Sinemaseverlere Müjde! 7 Film İzleyiciyle Buluştu

Sinemaseverlere Müjde! 7 Film İzleyiciyle Buluştu

Sinema salonlarında bu hafta 7 film vizyona girdi...

Yine birbirinden iddialı yapımlar beyaz perdede seyirciyle buluşmayı bekliyor... Bu haberimizde filmler hakkında kısa bilgiler ve fragmanları siz KScanlar için derledik...

"Avengers: Endgame"

Anthony Russo ile Joe Russo'nun yönetmenliğini yaptığı, Robert Downey, Scarlett Johansson, Chris Evans, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Brie Larson, Jeremy Renner, Josh Brolin, Karen Gillan, Elizabeth Olsen ve Katherine Langford'un rol aldığı "Avengers: Endgame" bugün izleyici ile buluşacak.

Russo Kardeşler'in yeniden yönetmen koltuğunda oturduğu aksiyon ve macera türündeki filmin yeni serisinde, evrenin sevilen kahramanları Captain Marvel'ı da yanlarına alarak her şeyleri pahasına Thanos'a karşı mücadeleyi sürdürecekler.


🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞

"Eve Dönüş"

Oscar ödüllü yıldız Julia Roberts'a başrolde "Manchester by the Sea"deki performansıyla Oscar adayı olan genç yetenek Lucas Hedges'in eşlik ettiği "Eve Dönüş", sorunlu bir gencin hayatına odaklanıyor.

Dünya prömiyerini Toronto Film Festivali'nde yapan filmin yönetmen koltuğunda "About A Boy" filminin senaryosuyla Oscar adaylığı elde eden Peter Hedges oturuyor.


🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞

"Seninle Başım Dertte"

Yönetmen koltuğunda oturan Pierre Salvadori'nin 1980'lerin "Vahşi Birşey" ve "Babanın Metresi" gibi hareketli komedilerinden esinlendiği "Seninle Başım Dertte", eşinin ölümünden sonra onun farklı bir kimliğiyle tanışan bir kadının hikayesini konu ediniyor.

Senaryosunu Benjamin Charbit, Benoit Graffin ve Pierre Salvadori'nin birlikte yazdığı filmin başrollerinde Adele Haenel, Pio Marmai, Audrey Tautou ve Damien Bonnard yer alıyor.


🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞

"Hasbihal"

Ayhan Rüzgar, Mehtap Bayri, Selahattin Taşdöğen, Betül Çiçekli, Belma Mamati, Koray Ergün ve Arzu Yanardağ'ın rol aldığı "Hasbihal" adlı filmi Kemal Yılmaz ile Elife Özker yönetti.

Komedi türündeki film; ailesiyle yaşayan 35 yaşlarındaki obsesif bir adamın sert ve patavatsız bir babayla, onu dizinin dibinde büyüten annesi arasında sıkışıp kalmışlıktan kurtulma mücadelesini anlatıyor.


🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞

"Nebula"

Tarık Aktaş yönetmenliğindeki "Nebula", ruhun doğadaki yerini keşfeden bir adamın çıktığı yolculuğu odağına alıyor.

Dram türündeki filmde Serkan Aydın, Barış Bilgi, Ömer Bora, Ali Yavuz Ilıman ve Dilara Topuklular gibi isimler rol aldı.


🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞

"SIFIR: Etkisiz Eleman"

Yönetmenliğini Onur Aldoğan'nın üstlendiği "SIFIR: Etkisiz Eleman", ilkokul yıllarında travma yaşayan bir adamın bu travmanın üzerinde bıraktığı psikolojik etkiden kurtulma macerasına odaklanıyor.


🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞

"Corgi"

Ben Stassen ve Vincent Kesteloot'un yönettiği haftanın animasyon filmi "Corgi", Kraliçe Elizabeth'in sadık dostu bir köpeğin kaybolduktan sonra yaşadıklarını beyaz perdeye taşıyacak.


Sinemaseverlere Müjde! 7 Film İzleyiciyle Buluştu
13
4
Görüşünü yaz

Senin görüşün nedir?

En İyi Erkek Görüşleri

 • Nclsbg

  Hocam bence
  End Game piyasaya öyle bir girdiki sanki yıllardık hiç sinema filmi yapılmamış bundan sonrada hiç yapılmayacak gibi herkezi büyüledi. Tabiki tebrikler MARVEL başkan böyle güzel bir eseri bizimle paylaştığın için. Her zaman derin sinema kitap 👍🏻

  Görüş hala geçerli mi?
 • By_Cola

  Avenges endgame!!! Fİlmden sonra a alımda deli sorular... Tamı tamına 2saat 53 dakika yer yer bizi güldürdü yer yer üzdü

  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşü

 • arakne

  “Avengers: Endgame” filmini mutlaka izlemeye gideceğim 🌸

  Görüş hala geçerli mi?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

311
 • Avengers filmini merak ve heyecanla bekliyordum. Mutlaka izlemeye gideceğim :)

 • FendLijrbey

  O İron man sahnesinden sonra eve gidince içime bir hüzün çöktü. .

 • esil_berat_

  End game harika daha dogrusu ironman favo4i kahramandi simdi ne olcakki

 • Bugra

  Avengers ve Eve Dönüş filmleri güzele benziyor. İzleyeceğim.

 • sonnokta717171

  iron men öldü ya lem

 • gr3yblack

  izlenecek film göremedim

 • hakannet55

  bazıları guzel

 • darkleyl96

  Avengersi merak ettim

 • Hepside süper

 • zazadayı0

  Avengers

 • RyukV2

  Avengersss <3

 • jackdaniels24

  End game sabırsızlıkla bekliyorum gidicem 👍😁

 • hoda1071

  izlenecek film göremedim

 • Gizli Üye

  Hepsi süper

Yükleniyor...