Mobilde Keyifli Simülasyon Türü Oyunlar

Mobilde Keyifli Simülasyon Türü Oyunlar

Android ve iOS için oynayabileceğiniz simülasyon türünde oyunları sizler için derleyerek bencemde sunuyorum. Böylelikle, zaman geçirmek için ideal ve hangi tür bir simülasyon arıyorsanız onları bulacaksınız. Böylelikle, uygulama mağazasında gezinmekten kurtulacak ve zamanınızı güzel oyunlarla vakit geçirerek sağlayabilirsiniz!

Hayvanat Bahçesi Simülasyonu: Zoo 2 Animal Park


Durum korkunç. Yıllarca, büyük halan Josephine, küçük hobi hayvanat bahçesine baktı. Artık o geçti, hayvanat bahçesi kapatılacak. Hayvanat bahçenizin kaderi senin elinde! Yeteneğini kanıtla ve Hayvan Parkı'nı kurtar! Belediye başkanı işleri tersine çevirmek için sana 48 saat verdi. Zaman geçiyor. Kollarınızı sıyırın, muhafazaları temizlemeye başlayın, küçük keçileri ve tavşanları besleyin ve hayvanat bahçeniz için yeni vahşi hayvanlar sağlayın.

Macera Türünde Çiftlik Simülasyonu: Funky Bay


Merhaba! Funky Körfezi'nin eğlence dolu tropik adalarına hoş geldiniz! Tropik bir cennette kendi şehrinizi ve çiftliğinizi kurun. Muhteşem maceralara çık ve servetini bul. Egzotik bitkiler, hayvanlar ve sevimli hayvanlar sizi bekliyor! Büyüleyici ve renkli karakterlerin anlatacak çok ilginç hikayeleri var!
Ekinleri toplayın, fabrikalarınızda işleyin, siparişlerinizi yerine getirin ve şehrinizi ve çiftliğinizi geliştirmek için mal satın. Yeni toprakları, kaynakları keşfedin, görevleri çözün ve korsan hazinelerini ortaya çıkarın. Bir Maceracı Ol, kendi işini kur, rutinden kaç ve ada cenneti için biraz rahatla!

Köy Kurma Simülasyonu: The Tribez Build a Village


Bir kapının ardında kilometrelerce derinlerde hatırlanmayacak kadar eski zamanlardan saklanan barışsever insanların yaşadığı gizemli, ilkel bir dünyayı ziyaret etmeye davetlisiniz. Kendi taş devri köyünüzü inşa edin, dağlar ve denizlerin saklandığı arazileri keşfedin, sizin tanrılar tarafından gönderildiğinizi düşünen kabilenizi refaha çıkarmak için yönetin.

Zombi Simülasyonu: Zombie Castaways


Zombilerin dünyası geniş, parlak ve eğlenceli karakterlerle dolu. Muhteşem adaları keşfedin ve Zombie’nin sırrını çözmeye bir adım daha yaklaşmak için çalılıklara doğru ilerleyin. Zombium'u pişirmek için olağan dışı bitkileri, meyveleri ve çiçekleri büyütün. Dünyaca ünlü binalar inşa edin, görevleri tamamlayın ve adanızın bir insanı olmak ve sevginizi bulmak için dekore edin.

Hastane Simülasyonu: Dream Hospital


Şehrin çok amaçlı hastanesini yönet! Hastanenizi planlayın, yönetin, koordine edin ve kendinizi bir yönetici ve ünlü doktoruna dönüştürün!

Kafe Simülasyonu: My Cafe: Recipes & Stories - Restaurant Game


Tüm dünyada 50 milyondan fazla kahve severe katılın ve bu eğlence ve rahatlayıcı restoran oyununda girişimci ruhunuzu açığa çıkarın. Kafenin Stratejisi'ne karar ver ve çevrimdışı olsan bile, para kazan!

Spa Simülasyonu: My Beauty Spa: Stars & Stories


Hayalindeki güzellik salonunu inşa etmeye hazır mısın? Hadi işe koyulalım!

Fitness Simülasyonu: My Gym Fitness Studio Manager


Ter bile dökmeden dünyaca ünlü bir fitness işletmecisi ol! Kendi fitness salonunun kişisel antrenörü, idarecisi ve tasarımcısı olabileceğin bu ziyadesiyle bağımlılık yapıcı fitness hayat tarzı simülasyonu oyununa ile kalorinizi yakın!

Restaurant Simülasyonu: Tasty Town


Çiftliğinizde taze ürünler yetiştirin ve müşterilerinize lezzetli yemekler sunmak için uluslararası Şeflerin mutfakta sihirlerini yapacakları restoranınıza götürün. Zaman zaman yardıma ihtiyacınız olursa endişelenmeyin: Yardım ve yardım etmek bu deneyimin bir parçası! Etkinlikleri tamamlamak ve özel ödüller almak için arkadaşlarla bir Şefler Kulübü oluşturun veya katılın.

Emlak Simülasyonu: Landlord Tycoon


Gerçekliğe dayalı ilk iş adamı oyunu olan Landlord'da, bir iş simülatörünün, ticaret oyununun ve artırılmış gerçekliğini bir arada tadını çıkarabilirsiniz. Dijital mülk satın alabileceğiniz, satabileceğiniz ve takas edebileceğiniz bir nakit akışı oyunudur ve GPS ve coğrafi konum ile oyunu gerçek konumlarında oynarsınız!

Lojistik Simülasyonu: Transit King Tycoon


Taşıma sektörüne girin ve adanızı ekonomi alanında lojistik anlamında imparatorluk kurun!

Şehir Kurma Simülasyonu: Citytopia


Vizyon sahibi bir şehir yaratıcısı olun ve en olağanüstü Ütopya'yı inşa edin.

Tren Simülasyonu: Rail Nation


Mal tedarik edilmesi gereken küçük bir şehirde başlayacaksınız. Şehrin ve demiryolu şirketinizin hızlı büyümesi için kazancınızı artırın. Demiryollarının tarihini altı otantik dönemde tecrübe edin. Modern teknolojileri araştırın ve 150 gerçekçi motor ve tren arasından seçim yapın. Takımınızın gücünü hissedin: Şirketlerdeki diğer oyuncularla bir araya gelin, oyun dünyanıza hakim olun ve şehrinizi zafere taşıyın! Doğru taktikleri bulun, demiryolu imparatorluğunuzu kurun ve başarılı bir girişimci olun.

Havalimanı Simülasyonu: Airport City


Küçük bir kasabayı dünyanın en iyi havalimanına sahip olan müreffeh bir megalopolis'e dönüştürün! Şimdiye kadarki en işlek ulaşım merkezlerinden birini yaratın: Hava trafik kontrol kuleleri, pistler ve hangarlar gibi altyapıları inşa edin, uçak filosunu birleştirin ve dünyanın her yerine uçuşlar gönderin! Eşsiz binaları geliştirirken ve yükseltirken, ek yolcuları çekerken ve havaalanınızı dünyadaki en uzak yerlere bağlarken şehirdeki çiçeklerinizi kullanarak süsleyin.

Lunapark Simülasyonu: Roller Coaster Tycoon Touch


En iyi tema parkı üreticisi oyunu oyna! En güzel park kreasyonlarınızı güzel 3D grafiklerde yaratmak, kişiselleştirmek ve paylaşmak hiç bu kadar eğlenceli ve kolay olmamıştı. Cep rüya parkınızı inşa etmek için turlar, roller coaster, restoranlar, mağazalar, dekorasyonlar ve daha fazlası dahil olmak üzere 250'den fazla turistik mekanı keşfedin. Her gün eğlenceli görevleri tamamlayın ve parkınızı geliştirmek, peeps'lerinizi mutlu etmek ve daha fazla para kazanmak için ödüller kazanmak için haftalık zorluklara meydan okuyun! Yenilikçi, dokunmatik kontrollü roller coaster yapıcısı, çılgın ve benzersiz roller coaster'ları zahmetsizce oluşturmanıza olanak sağlar. Parkınızı kişiselleştirin, yaratıcılığınızı ifade edin, düzeninizi seçin, tüm cazibe merkezlerinizdeki renkleri kişiselleştirin ve arkadaşlarınızla paylaşmak için fotoğraf çekin. Cebindeki rüya parkın seni bekliyor!

E-spor Simülasyonu: League of Gamers


Bu, e-spor tarihinin en efsanevi oyuncusu olarak ortaya çıkan hikayen! Küçük yerel yarışmalardan, dünya çapındaki tam oyun avcılığına kadar yükselen şampiyonun hikayesini oynayın!

Ot Yetiştrici Simülasyonu: Wiz Khafila's Weed Farm


En iyisi olmak için en iyisinden öğrenmelisin. Yasaklama sonrası yeşil sınırda, yükselen girişimci Wiz Khalifa, bu destansı yeni oyunda, size dünyanın en iyi bitkisini nasıl ekeceğinizi, yetiştireceğinizi ve hasat edeceğinizi gösteriyor.

Detektif Simülasyonu: Criminal Minds The Mobile Game


FBI suçlu profilcilerin seçkin bir ekibine liderlik et! Davranış Analizi Birimi ve resmi mobil oyunda uzun süredir devam eden CBS TV dizisi Criminal Minds dünyasına gir. Criminal Minds: The Mobile Game, sizi yerinizin kenarında tutacak yoğun ve dramatik bir hikayenin merkezine koyar.

Yaşam Simülasyonu: The Sims Mobile


Pc dünyasının meşhur oyunu artık mobilde! The Sims Mobile ile soy ağacını oluştur ve yaşamını kontrol et!

Acil Servis Simülasyonu: Emergency HQ


Acil servis araçları ile yardıma muhtaç olan insanların çağrısına cevap ver ve onları kurtar!

Melodilerle Şarkı Oluşturma Simülasyonu: My Singing Monsters


Küçük adaların hepsinin bir şarkısı var! Küçük yaratıklarını yumurtalarından çıkar ve onları besleyerek büyüt. Ardından melodilerinden şarkılar oluştur!

Sevimli Dostlarla Köy Kurma Simülasyonu: The Smurfs' Village


İyi bir çocuk olursanız Şirinler'i bile görebilirsiniz. Artık, onlar bizim mobil dünyamızda! Gargamel ve kedisinin küstah tuzaklarından koruyarak onların köyüne yardımcı ol!

Ünlü Olma Simülasyonu: Kim Kardashian Hollywood


Kim Kardashian: Hollywood'da kırmızı halı macerasına KIM KARDASHIAN ile katılın! Kendi şöhretini yarat ve servet kazan!

Okul Simülasyonu: High School Story


Lisede yeni arkadaşlarla partilere katıl veya onları hayallerinin kampüsüne eklemek için baloyu izle ve aşkın havada olduğu Isle of Love'a bak! Kankanı bul ya da amigo kızla çık! Sınıf arkadaşlarınla vahşi gezilere çık ve tüm sırlarını öğren! Bunlar ve yüzlerce başka hikayeyi bugünkü harika kampüsünüzde keşfedin!

Köpek Balığı Simülasyonu: Hungry Shark World


Büyük balık küçük balığı yutar! Acımasız hayatta güçlü olan kazanır. Yaşamak için avla ve denizin hakimi ol!

Dinazor Parkı Simülasyonu: Jurassic World The Game


Jurassic Parkı kurmak için sadece telefona kurman yeterli! Tarihin en vahşi ve otçul dostlarımız olan Dinazorları, ziyaretçilerin için yeniden aç!

Çiftlik Simülasyonu: Hayday


Çiftliğini canlandır, ticaret yap, hayvanlardan süt, peynir, yumurta ve daha fazlasını toplayarak kazanç sağla! Çiftlik oyunu artık sende!

Veteriner Simülasyonu: Operate Now Animal Hospital


Hayvanları konu alan en gerçekci veterinerlik simülasyonu ile dostlarını kurtar!

Hapishane Simülasyonu: Prison Architect Mobile


Gerçekliğin kaçış ama ısmarlama hapishaneden! Prison Architect: Mobile, hücre bloklarını ve mahkum tesislerini yerleştirmekten, personel ücretini ve mahkum moralini yönetmeye kadar, maksimum güvenlikli bir hapishane kurmanıza ve yönetmenize meydan okuyor. Mizanpajdan yürütmeye (kelimenin tam anlamıyla, bazı durumlarda) mimar, usta ve uygulayıcı sizsiniz.

Not: Oyunların isimlerini kullandığınız işletim sisteminin mağazasında arattığınız takdirde bulabilirsiniz. Oyunların hepsi ücretsizdir ve oyun içi alım satımlar içerebilir. ( İsteğe bağlı)

Mobilde Keyifli Simülasyon Türü Oyunlar

0|1
39
BloodyGamer KizlarSoruyor'da Fenomen
Fenomen kimdir?

En İyi Erkek Görüşü

 • 5gün

  İçerik güzel. Onun için ayrıca teşekkür ederim. Oyuna vakit bulamıyoruz. Üniversitede en uzun süre oynadığım tek oyun Clash of Clans’tı

  0|0
  0|0

En İyi Kız Görüşü

 • bir tanesi bile simülasyon değil bunların inşallah farkındasındır. 😄

  Hemen hemen alayı Tycoon tarzı şeyler.

  0|0
  0|0

Benzer Benceler

Senin görüşün nedir?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

28
 • 5gün

  Game dev tycoon ile Smart phone tycoonun bağımlısı olmuştum bir aralar. Smartphone tycoon oyunun da kendi telefonlarımı üretiyordum güzel oluyordu.

  0|0
  0|0
 • O değilde plants Vs zombie’nin yerini hiç biri tutamaz

  1|0
  0|0
 • Eline sağlık çok güzel ve bol içerikli olmuş.

  0|0
  0|0
 • Sevmem ben pek oyın

  0|0
  0|0
 • 5gün

  Hiçbirini oynamadım

  0|0
  0|0
 • 6gün

  hepppsi cok guzellllll

  0|0
  0|0
 • Güzel oyunlar

  0|0
  0|0
 • Hungry shark güzel

  0|0
  0|0
 • Landlord oynadım bir ara

  0|0
  0|0
 • 6gün

  Cok güzel seçimler bravo

  0|0
  0|0
Yükleniyor...