Huawei Sahiplerine Müjde (Akıllı Telefonlar ve Tabletler)

Huawei Sahiplerine Müjde (Akıllı Telefonlar ve Tabletler)

Çinli teknoloji devi Huawei, akıllı telefon ve tablet ürünleri için kullanıcılarına güvenlik güncellemeleri ve satış sonrası hizmetler sunmaya devam edeceğini açıkladı...

Huawei'den yapılan açıklamada, Huawei'nin Android'in gelişimine ve büyümesine önemli katkılarda bulunduğu ve Android’in en önemli global iş ortaklarından biri olarak hem kullanıcılara hem de sektöre fayda sağlayan bir ekosistem geliştirmek için açık kaynaklı platformlarla yakın bir şekilde çalıştığının altı çizildi.

Huawei, güvenlik güncellemeleri ve satış sonrası hizmetler sunulacağı açıklandı...

Açıklamada, şirketin, tüm dünyada bugüne kadar satılan ve halihazırda stokta bulunan tüm Huawei ve Honor akıllı telefon ve tablet ürünleri için kullanıcılarına güvenlik güncellemeleri ve satış sonrası hizmetler sunmaya devam edeceği belirtildi. Şirketin, dünya çapında tüm kullanıcılara en iyi deneyimi sunmak amacıyla güvenli ve sürdürülebilir bir ekosistem kurmaya devam edeceği bildirildi.

Google ve Android'den de açıklama yapıldı. Huawei açıklamasında, Google ve Android'in konuya ilişkin değerlendirmelerine de yer verildi.

Google'den yapılan açıklamada, "Kanuna uyuyor ve sonuçları gözden geçiriyoruz. Hizmetlerimizin kullanıcıları için Google Play ve Google Play Protect'teki güvenlik korumaları mevcut Huawei cihazlarında çalışmaya devam edecek." ifadesine yer verildi. Android'den yapılan açıklamada da, "ABD hükümetinin son eylemlerine uymak üzere attığımız adımlarla ilgili olarak Huawei kullanıcılarından gelen sorulara istinaden, ABD hükümetinin tüm gereksinimlerine uymakla birlikte, tüketicilerin halihazırda kullanmakta olduğu mevcut cihazlarda Google Play ve Google Play Protect’in güvenliği gibi hizmetlerin çalışmaya devam edeceğini garanti ederiz." ifadeleri kullanıldı.

Huawei Sahiplerine Müjde (Akıllı Telefonlar ve Tabletler)
11
6
Görüşünü yaz

Senin görüşün nedir?

En İyi Erkek Görüşleri

 • Ranzi

  İphone 'a karşı inadına Huawei tercih edeceğim. . Trump başa geçince bunlar iyice sapıttı, sağa sola saldırmaya zaten başlamışlardı ama şimdi açıktan açığa yapıyorlar. Herkes kendi ürünlerini kullansın ''yaşasın ABD kardeşliği'' ! dememizi çok beklerler. İphone'a güncellemelerle eski telefonlarını yavaşlattığı için bir vatandaş dava açmıştı acaba onun sonucu ne oldu. İphone kullanan net telefondan anlamıyordur resmen i. q düşüklüğü..

  • Sfenksss

   Siz telefondan çok mu anlıyorsunuz 🤔
   Her konuda iPhone daha önde. Samsung undan bölgeye göre işletim sistemi koyması saçma
   Kendi ırkıma zulüm yapan bir firmanın malını kullanmam www.google.com/.../cinden-dogu-turkistanlilara-yeni-zulum-3413232
   Sırf çinşn tutumundan dolayı huawei alınmaz

  • Ranzi

   Her konuda İphone daha önde derken hangi konularda mesela daha önde ben söyleyeyim sadece marka takıntınızdan dolayı bunu söylüyorsunuz. Şu anda her başlıkta Huawei fiyat performans ürünü sunuyor. Kendi ırkına zülüm yapanları söylüyorsun da Amerikanın desteğinde senin tabirinle ''kendi ırkın''a düzenlenen ortadoğuda ki oyunlara neden göz yumuyorsun. Senden daha çok telefondan anladığım ortada... Olaylara sadece kendi at gözlüklerinizle bakmayın, geniş çerçevede bakın.

  • Sfenksss

   Kamerası, işletim sisteminin stabil ve 5 yıl güncelleme alması İPhone'a artı katıyor
   Şu an huawei kullanıyorum güncellemeler hep en üst segmente göre kim daha çok para verirse ona göre çıkıyor. Neden daha çok para verip prıyu almaya zorluyor şirket anlamıyorum zaten param olsa huawei almazdım. Benim cihazımdan kat ve kat daha düşük cihazlar bile uygulamaları benim cihazımdan daha hızlı açıyor. O açıdan bakarsak telefon kullanmamamız gerekir hatta televizyondan tutup ülkedeki hiçbirşey tüketmemeliyiz Türkiyede yerli birşey namına birşey yok çünkü

  • Hepsini Göster
 • HasanDağlı

  Huawei gerçekten kaliteli telefon. Gerek kamerası gerek hızı ile kısa sürede herkesin ilgi odağı olmuştu. Benim de oldu tabii. Google Play ve Google Play Protect’in deva etmesi de iyi olmuş.

En İyi Kız Görüşü

 • Cansukılınç

  Huawei markası çok büyük atılımlar yaptı resmen iphonedan cok satmaya başladı bunu bilen amerika yaptı yapacağını google youtube gibi siteler kullanılamayacak üzüldüm huaweiye inşallah atlatır bu sorunu

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

59
 • 5 Yıldır aynı marka Huawei kullanıyorum şimdilik sorun yok.

 • _Emre22_

  Burada yeni bir şey yok ki, huawei çok şımardı ama, maşallah fiyat konusunda samsungu geçtiler, f/p cihazı değil artık

 • Sırrı06

  5 yıldır huawei kullanıyordu hepsindende memnunum üzerine oynuyor Amerika iphone nin satışları düştüğü için

  • imSOtired

   Aynen amaç bu dünya genelinde 2. Siradalar liderliğe oynuyolar o yüzden biseyler yapmak lazımdı ABD icin

 • Google güncellemeleri kısıtlıyor diye haber okumuştum sabah.

 • GT9001

  Huawei p30 pro alicaktim bu sorundan sonra vazgectim ama duzelme olursa alicam

 • mesutyilmaz43

  Google savaş açtı Huawei'ye. Bu saatten sonra bu markanın ayakta kalması zor.

 • Adamlar işini güzel yapıyor zaten ürünleri güzel baya tuttu.

 • bayansinirli06

  Bu markadan şaşmam. Huawei adamdır.

 • Murat_Deniz

  Kullanıyorum ben zaten

 • Kullanmıyorum

 • yüreğimize su serpildi çok şükür

 • alinaoylu

  Googl3. simdi rakip

 • Gizli Üye

  Huawei p20 pro alacaktım ama artık düşünmüyorum

 • Gizli Üye

  Bir firmayı batırmaya yönelik bu saçma tutumu zaten kınıyorum. Neden sen o telefonu kullanan benim internet siteme girmesin diyorsun ki? Çok ayıp.

Yükleniyor...