İşe giderken makyaj yapmıyorum, hiç süslenmiyorum yanlış mı yapıyorum?

Gizli Üye

Yani yuzumde sivilcelerden kalan kizarikliklar var gitmiyen. ya da bazen sivilce oluyo ama ben makyaji severim fakat işte okulsa yapmiyorum genelde düğünlerde.. aslinda gücüm olsa yapacam ama işte birazcik daha uyumak daha guzel geliyor. Ne dusunuyosunuz? Bide guzel kiyafetim yok hepsi berbat almam gerek ya. Ayipzir sormasi ucuzluk nzm basliyo? Fjgchf? Biraz 22 yasindaki bi kiz gibi olmaliyim 35 gibi salmışm... sonra niye kismet cikmiyo... yardim..

Güncellemeler
1 yıl
Yardim edin baylar bayanlar
İşe giderken makyaj yapmıyorum, hiç süslenmiyorum yanlış mı yapıyorum?