Bu Kış Konfor Ve İpeksi PÜRÜZSÜZLÜK Bir Arada!
Kapat

Fazıl Say 18 Ağustos'ta Kaz Dağları'nda Konser Verecek

Melike Gozence r
Fazıl Say
Fazıl Say

Dünyanın en önemli piyanist ve bestecilerinden biri olan Fazıl Say, Instagram hesabından Kaz Dağları'ndaki doğa katliamına "Dur" demek için 18 Ağustos'ta Kaz Dağları'nda konser vereceğini açıkladı. Sanatçı, altın çıkarmak için kesilen binlerce ağaca atfen bestelediği “Kazdağları marşı” bestesini de 18 Ağustos'ta ilk kez seslendirecek.

Say, yaptığı paylaşımla; orman içinde uygun bir yer tespit edilmeye çalışıldığını, konsere ait detayların bir kaç gün içinde duyuracaklarını belirtti. Ünlü bestekar Instagram hesabında şu ifadeleri kullandı:

18 Ağustos Pazar sabahı Kaz Dağları'ndaki korkunç doğa katliamına “dur” demek için bir orman konseri planlıyoruz. Orman içindeki müsait mekanın tam yerini sizlere bir kaç gün içinde bildireceğiz.
Piyano; bu sefer orman için geliyor Kaz Dağları'na.
Geçen yıl Truva için gelmiştim.
Hatta bir de; bugün bestelediğim “Kazdağları marşı” bestesinin ilk seslendirilişi olacak o sabah.
Bu ağaçlara, doğaya, yaşamaya ithaf bir marş.
Dostlar;
Söz müziğin olsun..

Konser doğa orman için, ama elbet insanlar da davetlidir))) “Doğadaki en büyük erdem yaşatmaktır” der düşünürler.. Biz de “bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine” olacağız bu durumda, güzel ülkemizin, binlerce yıllık tarihine ve doğasına elimizden geldiğince sahip çıkacağız. Sesimizle, müziğimizle... Çanakkaleliler ve tüm Türkiye ile beraber.
Detaylı bilgiler birkaç güne..

18 Ağustos Pazar sabahı kazdağlarındaki korkunç doğa katliamına “dur” demek için bir orman konseri planlıyoruz. Orman içindeki müsait mekanın tam yerini sizlere bir kaç gün içinde bildireceğiz. Piyano; bu sefer orman için geliyor kazdağlarına. Geçen yıl Truva için gelmiştim. Hatta bir de; bugün bestelediğim “Kazdağları marşı” bestesinin ilk seslendirilişi olacak o sabah. Bu ağaçlara, doğaya, yaşamaya ithaf bir marş. Dostlar; Söz müziğin olsun.. . Konser doğa orman için, ama elbet insanlar da davetlidir))) “Doğadaki en büyük erdem yaşatmaktır” der düşünürler.. Biz de “bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine” olacağız bu durumda, güzel ülkemizin, binlerce yıllık tarihine ve doğasına elimizden geldiğince sahip çıkacağız. Sesimizle, müziğimizle... Çanakkaleliler ve tüm Türkiye ile beraber. Detaylı bilgiler bir kaç güne.. #fazılsay teşekkürler Çanakkale #kazdağlarıhepimizin Fazil Say (@fazilsay)'in paylaştığı bir gönderi ()

Son Güncelleme: 13 Ağu 2019 / 04:08
Fazıl Say 18 Ağustos'ta Kaz Dağları'nda Konser Verecek
12
7
Görüşünü yaz

En İyi Kız Görüşü

 • Kutuptabuztutmuskiz2
  Hayatımda böyle saçmalıklar görmedim koç kendine özel eğitim merkezleri işletmeler yaparken doğayı dilediğince bozuyor ağaçları katlediyor bu sözüm ona çıkarcı yandaş çevrecilerin sesleri çıkmıyor, devlet milletin refahı için kaynak üretmek için çaba sarfediyor üç beş ağaç 🌲 🌳 için demediklerini bırakmıyorlar 👎
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşleri

 • ozelguvenlik2017
  Terör örgütü Pkk 12 noktada Bursa da Manisa da orman yangınlarını kundakladı Pkk yakıyor çevreciler neden susuyor çok korkuyorlar PKK dan Kaz dağında konser verecek vatan evladı Fazıl Say aynı konseri Ormanı yakan kundaklayan Vatan Haini Bebek katilleri için de verirseniz sevinirim...
  Görüş hala geçerli mi?
 • barraquda
  Fazıl a mı kaldi. Susak aazlı. Fö fö konusur anca.. konserini versin o ayri ama.. duzen karsiti bir adam oldugu biliniyor . kisi olarak hic sevmem kendisini.. sadece konseriyle tepki verecekse bravo.. ama agzini acip siyaset yapmaya kalkisirsa bir cuval inciri berbat eder.
  Görüş hala geçerli mi?
  • Fazıl Say'ın ne söyleyeceği sana mı kaldı mk? Susak ağızlı diyor bir de, dön aynaya bak önce.

   Düzen karşıtı olabilir bir insan, mike mike dinleyeceksiniz bir şey söylediğinde, yok öyle sadece benim sesim çıksıncılık.

  • barraquda

   Cok fazla asiyorsun haddini dostum.. bak kendi isine.. fazil dallamanin tekidir evet..

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

610
 • biradetmehmet
  ay nı fazıl say neden ağaç dikilirken konser vermiyor kesilirken hassas dikilirken elleri çamur olmasın diye mi acaba?
 • Keiran06Lee
  reklamın iyisi kötüsü olmaz fazıl say işini biliyosun sözde aydın kesin gelir seni dinler bişe anlamasalar bile maksat şekil olsun :)
 • Endymiοn
  Fazıl Say dünya çapında bilinen çok önemli bir sanatçı. Kaz Dağları'nda 200 bin ağacın kesilmesine bizim tepkimiz hiçbir işe yaramadı. Umarım dünya kamuoyunun tepkisi bir şeyler değiştirir.
 • hiçliğintutsağı
  o kadar ağaç kesildikten sonra bir b*ka yaramıyor tepkiniz. Ağaçlar kesilirken nerdeydiniz?
 • melt_me
  Benim gibi fakirler de YouTube'a videosu yüklenirse izleyebilir.
 • YUSUF-KARACURA33
  Allah o zalimleri kahretsin yaptıranları kahretsin değeri kaç lira o paraya doymazların
 • dremear
  Hayranım o adama ya
 • güneşeaşıkkardanadam
  reklam kokan hareketler bunlar mayk
 • _Selectra
  keşke orada olabilsem
  hayranım bu adama..
 • Şeftalisever
  Davet edersen davete icabet etmemek olmaz
 • Çok güzel✨
 • sinemaltun
  Güzel gibi
 • By_Karizma88
  Güzel hareket
 • dreamliner61
  tamam terörist ilan edilir şimdi !
 • mdrx592
  Helal olsun. Harika
 • huzunluserseri
  Gerçek sanatçı işte
YÜKLENİYOR...