Aksiyon Severlere Silahlı Mücadele Edebilecekleri En Güzel 5 Online Oyun Önerisi!

Zula

Zula
Zula

Madbyte Games tarafından geliştirilen Zula, 23 Haziran 2016 'da yayınlanmış ve yakaladığı başarılar ile adından sıkça söz ettirmiştir. Türkçe seslendirme ile bizi bizden alan "Selamün Aleyküm" demesi de ayrı güzel olmuş.

Point Blank

Point Blank
Point Blank

2008'in Ekim ayında yayınlanan, oldukça akıcı ve hızlı bir oyun olan Point Blank benim en sevdiğim oyunlar arasında olup, Türkiye sıralamasında ilk 3'te bulunan bir klanda görev almam ile devam ediyordu. Ta ki klanı dağıtma kararı alana kadar... Ama bu ne beni ne de bir başkasını durdurmadı ve bu sevdaya kaldığı yerden devam ettik.

CS:GO

CS:GO
CS:GO

Valve Corporation tarafından geliştirilen CS:GO ilk olarak 21 Ağustos 2012 tarihinde piyasaya sürüldü. En büyük oyuncu kitlesine sahip fps oyunlarından biri olmakla beraber gerçekçi oyun motoru ile steam üzerinden biz oyuncularla buluşuyor.

PubG

PubG
PubG

PlayerUnknown's Battlegrounds olarak da bilinen ve 23 Mart 2017 'de yayınlanan harika bir oyun diyebilirim. İlk oynadığınız zamanlarda sizi biraz zorlayabilir ve hatta kanser bile olacağınızı düşünebilirsiniz. Çünkü tam çatışmanın ortasında düşmanınızı yok edeceğiniz sırada bir araba gelip sizi ezebilir.

Battlefield 1

Battlefield 1
Battlefield 1

Electronic Arts tarafından 21 Ekim 2016 'da yeniden dizayn edilerek piyasaya sürülmüş en gerçekçi ve en mükemmel oyundur. Bu oyunu henüz oynamadıysanız iyi bir ekran kartı ve işlemci ile bilgisayarınızı upgrade edip ultra ayarlarda oynamanızı öneririm. Bu oyun hakkında detay vermeyeceğim, çünkü sürprizleri hak ediyorsunuz. :)

_король okuduğunuz için teşekkür eder. <3
_король okuduğunuz için teşekkür eder. <3

0|2
2041
_король KizlarSoruyor'da Fenomen
Editör kimdir?

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

  • Türkiye'den esintiler içerdiği için Zula'yı seviyordum. Ancak parayla oyuncuların daha üstün silahlara sahip olması oyundaki dengeyi bozuyor. Ben oyuncuların kendi emekleriyle iyi olması taraftarıyım.

    Bu ara PubG oynuyorum fazlasıyla. Mobil versiyonunu oynadım uzun süre, şu aralar emülatör üzerinden bilgisayardan oynuyorum. Bilgisayardan oynaması daha keyifli.

    Emeğine sağlık, güzel bir yazı olmuş.

    0|1
    0|0

Benzer Benceler

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 19

Erkekler Ne Diyor 40

Benzer Sorular

Yükleniyor...