12 Saat Boyunca #KokunHalaÜzerimde! Duş Keyfini Katlamanın Sırrını Keşfet!
Kapat

Bodrum'da Magazin Gazetecilerini Taşıyan Tekne Batırıldı! Kaptanın Bacağı Koptu

Melike Gozence r

Gazetecileri Taşıyan Balıkçı Teknesi
Gazetecileri Taşıyan Balıkçı Teknesi

Bodrum Göltürkbükü'nde görev başındaki gazetecileri taşıyan tekneyi, bölgede bulunan Maça Kızı Oteli'ne ait tekne çarparak batırdı. Teknede olan 3 gazeteci ile tekne kaptanı ölümden döndü. Gazeteciler kazayı sıyrıklarla atlatırken, ayağı kesilen ve çok kan kaybettiği belirlenen kaptan ise kaldırıldığı hastanede ameliyata alındı. Kaptanın bacağının koptuğu öğrenildi.

Bodrum'da ünlülerle ilgili haber çalışması için Bodrum'da bulunan Hürriyet Gazetesinden Cenker Tezel, Tv 100 Muhabiri Metehan Ekşi ve Habertürk Bloomberg Tv Muhabiri Onur Aydın, kiraladıkları balıkçı teknesi ile denize açıldı. Saat 16.30 sıralarında Cennet Koyu'nda haber çalışması yapan gazetecilerinin bulunduğu tekneye, yakında bulunan Maça Kızı Oteli'ne ait tekne hızla çarptı. Çarpışma sırasında 3 gazeteci denize atlarken, kaptan Osman Demirkoz ise tekneden çıkamadı. Ölümden dönen gazeteciler, daha sonra Yalıkavak Marina'da bulunan Sahil Güvenlik Komutanlığı'na giderek, Maça Kızı Oteli'ne ait tekneyi kullanan kişiden şikayetçi oldu.

Maça Kızı Oteli'nin Teknesi
Maça Kızı Oteli'nin Teknesi

Gazetecilerin teknesine çarpan, Maça Kızı Oteli'ne ait tekne hızla bölgeden uzaklaşırken, denize düşen 3 kişi ile olayda büyük hasar gören balıkçı teknesinde yaralanan kaptan Osman Demirkoz, çevredeki bir tur teknesi tarafından Gündoğan Limanı'na götürüldü. Ayağı kopan tekne kaptanı ambulansla özel hastaneye kaldırıldı. Ayağından yaralanan ve çok kan kaybettiği öğrenilen kaptan Osman Demirkoz hemen ameliyata alındı. Hürriyet Gazetesinden Cenker Tezel, Tv 100 Muhabiri Metehan Ekşi ve Habertürk Blomberg Tv Muhabiri Onur Aydın, olayı küçük sıyrıklarla atlattı. Ölümden dönen gazeteciler, daha sonra Yalıkavak Marina'da bulunan Sahil Güvenlik Komutanlığı'na giderek, Maça Kızı Oteli'ne ait tekneyi kullanan kişiden şikayetçi oldu.

Bodrum'da Magazin Gazetecilerini Taşıyan Tekne Batırıldı! Kaptanın Bacağı Koptu

Sahil güvenliğin olayla ilgili raporu:

"04 Haziran 2019 Salı gün saat 16.52'de 112 AÇM tarafından Muğla ili Bodrum ilçesi Göltürkbükü mevkiinde Maça Kızı isimli motor yatın, Yörük Ağası isimli balık avlama teknesine çarptığı bildirilmiştir. İhbarın alınmasına müteakip SG Güney Ege Grup K.'lığına bağlı 3 SG Botu olay yerine sevk edilmiştir. Yapılan inceleme ve alınan ifadeler neticesinde Maça Kızı isimli motor yatın içerisinde 4 kişinin bulunduğu Yörük Ağası isimli balık avlama teknesine çarptığı, çarpma esnasında balık avlama teknesinde bulunan kişilerden üçünün denize atlayarak kurtulduğu, 1973 doğumlu tekne kaptanı Osman Demirkoz'un ise çarpışma sonucu yaralandığı, çevreden geçen bir teknenin yardımıyla hemen karaya çıkarılarak, ambulansa teslim edildiği öğrenilmiştir." Raporun son bölümünde ise yaralı tekne kaptanı Demirkoz'un kaldırıldığı özel bir hastanede ameliyata alındığı ve hayati tehlikesinin bulunduğu ifadesi yer aldı.

Son Güncelleme: 12 Haz 2019 / 04:06
Bodrum'da Magazin Gazetecilerini Taşıyan Tekne Batırıldı! Kaptanın Bacağı Koptu
10
6
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşleri

 • Yosikohen
  Bilerek yapmışlardır bu otellerin magazincileri müşterilere yaklaştırmama taahhüdü oluyor. Bunun için yapmışlardır. Magazinciler de hak etmemiş değil. Bırakın insanları arkadaş özele bu kadar müdahale olmaz ki
  Görüş hala geçerli mi?
 • mediterenian
  Gazeteciler ifşa yapmasın diye bir kaptanın ayağı koptu öyle mi? Bunun çok ama çok büyük bir cezası olmalı. Böyle şeyler affedilemez. Yani ölümle cezalandırılamazlar ama mesela ömür boyu sürecek olan hapis
  Görüş hala geçerli mi?
  • MeçhulGölge

   Ömür boyu hapis diye diye böylelerini beslemeye ne mecburiyetim var benim. Dünyanın vergisini ödüyorum bu devlete , sonuçta bunlar içeride bizden alınan vergilerle besleniyor.

En İyi Kız Görüşü

 • KaraAyna
  Güzel bir bence
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

58
 • _Forlorn_
  Kaptana yazık olmuş. Gitti bacağı artık ne yapsan eskisi gibi olmıycak.
 • ahhbukizlar
  Görüntüleri yakında çıkar ortaya. Kim bilir neler oluyordu da.. Neyse işte. Umarım kaptan iyileşir ve gerçek suçlular cezasını çeker
 • BURAKBERKHAN
  Üzüldüm vallahi geçmiş olsun ALLAH yardım etsin inşallah
 • Birkızvardı
  Allah acil şifalar versin ya üzüldüm adamcağıza
 • xonder
  Çok kötü olmuş be
 • kimküstürdübeni
  Bu çok acı veriici
 • darkleyl96
  Geçmiş olsun, ALLAH şifa versin
 • cherish_
  bana bilinçli yapılmış gibi geldi
 • CatKing
  Bilerek mi yapılmış acaba
 • MagRipOgLu
  Çok yazık , geçmiş olsun.
 • Gladiator16
  Geçmiş olsun
 • İ*neler milletin özelini röntgenlerken iyi olmuş.
 • cokıyıbırı07
  gecmiş olsunnn
YÜKLENİYOR...