Dalgalı Saçları Kontrol Altında Tutmak Artık Çok Kolay, Belirsin Bukleler!
Kapat

Emine Bulut'u Öldüren Fedai Varan İçin İstenen Ceza Belli Oldu

Sait Özseven
Fedai Varan
Fedai Varan

Kırıkkale'de, 4 yıl önce boşandığı Emine Bulut'u, 10 yaşındaki çocuklarının gözü önünde bıçaklayarak öldüren Fedai VARAN tutuklanıp cezaevine gönderildi. Saldırgan hakkında ağırlaştırılmış müebbet istenerek, canavarca hisle tasarlayarak insan öldürme suçundan iddianame hazırlandı. Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yaptığı açıklama:


BASIN AÇIKLAMASI
18/08/2019 tarihinde, Emine BULUT (38), yanında kızı Fatma Bilge VARAN olduğu halde,
2013 yılında boşandığı eski eşi Fedai VARAN (43) ile Kırıkkale ilimiz, Hüseyin Kahya Mahallesi, 599. Sokak girişinde karşılaştıkları, aralarında çıkan tartışma sonucu, Fedai VARAN'ın, eski eşi Emine BULUT’u boğaz, sol kol, göğüs kısmından bıçakla yaraladığı, olay yerine çağrılan 112 ekipleri tarafından ilk müdahalenin ardından, Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesine kaldırılan Emine BULUT'un burada yaşamını yitirdiği, Olayın faili olan Fedai VARAN'ın, olaydan kısa bir süre sonra, Kırıkkale ili, Bahşili köprüsü altında yakalandığı, Şüpheli Fedai VARAN, Cumhuriyet Başsavcılığımızca 18/08/2019 tarihinde tutuklanma talebi ile Kırıkkale Sulh Ceza Hakimliğine sevk edilmiş, aynı gün Kırıkkale Sulh Ceza Hakimliği'nin, 2019/401 sorgu numarası ile tutuklanmış ve Kırıkkale F Tipi Ceza İnfaz Kurumuna nakli sağlanmıştır. Halen Kırıkkale F Tipi Ceza İnfaz Kurumunda tutuklu olarak bulunmaktadır.
Toplumun veya bireyin üstün ve gözetilmesi gereken hukuki yararını korumak amacıyla
kamu sağlığı ve kamu düzeni açısından sosyal medya ve medya kuruluşlarında yayınlanan olay anına ilişkin şiddet içerikli görüntülere Kırıkkale Sulh Ceza Hakimliği tarafından erişimin ve yayınlanmasının kısıtlanması kararı verilmiştir.
Olayla ilgili, Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından tüm yönleri ile soruşturma yapılıp
şüpheli hakkında canavarca hisle tasarlayarak adam öldürme suçundan Kırıkkale Ağır Ceza
Mahkemesine iddianame düzenlenmiştir.

Son Güncelleme: 31 Ağu 2019 / 15:08
Emine Bulut'u Öldüren Fedai Varan İçin İstenen Ceza Belli Oldu
23
33
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşleri

 • İdamın gelmesini kesinlikle istemiyorum. Tecavüz olayı yaşandığında idam gelsin, biri öldürüldüğünde idam gelsin yazanlar bu suçların azalacağını düşünüyorsanız şunları iyi okuyun.
  Tecavüz eden kişi bunu yakalanmayacağını düşünerek yapar. Yani tecavüzcüyü assanız bile olaylar azalmayacak. Çözüm nedir?
  Çözüm eğitimdir. Eğitim sadece çocuklara verilmez , aileler de eğitim almalı. Eğitime katılmayan aile bireylerine para cezası uygulanmalı ve emniyet sistemleri geliştirilmeli. Hiçkimse yaptığı en ufak bir suçta bile yakalanmayacağını düşünmemeli. Ancak böylelikle tecavüz ve cinayet olaylarını azaltabiliriz. İdam gelirse bu sefer kendi rızasıyla biriyle birlikte olan Ayşe sırf sevgilisinden ayrıldığı için psikolojik olarak bunalıp polise gidip Ahmet bana tecavüz etti diyebilir. Veya hoşlandığı kişiden cevap alamayan Fatma , Mehmet ile ilişkiye girip , Ahmet bana tecavüz etti diyebilir. Açıkları çok fazla yani anlat anlat bitmez. Dediğim gibi , sistemi geliştireceksin, eğitim vereceksin. Öyle bir eğitim vereceksin ki önümüzdeki 100 sene 1 tane bile cinayet , 1 tane bile tecavüz vakası yaşanmayacak. Üzgünüm ama o öve öve bitiremediğiniz "kıskanç erkek" modeli yüzünden yüzlerce hatta binlerce kadın öldü ve korkarım ölmeye devam edecek. Seven erkek kıskanır , kıskanan erkek karısını öldürür. Var mı hatalı olduğum bir nokta?
  Görüş hala geçerli mi?
 • anabasis
  Katil, bir toplumun içinde bunu yapıyor.
  Bu insanlığın neslinin tükenmişliği, bu insanlığın rezaleti, bu insanlığın korkaklığı, bu insanlığın körlüğü...
  İdam bu insanlara bir kurtuluştur. Onu yaşatsınlarki öyle bin pişman ederek, hergün ölümü istesin, yalvarsın. Izdırap çeksin ölene kadar.
  Bugün anlıyorumki bir değil, bin musibet bu zihniyetsizliği engelleyemeyecek. Daha kaç ölüm gerekiyor? Bunlara karşı gelmeyi sadece sosyal platformlarda eleştirmekten öteye gitmek için?
  Bu ölümler olmayabilirdi...
  Herkesin kulağına miras kalsın, görmemezliklerin, duyarsızlığın hayatını kaybetmesine neden olan bu kadın ve kadınların sözleri:
  "Ölmek istemiyorum"
  Ne hale geldik lanet olsun!
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşleri

 • ececikcikcik
  O kız çocuğuna çok üzülüyorum canım nasıl yanıyor bu ülkede bu dünyada böyle it şerefsizler oldukça bu olaylar devam edecek hala sessiz kalıyoruz anayasalar değişmeli böyle itler için ayrıca benim fikrim böyle şeylerin azalması için evlenmeden önce psikolojik test yapılmalı her iki tarafada...
  Görüş hala geçerli mi?
 • www.change.org/.../adalet-bakanl%C4%B1%C4%9F%C4%B1-kadin-cinayetlerine-dur-de arkadaşlar kampanya başlattım bu cinayetlerle ilgili. Imzalayın
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

2131
 • DuygusuzCevriye
  www.haberler.com/.../

  Diyecek söz bulamıyorum.
  Diyecek söz bulamıyorum.
  Diyecek söz bulamıyorum.
  Diyecek söz bulamıyorum.
  Diyecek söz bulamıyorum.
  Diyecek söz bulamıyorum.
 • spacescom
  sadece insan öldürmenin cezası için fezleke oluşturmuşlar.

  Peki kardeşim Türk toplumunun kadın cinayetlerine karşı kifayetsiz kalması karşısında bu durumu yaratan siyasilerden davacı olmayalım mı? Küçük çocukları annesiz bırakan ve böylece gelecek nesillere mutsuz, umutsuz ve her an o anları yaşayacak zihinler bırakmak beka sorunu değil midir?

  Bu fezleke eksik oluşturulmuştur. Türkiye'de hukuk değil hukukun teamülleri değişmelidir. Ölen sadece bir insan değildi.
 • AişəTürkovaa
  "Ölmek istemiyorum" 😢 "Anne ölme" bunu bugün hastanede izledim videoyu ağlamak çalışamadım nerdeyse. Her zaman söylenen bişeyi tekrar etmek istiyorum sadece. "Bu ülkede ölmek, insan hayatı çok kolay ve çok ucuz" ülkede psikolojik sorunu olmayan "insan" kalmadı nerdeyse. Yazıklar olsun şimdi içeriye alıp paşa paşa bakın o akli dengesi bozuk varlığa. Başka bişey demiyorum "Yazıklar olsun"
 • pentin
  Tamamen sosyal medyanın gücü diyorum. Yoksa aylar sürerdi istenen cezanın açıklanması, yakalanması, bir şeyler olması. Hele görüntüler olmasa iyi hal indirimi, tahrik indirimi bile alırdı o adam.
  • Berkan25

   Bu önyargili iddialarla kimseye faydali olmuyorsunuz. Kanunlarimiz, yargimiz bati medeniyetinden kopyelenip Türkiyede uygulaniyor ve Batiya göre belki inanmayacaksiniz ama en agir cezalar Türkiyed veriliyor. Simdi olayin intikamini fikrime dayanarak benden almaya calisacaksinizdir ama yanlis hedef secersiniz, ben aninda yakalaninca orada azcik azcik kesip, günlerce iskence cekerek, öldürün beni diye yalvartilarak öldürülmesi gerektigini savunuyorum.

  • yasou

   Pentin, kesinlikle katılıyorum.
   Hatta serbest bile bırakıldı, neyse ki herkes tepki gösterdi.
   Yine de o adam ne kadar tutuklanırsa tutuklansın o küçücük kız çocuğunun aklından o görüntüler, o buz gibi görüntüler ve annesinin ölüşü asla gitmeyecek.
   Keşke o gün hiç yaşanmasaydı, keşke...

 • saffet4646
  Öyle bir devletimiz varki ben gidip o şerefsizi vursam onu adam yerine koyup beni içeri atarlar
  Dinimiz de öldürmede kısas vardır buyuruyor ama kimsenin din umrunda değil o adamın idam edilmesi Farz Allah katında
 • SaviorAnqel
  Şunlar Olacak ;
  Ünlüler Sosyal medya hesaplarında yalandan üzüntü mesajı
  Devlet Kamuoyunda oluşan tepkiler yüzdün gerken neyse yapacaz diyip halkın gazını alacak..
  O şererfiz yaptığı ile kalacak...
  3 Gün Sonra Unutulup gidecek Malesef...

  Geçici değil Kalıcı Çözümler alınsın... Adalet İstiyoruz.. Kişiye Göre değil... Gerçek Adalet...

 • barraquda
  Iyi hal veya ceza indirimleri veya af yollari kapali olarak cezaevindeki bir hucrede gebersin.. boyle adamlar icin idam istiyorum iste.. tipini sk... neyse.
 • Volrath
  Sivrisinek öldürmekle bataklık kurumaz.. Olay olduktan sonra ceza idam olsa ne olur olmasa ne olur idamın tarihine baktığınızda uzun vadede caydırıcı degıl maalesef. Cehalet ve nefret bataklığını kurutmayanlar utansın
 • BenimAdımEİG
  Emine bulut
  Fedai Emine bulut
  Fedai Emine bulut
  Fedai Emine bulut
  Fedai Emine bulut
  Fedai Emine bulut
  Fedai Emine bulut
  Fedai Emine bulut
  Fedai Emine bulut
  Fedai Emine bulut
  Fedai Emine bulut
  Fedai Emine bulut
  Fedai Emine bulut
  Fedai Emine bulut
  Fedai Emine bulut
  Fedai Emine bulut
  Fedai
 • LostRain
  Hapise giderse keserler orada bir bakıma idam etmek gibi hapse atmak rahat olun 😊 ama Avrupa'daki idam olayları felan gelse hoş olur işlevli.
 • EmirWasHere
  Varya bak bu oro*pu evlatlarına ömür boyu hapis cezası verip her gün işkence uygulayacaksın artık intihar etmek isteyecekler ama izin vermeyeceksin aynı punisherın 1. sezon finalinde olduğu gibi suratlarını camların içinden cırj diye geçircen bak bakalım bir daha yapabiliyolarlar mı?
 • EvcilDana
  2 senede bir iddianameyi hazırlayamayan xxx kafalı savcılarımız, 10 saatte iddianame mi hazırlamış Bravo
 • Eceklp
  idam olsun idam yaaa çocuklarının gözünün önünde yapanların yatıcak yerlere bile yok allah hepsinin belasını versin her canlıya zarar veren insanları
  • deltaluna

   İdam gelmez bende isterim ama gelmez yani boşa ümit etmeye gerek yok

  • theendmiboy

   @deltaluna bunların hakkı idam değil önce işkence idam bunlara ödüldür yalvarsınlar köpek gibi

 • İdam etseler şu iti de meydanda ibret olsun diye sallasalar!
 • ateslialper06
  Önce çükünü kesip münasip yerine soksunlar, sonrasında lime lime edip tuz bassınlar yaralara en son bir iki uzvunu kesip yaksınlae bence en adil ceza o hapiste bile nefes almamalı domuz
 • Pempom
  Once cuku nu kesicejler sonra canli canli derisini yuzucejker sonra canlı canlı tum kemiklerini kiricaklar
 • TuzluAyran96
  Herkes idam istiyoruz demiş. Kimse kusura bakmasın. Hem Avrupa Birliğine girmek istiyorsunuz, hem idam. Oysa AB ye girmek istediğiniz için idam kaldırıldı.

 • Ateist_Türk
  Herifin tipinde meymenet yok zaten, tam bir kroya benziyor. Müebbet hapis verilmesi doğru karar.
 • değişik_haller
  Bunu öldürmicen kurtuluş olur bunu kobay yapıcan fareler gibi tüm işe yarar yaramaz kimyasalları deniyecen üzerinde..
 • Harbiiiikız
  Beter olsun o it nasıl kiydin ya o kadına şeref yoksunu ..
 • Mr-GYC
  İçerde inşallah icabına bakarlar bu caninin ama neye yarar.. Giden gitti, olan küçük kıza oldu..
 • Kirmizizevk
  İdamı getirmedikleri sürece idam edilmedigi sürece insanlık suçludur
 • RuhsuzAyııı
  Öldürülmüş diyorlar ama ne kadar doğru bilmiyorum internet üzerinden de baktım birşey göremedim bilgilendirir misiniz? Bilen arkadaşlar
 • SerraEkin_
  Bu ülkede adalet kavramı yalnızca sarayların ismi oldukça bu tür cinayet vakalarında bırakın en aza inmesini gün geçtikçe çoğalacak !
 • Hacker_Man22
  Beşerin yaptığı Kanunlar o kadar olur işte Allah’ın Kanunlarına benzemez
  • simfiross

   Haaah işte böyle düşünüyorum

  • Realgar

   Hasktir ordan. Kuranda kadını dövün diyor. Allahın kanunuymuş, 4 karı alacan, baş kaldırırsa dövecen ha?
   Bu katiller dinden onay alıyor da bu bohku yiyor

  • simfiross

   Dövün diyor da ne yapınca dövün diyor ona bak sonra konuş. Ayrıca konumuz şeriatın cezaları. Bunu yapan erkeğe ne gibi cezalar verilecekti onu bir öğren sonra kınarsın

  • Hepsini Göster
 • eegzoo
  Şerefsiz çürüsün hapislerde yansın kül olsun sonra da.
 • simpsonlar
  Çok yaşa i t oğlu i t ş e r e f s i z. Ateşin bol olsun
  • simpsonlar

   Site şu habere bari laflarımı düzeltme.

  • simpsonlar

   G e b e r inşallah g a v a t

  • yasou

   O r u s p u c o c u g u u m a r ı m i d a m a l ı r

 • Hücrede her gün öleceksin kardeşim..😑😑😤😤kansız p.. ç
  • Bari bu adam için edilen küfürleri düzeltmeyin ka ekibi yani bari bu kansıza rahat rahat küfür edelim bu o... çç hücrede çürüsün!!

 • muratcann44
  yok mu lan bu adamı öldürücek şu zavallı kadının sülalesinde 1 tane erkek
 • aliveli4949
  çok güzel piskolojim bozuldu ışıd canlı adam yakma videosundan daha piskoloji bozucu bir video
 • dreamliner61
  bu şerefsizi yaatmayacaksın aldığı oksijen bile ziyandır.
 • MaçoErkek_
  Bolu F tipi cezaevine nakledildi umarım orda öldürürler şerefsizi
 • yeniüyeks
  sembolik de olsa oy verin belki dikkate alırlar
  :https://www. strawpoll. me/18530590
  • xHOTSHOTx

   bir tek ben oy kullanmışım ayrıca belki dikkate alırlar dediğin bu tarz anketler olmuyor

 • nanelisoda1278
  Cezaevindeki abilere saygılar. Siz konuyu biliyorsunuz.
 • mad_hause58
  İdam şart... inşallah geberir o it...
 • SevdiceğineMeftun
  İçerdekilere burdan seslenelim öldürsünler onu
 • ıslak_toprak_kokusu
  #idamistiyoruz ya da ağır cezalar gelsin artık !!!
 • kafasibidünya
  İdam olmalı idam!
  • saffet4646

   Ahhh keşke kardeşim bunlar gibileri canlı yayında milletin gözünün önünde kafaları kesilerek öldürseler kimse cesaret edemez bidaha bunun gibi itler yüzünden erkekligimden utanıyorum yaaa 😑😑

 • satürn22
  İdam diyoruz ciddiye alan yok mk.
  • KingBoy_

   Para babası milleti soymakla meşgul..

  • karamelimsi_

   @KingBoy_ ne alaka Tayyip Meclisten böyle birşey gelirse imzalarım demişti sen git Meclistekileri söv sanki her Bakanlıkları, Meclisi bilmem neleri o yönetiyormuş gibi konuşuyorsunuz onlarıda yöneten insanlar var milletede cahil cahil cümlelerde kurmayın lütfen!

  • KingBoy_

   @karamelimsi_ tamam ampul hanım

 • bambino35
  İdam istiyoruz!!
 • polat6534
  FEDAİ ARTIK YOK.
  İŞİ HALLEDİLDİ..
 • Floryaaa
  İnşallah sağ çıkmaz ordan eziyetle ölür
  • isimsiz9931

   Şişlemişler ölmüş haberlerde yaziyor nette

  • Floryaaa

   Ay inşallah gebersin

 • _Tğmn_
  Şu itteki surata baksana zebanileri tükürmez
 • aysin19051905
  Müebbet hapis cezası almalı
 • karadayi-0606
  yargı reforumu içine idamı da koysunlar
 • maksatgoygoy
  O çocul için bir şeyler yapılması gerek
 • burak6714
  Serefsizler
 • MeteXx
  İdam istiyoruzz
 • Gizli Üye
  Anlamsız siz gidin kısa şort giyin böyle şeylere kafa yormayin
 • Gizli Üye
  Türkiyede Batidan aldigimiz hukuk kanunu degistirip, bunlarin hak ettigi cezanin verilmesi lazim, idam ama idami 5 yil sonra ve 5 yil hergün iskence yaparak, cehennemi önce dünyada yasatarak
  • Gizli Üye

   Birde agir Cezayla böyle suclari engellenmez, ALKOL ve UYUSTURUCU kullanimini Türkiyede sifira indirmeyi basarirsak, Cinayet sayisi % 80 azalir.

   Öncelikle kadin diye ayrim yapip sinirlamakta yanlis, cocuklarda öldürülüyor, erkeklerde öldürülüyor, hatta en cok erkekler cinayete kurban gidiyor.
   Ne yapilabilinir sorusuna gelince , cinayeti tamamen önlemek imkansiz, cezalarda caydiricidir ama önlemez, cünkü gözü dönmüs cani ceza umurunda degil.
   Ama bazi önlemler alinabilinir, benim icin en önemli önlemlerden bir tanesi alko ve madde bagimliligini sifira indirmek, bakin bugünü cinayeti isleyen madde , alkol bagimlisi.
   Türkiyede islenen her 10 cinayetten 8 i alkol ve uyusturucu etkisi altindaki insanlar tarafindan isleniyor.
   BENI simdi ALKOL ve MADDE kullananlar taslayacktir ama ARASTIRIN, gercek bu!!

 • Gizli Üye
  Tipinde hayır yok zalim herif
 • Gizli Üye
  Şişlemişler sanırım ölmüş adam
YÜKLENİYOR...