Defne Samyeli'nin Elinde 80 Yaşındaki Cem Yılmaz Karşısında Orijinali (FaceApp)

Melike Gozence r
Defne Samyeli - Cem Yılmaz
Defne Samyeli - Cem Yılmaz

Türkiye'yi sallayan FaceApp uygulamasıyla yaşlandırma modasına Cem Yılmaz ve Defne Samyeli de uymuştu. Samyeli, önceki gün telefonundan sevgilisinin yaşlılık haline bakarken Bodrum'da magazin gazetecilerinin objektiflerine takıldı.

Cem Yılmaz ve Defne Samyeli, Bodrum tatillerine bütün hızıyla devam ediyor. Çift önceki gün Bodrum Yalıkavak Marina’daydı. Karşılıklı çay keyfi yapıp, sohbet eden ikili, bir ara günlerdir sosyal medyayı kasıp kavuran FaceApp uygulaması ile yapılan yaşlandırma fotoğraflarına baktı.

Defne Samyeli
Defne Samyeli

Ünlü komedyenin Instagram sayfasına yüklediği yaşlılık fotoğrafına bakan Defne Samyeli gülmeye başladı. Samyeli, telefonundan Instagram’a girdi, sevgilisinin yaşlandırılmış haline bakıp yorumları okudu. Çok eğlendiği gözlenen ikili, daha sonra denize girmek için teknelerine geçti.

28 senedir Datca’dayim...Show dunyasından uzak kafamı dinliyorum...arada tanıyanlar oluyo sagolsun belediye de bir yer verdi heykel yapıyorum...ilaçlarimi tabi aliyorum Cem Yılmaz (@cmylmz)'in paylaştığı bir gönderi ()

Defne Samyeli de FaceApp ile kendisini böyle yaşlandırmıştı:

Yine bir sahne sonrası. Yaş kemale ereli çok olsa da hala iş yağıyor çok şükür:)) Allah vergisi sesim.. Ve tabii eskimeyen güzelliğim... Hadi bunca yıl sonra güzellik sırrımı sizlerle paylaşıyorum: Çubuk tarçın!! Defne Samyeli (@defnesamyeli)'in paylaştığı bir gönderi ()

Son Güncelleme: 26 Tem 2019 / 04:07
Defne Samyeli'nin Elinde 80 Yaşındaki Cem Yılmaz Karşısında Orijinali (FaceApp)
4
2
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşü

 • Hahaha ulan sanki Cem Yılmaz 20 yaşında da yaşlanınca nasıl olucak diye bakıyor. La karşında zaten ihtiyar telefona bakmana gerek yok.. 😂
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşü

 • Deliyimbendeliyim
  Bu ne şimdi burası ilkokul değil ya az bir olgunca şeyler paylaşın
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

13
 • EvcilDana
  Dünyada işleri iş.
  Berzah ve ötesini Allah bilir elbet...
 • alternatif_
  Okudum bitti guzeldi 😀
 • Minnakbirponçik
  😏😏😏😏😑😑😑
 • Entero
  Keyifleri gıcır
YÜKLENİYOR...