Bu Kış Konfor Ve İpeksi PÜRÜZSÜZLÜK Bir Arada!
Kapat

Beren Saat'ten Kenan Doğulu'ya Yaş Günü Kutlaması: Naylon Fotoğraflarımızı Aşk Sananlar İçin Bunlar

Melike Gozence r
Kenan Doğulu - Beren Saat
Kenan Doğulu - Beren Saat

Beren Saat, kocası Kenan Doğulu'un yaş gününü Instagram hesabından kaleme aldığı duygu dolu paylaşımla kutladı...

Uzun süredir boşanacakları konuşulan çiftin evliğinde sorunlar olduğu yazılıyordu. Saat, bir süredir sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlara sıkıntılı bir süreç geçirdiğinin sinyallerini veriyordu. Başarılı oyuncu kocası Kenan Doğulu'nun yaş gününü kutladığı mesajında adeta içini dökerek her satırı duygu dolu bu yazıyı paylaştı... 👇👇👇👇👇

"Ben oyun arkadaşımı buldum galiba"dedim bir aksam, gözlerin parlayarak baktın. Gece gitar sesiyle uyandım; bir şarkıya başlamıştın, büyülendim. Biz o şarkıyı beraber bitirirken, aşk şarkısı olduk. Birbirimizin yaralarını öptükçe can arkadaşı olduk. Yaydığımız aşk enerjisiyle çevremizde iklim değişikliğine sebep olduk ve beraber ne eğlendik:) Sonra bir noktada sen masumiyetini kaybettin; ben de oyun arkadaşımı, yol arkadaşımı... Bir yerlerin kapısında el ele çekilmiş naylon fotoğraflarımızı aşk sananlar için bunlar, arkadaşlarımızın gözünden hesapsızca biz işte. Ne zaman boşanacaksınız diyorlar sürekli; güvenmek, bağlanmak, bağışlamak, vazgeçmek bütün bu ağır duygusal süreci hiç merak eden yok. Boşanmak işin en kolay kısmı, ben evlenmeye de görece az hevesli taraftım zaten. Benim için esas olan hep aşktı, aşktır! Bir yastıkta kocamak mı, beraber ölmek mi insanların bir aşkı başarmaktan anladığı bilemiyorum. Oysa sen, ben, baba’nın gitarı bir yatağın içinde; sonsuz zamanın durakladığı, ömrün tamamlandığı yüz yıllar yaşadık. Bu demode romantizmde ortağım olduğun için teşekkür ederim. Sen tabii ki yeni şarkılar yazacaksın. Artık içimde ne öfke, ne en ufak bir pişmanlık; her damla gözyaşıma ziyadesiyle deydin. İyi ki doğdun da, sana aşık oldum

“Ben oyun arkadasimi buldum galiba” dedim bir aksam, gozlerin parlayarak baktin. Gece gitar sesiyle uyandim; bir sarkiya baslamistin, buyulendim. Biz o sarkiyi beraber bitirirken, ask sarkisi olduk. Birbirimizin yaralarini öptükce can arkadasi olduk. Yaydigimiz ask enerjisiyle cevremizde iklim degisikligine sebep olduk ve beraber ne eglendik:) Sonra bir noktada sen masumiyetini kaybettin; ben de oyun arkadasimi, yol arkadasimi... Bir yerlerin kapisinda el ele cekilmis naylon fotograflarimizi ask sananlar icin bunlar, arkadaslarimizin gozunden hesapsizca biz iste. Ne zaman bosanacaksiniz diyorlar surekli; guvenmek, baglanmak, bagislamak, vazgecmek butun bu agir duygusal sureci hic merak eden yok. Bosanmak isin en kolay kismi, ben evlenmeye de gorece az hevesli taraftim zaten. Benim icin esas olan hep askti, asktir! Bir yastikta kocamak mi, beraber ölmek mi insanlarin bir aski basarmaktan anladigi bilemiyorum. Oysa sen, ben, baba’nin gitari bir yatagin icinde; sonsuz zamanin durakladigi, ömrün tamamlandigi yüz yillar yasadik. Bu demode romantizmde ortagim oldugun icin tesekkur ederim. Sen tabi ki yeni sarkilar yazacaksin. Artik icimde ne ofke, ne en ufak bir pismanlik; her damla gozyasima ziyadesiyle degdin. Iyi ki dogdun da, sana asik oldum 💚 #happybirthdayKen #nomatterwhatilovedtoloveyou #askaturluseyler BErEn Saat (@berenn_saat)'in paylaştığı bir gönderi ()

Son Güncelleme: 8 Haz 2019 / 04:06
Beren Saat'ten Kenan Doğulu'ya Yaş Günü Kutlaması: Naylon Fotoğraflarımızı Aşk Sananlar İçin Bunlar
7
13
Görüşünü yaz

En İyi Kız Görüşleri

 • Heyyeter
  Ben çok beğendim sözleri... Bilemiyorum neden ama bana samimi geldi. Bir kadın olarak ne kadar kırıldığını anladım.

  Bilmiyorum belki yalan, reklam.
  Ama benim kalbime dokundu her satır...
  Görüş hala geçerli mi?
 • Trouvaille
  Gerçekten güzel bir yazı olmuş en azından milletin ağzı da durur.
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşü

 • Ragnar_Lodbrok
  Bu kadın da amma mıymıy bir şey çıktı. Halbuki aklı başında bir insan.

  İşte duygusallık en kafası çalışan insanı bile bu hale getiriyor. Yaşasın realizm.
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

116
 • anónimohermoso
  Olayları bilmiyorum ama çok güzel yazmış ah içime dokundu
 • MagRipOgLu
  Paramı bitti acaba? Reklam lazımdı , eski sevgiliyi alet ettiler. Daha sonra boşanma ve şimdi barış ! Ah ah para sen nelere kadirsin..
  • Yahu siz bu insanları ne zannediyorsunuz? Bu kadının bu saatten sonra derdinin para falan olacağını düşünmek için, ancak hayatı milletin parasında gözü kalarak yaşamış olmak lazım.

 • HermioneGrangerrr
  eminim çok güzel bir yazı yazmıştır okumaya gerek duymuyorum fkkdkdkdkdkdkdkkdkdkdkdkdk
 • thron
  Eee para bitince böyle oldu? hepsi sahte menfaate dayalı ilişkiler
 • xonder
  Çok naif bence bu
 • küçükabla
  İkizler burcu galiba.
 • CatKing
  Aman bunlarında parası bitti heralde 😂😂
 • Alisa20
  Çok karmaşık yazmış birşey anlamadım
 • Cariño_chica
  Midem bulandı
 • birsuskuncicek
  Beren senin o tatlı cümlelerini yerimm: )
 • Gladiator16
  Naylon aşk
 • KaraAyna
  Ilgilenmiyorum
 • Drakula3584
  Hiç de sevmem şunu tam bir ikiyüzlü.
 • Değişik
 • Filenna
  Ne demek istemiş?
 • fangoria
  Bakalım evlilikleri nasıl devam edecek
 • Atanamayanöğretmen
  Reklâm kokuyor
YÜKLENİYOR...