Demet Şener, İbrahim Kutluay'ı Nafaka Ödemediği İçin İcraya Verdi (Aylık 32 Bin 500 Lira)

Demet Şener, İbrahim Kutluay'ı Nafaka Ödemediği İçin İcraya Verdi (Aylık 32 Bin 500 Lira)

4 Mart'ta anlaşmalı olarak boşanan İbrahim Kutluay ve Demet Şener bu kez çocukların nafakası için karşı karşıya geldiler. İbrahim Kutluay'ın iki çocuğu için ödemesi gereken Nisan ayı nafakası olan 32 bin 500 lirayı ödemediğini iddia eden Demet Şener, icra takibi başlattı.

İbrahim Kutluay da nafaka borcunun bulunmadığını, Şener'in hukuka aykırı ve kötü niyetli olarak icra takibi başlattığını belirterek, bunun durdurulması için mahkemeye başvurdu. İstanbul İcra Hukuk Mahkemesi'ne avukatı aracılığıyla başvuran İbrahim Kutluay, hakkında Demet Şener'in başlattığı icra takibinin durdurulmasını istedi. İbrahim Kutluay dilekçesinde Demet Şener ile boşanmalarının kesinleştiğini ve mahkemenin iki çocuğuna 16 bin 250'şer TL aylık nafaka ödenmesine karar verdiğini belirtti. Kutluay, yargılama sürecinde ve boşanma kararı kesinleştikten sonra üzerine düşen nafaka ödemelerini düzenli ödediğini söylediği dilekçesinde nafakaları ödemesine rağmen eski eşi Demet Şener'in hakkında icra takibi başlattığını anlattı.

İbrahim Kutluay: Ödemelerde gecikme yok

İbrahim Kutluay çocuklarının Nisan ayı nafakasını ödemesine rağmen Demet Şener'in İstanbul 18. İcra Müdürlüğü'nden 27 Nisan'da kendisine icra emrinin resmi olarak ulaştığını belirtti. Kutluay 1 Nisan'da çocukların okul aidatını ödediğini, kalan tutarı da Demet Şener'in hesabına 18 Nisan'da gönderdiğini dilekçesinde belirtti. Ödeme yapılmasına rağmen söz konusu icra takibini Demet Şener'in hukuka ayrı ve kötü niyetli başlattığını dilekçesinde belirten İbrahim Kutluay, ilamlı icra takibinin durdurulmasını ve tarafına tebellüğ edilen icra emrinin de iptalini istedi

Demet Şener, İbrahim Kutluay'ı Nafaka Ödemediği İçin İcraya Verdi (Aylık 32 Bin 500 Lira)
11
5
Görüşünü yaz

Senin Görüşün Nedir?

En İyi Erkek Görüşleri

 • Ateist_Türk

  Çocuklar için 32 500 :D Bir çocuğun masrafı 32 500 tl mi saçmalığa bakın. Kadın parayı yiyecek işte. Erkek düşmanlığının ve feministlerin çıkarmış olduğu finansal köleliğin devlet eliyle yürütülmesine nafaka denir.
  Çocuk için bile nafaka ödenmemeli. Çocuk kimde kalıyorsa o bakmalı.
  Şu anki yasalar erkeğe para cezası veriyor. Aslında boşanan erkek bir nevi suç işlemiş oluyor. Sen ne hakla bir kadından boşanırsın, nasıl olur da onu üzersin, dur sana nafaka ödetelim o zaman düşüncesi ile uygulanıyor bu nafakalar zaten. Erkek bunu ödeyemezse de hapse giriyor. Şu an nafakasını ödeyemediği için 25 bin erkek hapiste biliyor musunuz? Yani bu sayıyı ben söyleyince bana çok anormal geliyor, yani 25 bin az bir sayı mı? 2.5 milyon da nafaka mağduru erkek var.
  Ama erkekler buna rağmen maskülist olmuyor, erkek haklarını savunmuyor. Adama diyorum erkekleri köle olarak görüyorlar, hanımcılığı falan savunuyorlar, finansal kölelik çıkarmış erkekleri sömürüyorlar adam gelmiş diyor ki "hanımcıyım ben". Bu kadar beyin yoksunu, zekadan yoksun bir kitlenin hakkını savunmak da çok zor.

  Erkekler zeki olsaydı maskülist olurlardı, erkek haklarını savunurlardı aktif bir şekilde. Ama erkeklerin büyük bir çoğunluğu ( hepsi demiyorum) daha iki kelimeyi bir araya getirip, bir cümle kurup kendi haklarını savunmaktan acizler.
  Feminizmi eleştirmek için bile bir şeyler yazamıyor, ne olduğunu ve neye etki ettiğini bilmiyor ki. Tek yazabildikleri şey şu: "feminizm kocayı buluncaya kadardır." Yani bu cümle neye yarıyor ki, neyi ifade ediyor. Bu cümleyi yazınca ne oldu, erkek hakları mı gelişti.

  Erkeklerin sosyal zekası artmadan veya kadınlar bencil olmayı bırakıp erkeklerin haklarını savunmaya başlamadan asla bu sorunlar düzelmeyecek.

  Nafaka, kadın beyanı esastır vs bunların hepsi erkek düşmanlığıdır ve tamamen, en ufak bir kırıntısı dahi kalmayacak şekilde kaldırılmalıdır. Gerçek eşitlik savunulmalıdır.

  Görüş hala geçerli mi?
  • Bu sebepten erkekler evlilikten korkar oldu kimseye güvenilmiyor artık. Çevremde varlıklı olup evlenemeyen bir çok erkek var oturup konuşunca neredeyse hepsi bu nafaka olayından korkuyor. Ben nereden bileyim zenginliğim için gelmeyeceğini diyor güven kalmamış kadınlara çünkü bu şekilde parası için evlenip boşanan kadınları çevresinde yakinen görüyor adamalar ve sonrasında adamın servetini nafaka adı altında nasıl sömürüp çulsuz bıraktığını. Bir abi vardı bu sebepten intihar etti adam evini dükkanını sattı öde babam öde en sonunda iflas etti bunun hakkını kim ödeyecek şimdi.

 • endmuhh

  malesef bu nafaka işi vicdanları yaralıyor. erkek mantığına ters bir konu. hani mahkeme veriyor bu kararı ama adamın vicdanı vermiyor. kimisi kanına dokunuyor diye sigortasız işte çalışıyor bu yüzden. kayıtdısı istihdamı tetiklemesi kötü tabi. ben şahsem demet hanım gibi ayakları üzerinde duran bayanlarda iyi bulmuyorum nafaka kararını. kendisi ünlü. tv de calısır dizide calısır. sunucu olur. ya bir ismi var bu isim marka. evlilikle de isminin değeri arttı. 32 milyarı 1 günde cıkartıverri fazlasını. ama tabi nasıl bir hukuk kuracaksın burda herkesimi kapsayacak. cocukları 1 er 1 er paylastırmak en güzeli 2 tane miş sanırım

  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşü

 • Nafaka, tarafların ekonomik durumuna göre belirlenir. Ödeme var mı yok mu tespit etmek çok kolay. Hesaplara bakılır bitti gitti.

  Görüş hala geçerli mi?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

49
 • Bu nafaka olayına ben karşıyım... kazanamıyor mu karşı taraf para bedavadan para bekleyip hayatboyu yatmak ohh ne ala hani eşitlik nafaka işi boş iş

 • nedir bu erkeklerin nafaka kabusu bitsin artı bu yaaa
  lafa gelince kadın erkek eşittir.. nafakaya gelince erkek salaktır...

  • endmuhh

   nafaka konusunda ekrek dayanısması oldugunu görüyorum. cidden bir yara imiş iyi görmüş bunu bahçeli takdir ettim

  • @endmuhh öyle usta bir ay evli kal boşan ömüür boyu öde

  • endmuhh

   1 ay hatun kokusunun bedeli bu :D

 • gülsereni

  Demeş Şener aldatılmanın hesabını soruyor 😄 zamanında bu adam icin kariyerini bitirmisti hata etti.

 • kodumunişsizi

  O nasıl nafaka ulann. Kadının tapusunu mu aldı herif

 • Bu nafaka kaldırılması lazım ki , boşanmalar dursun.

 • myname06

  insanı evlilikten soğutur bunlar

 • CatKing

  Vay be para düşkünü kadınlar 😂

 • ɠơŋƈąɱ

  Karı az değil kebap yapacak parayı.

 • Nafaka kadınların elindeki tehlikeli bir silahtır.

 • yavuzaslannnmmm

  iyi yapmışşş

 • Ozzy28

  Vay beee paraya bak

 • Gizli Üye

  Versin iyi yapmış

 • Gizli Üye

  Demeş Şener aldatılmanın hesabını soruyor 😄 zamanında bu adam icin kariyerini bitirmisti hata etti.

YÜKLENİYOR...