Komedonlar için purest peeling mi yoksa La Roche mi kullansam?

Gizli Üye
Şimdi benim alnımda kapalı komedonlar var doktorum benzoxin onerdi ama cok biliyomusum gibi benzoxini biraktim Şu an sadece suyla yikiyorum ama bir seylere baslama vaktimin geldigini anladim ve bilindik markalari incelemeye basladim purest var ve la roche var purest sarı tonik ve kırmızı peeling mi alsam yoksa la roche effeclar serisi mi hangisi daha etkiki ve kalici olur?
Komedonlar için purest peeling mi yoksa La Roche mi kullansam?