Metin Şen, Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyeliğinden İstifa Ettiğini Duyurdu

Sait Özseven
Metin Şen
Metin Şen

FMetin Şen, Twitter'dan yaptığı açıklamada, "Bugün itibari ile Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim kurulu üyeliğinden istifa etmiş bulunuyorum" diyerek uzun bir yazı yayınladı..

Şen, yaptığı yazılı açıklamada, Ali Koç başkanlığındaki yönetim olarak 3 Haziran 2018'de göreve geldiklerini belirterek, "Göreve başladığımız tarihten bir süre sonra yönetim anlayışımızdaki farklı görüşler sebebiyle uygun görülen görevlerimden 2018 kasım ayında istifa etmiştim. Bunun en büyük sebebi kulüp için planladığımız çalışmalara, uzun vadeli planlamalara, yapısal reformlara ve yeniden yapılanmalara şahsım adına katkı sağlayamadığımı görmem oldu." ifadelerini kullandı.

Yönetim anlayışının, ekip çalışması neticesinde kararların tartışılarak alınması ve uygulanması olduğunu aktaran Şen, şu ifadeleri kullandı:

Görev süremde bu anlayışı göremediğim gibi gelecek dönemlerde de bu anlayışın devam edeceğine, yapılanma ve reformları hayata geçirmede şahsım adına bir yönetim kurulu üyesi olarak daha fazla katkıda bulunamayacağıma inanıyorum. Daha evvelki dönemlerde de dile getirdiğim üzere, ortada bir başarısızlık varsa bu başarısızlıkta katkısı olanların bir öz eleştiri yapması gerektiğini savundum. Her ne kadar karar mekanizmalarında gerektiği gibi yer almasam da bir yönetim kurulu üyesi olarak alınan kararlarda herkes kadar benim de payımın olduğunu düşünüyorum. Tüm bunların ışığında, üzülerek Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu'ndaki görevimden ayrılmamın doğru olacağını düşünüyor ve bu asil görevden 24 Mayıs 2019 tarihi itibarıyla istifa ettiğimi açıklamak istiyorum.

Metin Şen, Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyeliğinden İstifa Ettiğini Duyurdu

Fenerbahçe'ye hizmet etmeye devam edeceğini vurgulayan Metin Şen, açıklamasını şöyle sonlandırdı...

Bu vesileyle birlikte yola çıktığımız ve kader birliği yaptığımız yönetim kurulundaki tüm dostlarıma, bizlere bu asil görevi teveccüh ederek veren Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Kurul üyelerine, yönetimde olduğum sürece desteklerini, yönlendirmelerini, fikirlerini, olumlu ya da olumsuz eleştirilerini esirgemeyen Fenerbahçe'ye gönül vermiş taraftarlarımıza, en önemlisi de beni değerli ekibine dahil ederek yönetim kurulu üyeliğine layık gören başkanımız Sayın Ali Koç'a teşekkürlerimi sunuyor bundan sonraki görev süresinde kendisine ve tüm yönetim kurulu arkadaşlarıma yürekten başarılar diliyorum. Son olarak kendimi bir hizmet neferi olarak gördüğüm Fenerbahçe'mize bundan sonra başarı dolu yıllar diliyor, konumum ne olursa olsun kulübümün emrinde olacağımın ve hizmet etmeye devam edeceğimin bilinmesini istiyorum.

Son Güncelleme: 1 Haz 2019 / 04:06
Metin Şen, Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyeliğinden İstifa Ettiğini Duyurdu
3
6
Görüşünü yaz

En İyi Kız Görüşü

 • Ketçap_Mayonez3
  Fenerbahçem için iyi olduysa ben daha iyiyim :) ali şen gibi başkandan metin şen gibi hiçbirşeyin çıkmaması üzücü.
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşü

 • SiyahGiyenBirAdam
  Adam ihale kendine kalmasın diye sıvıştı bence.
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

25
 • beydiiceksin
  Futbol ile alakam yok
 • Şeytanınpapucu
  Zaten pek bir vasfı yoktu
 • emmah
  Gelecek sezon da Fb kötü giderse seçim kaçınılmaz.
 • MagRipOgLu
  İyi yaptın şen cim
 • Atanamayanöğretmen
  Yorum yok
 • Fatal11
  Hayırlısı olsun
 • Kolombiyalı16
  İyi yapmış
YÜKLENİYOR...