Magazin Dünyasında Bir Boşanma Kararı Daha! (Uraz Kaygılaroğlu - Melis İşiten)

Serap Aksu r
Magazin Dünyasında Bir Boşanma Kararı Daha! (Uraz Kaygılaroğlu - Melis İşiten)

Bundan tam 5 yıl önce evlenen Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten boşanma kararı aldı.

Oyuncu çiftin aldığı boşanma kararı hem ailelerini hem de hayranlarını şaşkınlığa uğrattı! 2014 yılında dillere destan bir düğünle evlenen oyuncu çiftin ayrılık nedeni "görüş ayrılığı"... Boşanmak için yasal süreci avukatları aracılığıyla başlatan oyuncu çiftin Ada adında bir kızları var.

"Uraz’la ben kızımızı ayrı evlerde büyütme kararı aldık"

Beklenmeyen boşanma kararı ile ilgili Melis Kaygılaroğlu, eşi ile çekildiği bir fotoğrafı paylaştı ve "Kelimeleri bulmak zor. Ama yolculuğumuzun başlangıcına ortak olan sizleri bitişinden haberdar etmeyi bir borç bilirim. Uraz’la ben kızımızı ayrı evlerde büyütme kararı aldık. Aşkımızı kucaklamayı bildiğimiz gibi, birbirimizi yıpratmadan, incitmeden ve en önemlisi Ada’nın bir an olsun mutsuz olmasına izin vermeden vedalaşıyoruz. Uraz; Ada’nın babası, benim hayat ortağım. Ömürlük yol arkadaşıyız biz. Birbirimize olan sevgimiz ve saygımız ömürlük.Kolay bir süreç geçirmiyoruz inanın. Sizden tek ricam sessiz kalmayı tercih edecek olmamıza saygı duymanız. Üzerine konuşmak ancak bize ve kızımıza zarar verir." açıklamasını yaptı...

"Bugün o evliliğin sonuna geldik"

Uraz Kaygılaroğlu ise boşanma kararının ardından "Ne denir bilemiyorum. Ben 27 Melis 25 yaşındaydı. Çok sevdik, âşık olduk. Hesap kitap yapmadan, kimselere sormadan, tanıştıktan 3-5 ay sonra Kahramanmaraş’ta yıldırımdan da hızlı bir biçimde kot tshirt ile evlendik. 5 yıllık evliliğimiz, aşkımız Ada ile ödüllendirdi. Bugün o evliliğin sonuna geldik. Evlerimizi ayırsak dahi sevgimizi ve saygımızı bir tutmak, kızımızı mutlu ayrı iki evde büyütmek, ömürlük dost ve yol arkadaşı olmak adına bir karar aldık." satırlarıyla ayrılık nedenini açıkladı!

ne denir bilemiyorum. ben 27 melis 25 yaşındaydık. çok sevdik, aşık olduk. hesap kitap yapmadan, kimselere sormadan, tanıştıktan 3-5 ay sonra Kahramanmaraş’ta yıldırımdan da hızlı bir biçimde kot tshirt ile evlendik. 5 yıllık evliliğimiz, aşkımız Ada ile ödüllendirdi. bugün o evliliğin sonuna geldik. evlerimizi ayırsak dahi sevgimizi ve saygımızı bir tutmak, kızımızı mutlu ayrı iki evde büyütmek, ömürlük dost ve yol arkadaşı olmak olmak adına bir karar aldık. arkama baktığımda bu 5 yıllık maceranın her anına minnettar olduğumu söylemek isterim. çocuğumuzu büyütürken kocaman ailemizde herkesin birbirini çok sevdiği, saygı duyduğu bir final olsun istedik. hayat uzun bir yolculuk ve biz bu yolculukta kötü hatıralara sahip çocuklar olarak kızımıza kötü hatıralar bırakmak istemedik. bu süreci içimizde yaşamak, daha önceden de olduğu gibi gündemin dışında olmak isteriz. başta kızımız Ada ve ailemizin geri kalan üyeleri düşünüldüğünde buna saygı gösterilmesini rica ediyoruz. yanımızda olmuş olan herkese teşekkür ederim. lütfen burada hayatımızda olmaya devam edin. Melis’im, yol arkadaşım, kalbi güzelim, çocuğumun annesi; ben burada yan mahallede olacağım. Uraz Kaygılaroğlu (@urazka)'in paylaştığı bir gönderi ()

Son Güncelleme: 12 Tem 2019 / 04:07
Magazin Dünyasında Bir Boşanma Kararı Daha! (Uraz Kaygılaroğlu - Melis İşiten)
8
11
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşü

 • MyAşk
  Neden şaşırdınız anlamadım. Sosyal medyada ünlülerin hesaplarına aldanıp, ay ne tatlılar modunda takılıyor millet. Hayat, sosyal mecralarda ki gibi değil. Çoğu reelde olan ve gözlerden ırak aşklar daha uzun ömürlü ve daha güzel
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşleri

 • FiaLena
  Medyatik insanların evlilikleri maalesef ki çabuk bitiyor, yakıştırdığım bir çiftti. Üzüldüm.
  Görüş hala geçerli mi?
 • Chloé_
  İyi görünüyorlardı demek ki kimse gerçeği dışarı yansıtmıyor
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

97
 • seheravcı
  şaka mı bu ya şaka deyin çok uyumlu ve mutlu bir çiftti nasıl oldu ya:(
 • Anadolubenim
  7 güzel adam evlilik getirmiş. Kahramanmaraş'ta evlenmişler.
 • _lazarus_
  Çok da umrumda
 • rengarenkbalonlarım
  Klasik.
 • mpdaydreamer
  En azından 36 saat sürmemiş...
 • -_ᵃğˡᵃ_-
  Ohaa çok seviyorum bu çifti n'oolaamazz
 • Mumyalibeden
  En sevdiğim ünlü çiftti be
 • KaraAyna
  Banane.
 • MagRipOgLu
  Yazık
 • floza
  İyi görünüyorlardı ama bu bize göre olabilir
 • erendadaş
  nasıl üzülsem bilemedim şimdi :D
 • urzka
  ore. bisey. yok. saçmayamalinj
 • keremaa
  Sasiracak no durum yok bos durmazlar
 • Gizli Üye
  Yine nafaka almak için evlilik yapan bir kadın vakası daha sanırım.
 • Gizli Üye
  uuf adamın dudakları cok guzekmiş
 • Gizli Üye
  Çocuk çok tatlı diğer çiftler gibi icraa yoluna gidip çocuklarini surundurmezler inşallah
YÜKLENİYOR...