olmak üzere dünya dışı düşmanlarıyla savaşmak için bir silah cephaneliğine sahiptir. Savaş kupalarınızı toplamak için neredeyse zamanı geldi.

The Last of Us Part II (29 Mayıs)

Playstation 4ün 2020 Yılının Yakın Zamanında Çıkması Beklenen Oyunları

Ellie’nin hikayesi affetmeyen, salgın sonrası bir dünyada devam ediyor. Wyoming Jackson County topluluğunun yanında bir hayatı vardı.Ellie’nin aşkı Dina ile yeni doğan romantizmi ve yolculuğunun Seattle'ın aşırı büyümüş kalıntılarına doğru gitmesi de dahil olmak üzere bazı büyüleyici hikaye ayrıntılarını ortaya çıkardı. The Last of Us Part II'nin oynanışı, şiddetli hayatta kalanlar ve tehdit altındaki salgına yakalanmış olduklarında hayatta kalmanın ne demek olduğunu da geliştiriyor. Ellie’nin yeni becerileri ve yetenekleri, kaçma, daha fazla alanda gizlenme, doğaçlama tabanca susturucuları ve çok daha fazlasını yapmalarını sağlar.

Playstation 4ün 2020 Yılının Yakın Zamanında Çıkması Beklenen Oyunları
Playstation 4'ün 2020 Yılının Yakın Zamanında Çıkması Beklenen Oyunları
6
19
Görüşünü yaz

En İyi Kız Görüşleri

 • Gizli Üye
  Dreams ve Doom çok ilgimi çekti.
  Görüş hala geçerli mi?
 • Gizli Üye
  Predatoru merakla bekliyorum
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

419
 • Erronblack41
  Nioh 2 alıyorum. İlkini platin yapmıştım ve çok uzun saatler oynamıştım. Ghost of tshumi bekliyorum ve Cyberpunk 2077 bekliyorum Doom da beklediğim oyunlar arasında.
 • Ayarsız-06-
  Son zamanlarda adam gibi oyun çıkmadı oynayacak. Playstation küflendi durduğu yerde :)
 • Dolar 6.20 olduğunun farkında olmayan bir cahilin bencesi. Hangi parayla alıcaz bu oyunları
  • Ben ortak alıyorum aldığımız oyunları 3 kişi arasında bölüyoruz daha karlı oluyor

 • isibala
  doom enternali bekliyorum onun dvdsini alicammmmm yeahh💿💿💿💿💿💿📀📀📀📀📀💿💿💿💿💿💿💿📀📀💸
 • Malamadre8
  Bu oyunların hiçbiri 300₺ altında değildir genel olarak PlayStation oyunları çok pahalı o yüzden benim için hayal
 • EemeraldD
  Ilgi alanım degil ama oyun severler için harika bir haber
 • Gogo_latte
  Last of uss 2 merakla bekledigim oyunlardan bitanesi şubattı ertelediler mayısa 😕
 • barraquda
  Bu Ps nin 5 i ne zaman cikiyor mudur?
  • Aralık 2020'de fakat korona virüsünden dolayı ertelenme olasılığı yüksek.

  • barraquda

   Uzakdogudan gelecek tabi.. mantikli.. ben bunu dusunemedim. Gerci o zamana kadar virus olayi kapanir gibi gibi..

 • reisim harika olmuş harika tek kelime :)
 • naylongömlek76
  Çıksın artık merakla bekliyoruz
 • brhnnn
  5 çıksın hemen alıcam
 • Güzel bir bence teşekkür ederim
 • asilkurt49
  Merakla bekliyorum
 • doom un pc ye çıkmadığı gün ps e geçerim 😂
 • The last of us bekliyoz aga adamlar yapıyor
 • agresifpanda696
  Ben eski kafalıyım, hala pes 2013 oynuyorum😁
 • zupperzonick
  En son ps2 de kaldım ben
 • çoğu iyi oyunlar cidden :)
 • güzel bence olmuş
 • gececini69
  Oyınseverlere hayırlı olsun
 • İyiTamamOldu
  Almak lâzım yeni turnuvalar için
 • Gizli Üye
  Pubg de var mı içinde amca
 • Gizli Üye
  Güzel oyunlar.
YÜKLENİYOR...