Yeni Beyaz Eşya Alırken “Aradığım İşte Bu!” Dedirten 6 Şey

Samsung Türkiye

Beyaz eşya alacaklar, eski beyaz eşyalarını yenileme maratonuna girenler, teknoloji ve verimliliği evine getirmek isteyenler buraya! “Aradığım işte tam olarak bu” dedirten özellikleri ve sondaki sürprizi kaçırma!
Senin beyaz eşya seçerken olmazsa olmazların neler?
Yorum ve görüşlerinle teknolojiye bayılan KScanlar’a katılmayı da unutma.

1. Tüm özellikleri ile hayatımızı kolaylaştıracağını ilk bakışta anlamamız!

Yeni Beyaz Eşya Alırken “Aradığım İşte Bu!” Dedirten 6 Şey

2. Buzdolabında, altını ve üstünü istediğimiz gibi kullanabileceğimiz 5 ayrı mod olduğunu her şeye yer açabileceğimizi görmemiz

Yeni Beyaz Eşya Alırken “Aradığım İşte Bu!” Dedirten 6 Şey

3. Aynı anda iki farklı yemeği kokularını karıştırmadan pişiren fırına hayran kalmamız

Yeni Beyaz Eşya Alırken “Aradığım İşte Bu!” Dedirten 6 Şey

4. Köpükle yıkama teknolojisi olan çamaşır makinesiyle kirli çamaşırların dert olmadığını fark etmemiz

Yeni Beyaz Eşya Alırken “Aradığım İşte Bu!” Dedirten 6 Şey

5. Seçtiğimiz beyaz eşyaların; 3 yıl ürün garantisi, 10 yıl motor garantisi sunmasıyla uzun süreli birlikteliğe başlamamız

Yeni Beyaz Eşya Alırken “Aradığım İşte Bu!” Dedirten 6 Şey

6. Hediyeli kampanyalar ile hem beyaz eşyalarımızı hem telefonumuzu yenileme şansı bulmamız!

Yeni Beyaz Eşya Alırken “Aradığım İşte Bu!” Dedirten 6 Şey

Önce beyaz eşyanı, sonra Galaxy telefonunu seç! Şimdi seçili buzdolabı, çamaşır makinesi veya üçlü ankastre set alıp kampanyaya başvuranlara Samsung Galaxy telefonlar %50 indirimli veya hediye olarak alma şansı! Fırsatı kaçırma!

Yeni Beyaz Eşya Alırken “Aradığım İşte Bu!” Dedirten 6 Şey

Her eve Samsung, her eve yenilik! Teknolojiye bayılıyoruz!

Yeni Beyaz Eşya Alırken “Aradığım İşte Bu!” Dedirten 6 Şey
268
444
Görüşünü yaz
268Kız Görüşü
444Erkek Görüşü

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

268444
 • aSeS_06
  Samsung gerçekten de son dönemde bir çok teknolojik alanda 1 numara olmaya aday.

  Daha yeni bir teknoloji olan nesnelerin interneti kavramını beyaz eşya kategorisinde de başarıyla uygulayan bir marka. Tebrikler Samsung👍
  Sevdim 1 Kişi
 • EvTerliği
  Sağlamlığı, bilinirliği, garanti süresi ve teknik özellikleri beni cezbederse düşünmem alırım. Fiyata bakılmayacak tek şey beyaz eşyadır benim için. Hayatının her alanında işini gören şeyler.
 • fangoria
  Kaliteli dayanikli olmasi ve iyi bir teknik servisinin olmasi
  Sevdim 1 Kişi
 • MaçaKızı_
  Eskiden Samsung markasından çok şikayetçiydim, seneler önce bir buzdolabı almıştık ve 2 ay boyunca onun yapılmasını bekledik üstelik yaz mevsimindeydik.. Neyse ki geçen yıllar yaramış Samsung markası adına yakışır bir marka olmayı başardı, kalitesini gösterdi.
  Sevdim 2 Kişi
 • Nihâl_Deniz

  Hepsi önemli
  Teknoloji hayatı kolaylaştırmalı, insana zaman sunmalı
  Birtek bence fazla programlı ürünler bir bakıma yorucu da olabiliyor
  Pratik olmalı
  Samsung kendi telefon markam ve başka marka düşünemiyorum
  SevdimKatılmıyorum 5 Kişi
 • Alcatraz345
  iş gorsun ama sevdigin insanin gorusleri benim icin onemli o yuzden bende bazen alis verisi ve bir seyler almayi ozellikle yeni seyler almayi seviyorum tek sevmedigim asosyal oldugum icin evden cikamiyor olmak topluma cikamadigim icin alis veris yapamiyorum yoksa severim onun yerine guvendigim yerlerden internet uzerinden alirim elektronik urunler haric
 • Mumaçi
  Son 2 laptopum, ondan önceki 2 masaüstümün ekran ve hdd leri, şuanki masaüstümün ekranı ve ssd’si son kullandığım 5 ceptelefonunun 3’ü ve harici Hdd’im bir önceki tv’m Samsung. Gayette memnunum. Ama ürün kalitesi git gide azalıyor gibi hissediyorum. Her ürünüm bir önceki kadar uzun ömürlü olmamaya başladı.
 • metindogan146
  Ben önce evde nasıl bir beyaz eşyaya ihtiyacım olduğunu hangi özellikleri benim ihtiyacımı karşıladığını kararlaştırırım. sonra internetten o özelliklerde beyaz eşyanın fiyatlarını varsa kampanyalarını görüp karar veririm. ona göre internetten ya da ilgili mağazadan gider alırım. ihtiyacım olmayan özelliklerin benim için değeri yoktur.
 • SüleymanKILIÇ
  Modern hayata alışık olduğumuz , imkan ve statüler çoğunlukta imkan zenginliğin de , Paramızı iyi değerlendirip doğru harcamalar yaparak , ev işlerimizde işlerimizi kolaylaştıran eşya ve ekipmanalrimiza , öncelik olarak doğru karar verip , harcadığımız paranın miktar ve önemini taşıyacak yeterlilikte karar ve doğru tespit yapmalıyız. lüks mahiyet-i taşıyamayan , alternatifler doğru seçimdir.
 • Lonelywarrior40
  Beyaz eşya alırken bugünün toplumunda vatandaşın dikkat etmesi gereken iki temel unsur var bence; birincisi dayanıklılığı ve ömrü, ikincisi ise ne kadar az enerji tükettiği...
  Diğer özelliklerinin tamamı aslında birbirine yakın zaten tüm modellerin; istisnalar hariç.
 • Klasier
  Çamaşır makineleriniz için çok sesli çalışıyor diyorlar ancak kullanmadığım için bir şey diyemem. :)

  Telefon ve televizyonlarınızdan son derece memnunuz ama, teknoloji olarak her zaman en iyi noktadalar. :)
  • Klasier

   "Telefon ve televizyonlarınızdan son derece memnunuz ama, teknoloji olarak her zaman en iyi noktadalar."

   ... teknoloji olarak her zaman en iyi noktada olduğu sürece^ olacaktı. Yanlış yazmışım. :(

 • Deadstronaut
  Artık daha küçük, daha az harcama yapan, daha kompakt, ve pratik ürünler yapıyorlar. Valla %50 indirimle telefon da fena değil. Samsung iyi bir marka, fakat servis ağlarının kalitesini gözden geçirmeliler.
 • gozluklusirin2019
  Yaklaşık üç yıl önce bir marketler zincirinin mahallemizdeki şubesine Samsung Galaxy Grand Neo Plus cep telefonu gelmişti. Hemen almıştım. İyi ki de almışım. Geçen üç yıl da titreşim özelliğini yitirmiş olsa da gayet memnun kaldığımı söyleyebilirim.
 • Amakafamıznassıgüzel
  Samsung beyaz eşyada 3 ay çalıştım.. sonra çıkarılmıştım işten ama gayet güzel sattığım ürünlerde hiç sıkıntı çıkmazdı..

  Artı olarak bulaşıkta waterwall serisi çok iyidir.. çamaşır makinesinde 9 kg üst modeller çok çok iyidir.. buzdolabı asıl iyi olan tarafı zaten buz dolabı 👍🙂
  Beyaz eşyada herkes bilir miele en büyük ve en iyi beyaz eşya markasıdır ama çok çok pahalıdır.. türkiye standartlarına ekonomik olarak en alınabilir aınıfta ben samsungu gayet destekliyorum
 • _король
  Beyaz eşyalarımızı değiştireceğiz. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı için bu sefer SAMSUNG ‘u tercih edelim dedik. Memnun kalacağımızdan eminim. :)
  Sevdim 1 Kişi
 • StarLena90
  Yeni beyaz eşya falan almadım ben yaa, görünüşe bakılırsa belki de evde kaldım. Heralde evlenirken kocam olacak beyefendi ile beraber gider alırız ortaklaşa 😇
 • Wierdo
  Kullanışlı ve talepleri karşılayacak ürünler olmalı yeni teknolojik ürünler baz alınarak. Ayrıca herhangi bir arızada müşteri hizmetleri ve servisleri profesyonel olmalı.
 • CahkininGelini
  Kalite önemli uzun süre dayanması lazım beyaz eşyalar pahalı oluyor hem kaliteli hemde gözüme güzel görünen i alırım şahsen biz Samsung ve Bekodan memnunuz ailecek yani
 • Ateist_Türk
  Metalik gri rengi çok güzel duruyor. Çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi en önemli eşyalardan bence. Özellikle bulaşık makinesi insanı büyük bir çileden kurtarıyor. :)
 • OnLy_Justice34
  Samsung markasının bir tek akıllı telefon cihazlarını beğenmiyorum ileride yavaşlamaya başlıyor fakat diğer bütün ürünleri harika. Evime hatta yeni aldığım kavisli oyuncu monitörü muazzam. Tebrikler Samsung.
 • Daha Fazla (692)
YÜKLENİYOR...