Gördüğünüz Düğün Halayı Değil, İnternet Halayı!

Bayırlı Köyü Sakinleri
Bayırlı Köyü Sakinleri

Amasya'nın Suluova ilçesine bağlı Bayırlı köyünde cep telefonlarından internete bağlanmaya başlayan köylüler, bunu davul zurna eşliğinde halay çekerek kutladı! Çekilen halay, internetin hayatımızda ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

Amasya'nın Suluova ilçesine bağlı Bayırlı köyünde cep telefonlarından internete erişim sağlamaya başlayan köylüler, davul zurna ile kutlama yaptı. İlçe merkezine 8 kilometre uzaklıkta Bayırlı köyünde yaşayanlar, kurulan baz istasyonuyla cep telefonlarından internete erişim sağlamaya başlamanın mutluluğunu büyük bir coşku ile yaşıyor. Köylüler, internete kavuşmayı köy meydanında davul zurna eşliğinde yaklaşık 1 saat halay çekerek kutladı.

Gördüğünüz Düğün Halayı Değil, İnternet Halayı!

Köy muhtarı Mehmet Demirci, yaptığı açıklamada, köylerinde 2013 yılından bu yana cep telefonu kullanabildiklerini ancak internete erişim sağlanamadığını dile getirdi.

Köyün çukurda olması nedeniyle yıllarca internet hizmeti alamadıklarını söyleyen Demirci, kurulan yeni baz istasyonuyla cep telefonlarından internete de erişim sağladıklarını anlattı. Demirci, "Tüm yetkililere teşekkür ederim. İnternet yokken özellikle öğrencilerimiz çok sıkıntı yaşadı. Ders notları indirmek için internet çekmiyordu." dedi.

Gördüğünüz Düğün Halayı Değil, İnternet Halayı!
2
6
Görüşünü yaz

Senin Görüşün Nedir?

En İyi Kız Görüşü

 • SenAyçaDe

  Oww biz internetle iç içe yaşıyoruz bizden interneti alsalar geldiğinde biz de böyle oluruz fkdhgdklhgklf

  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşü

 • mcknzy_foy

  Gidip internet baglatcaksin. Cok zor bisey değil ya.

  Görüş hala geçerli mi?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

15
 • Ateist_Türk

  İslam ülkeleri teknolojiyi geriden takip ediyor :D

 • Hak veriyorum onlara 🙈

 • DoNtCaRe_

  😂😂😂

 • efkanbaşar

  süper miş valla

 • KayıpPsikopat

  Allahım ya 😂😂😂

 • kimlik_siz

  Çok iyi abi ya sasdfad

YÜKLENİYOR...