Kış gelince kendinizi salıyor musunuz?

Redamancy-4 u

Helü🥳🥹

Yazın dikkat Edip istediğiniz fizikte güzel bir tatil geçirdikten sonra kışın kendinizi salıyor musunuz yoksa kışında fiziğinize ve bakımınıza dikkat ediyor musunuz?

Kış gelince kendinizi salıyor musunuz?

#reda

Güncellemeler
1 yıl
Hayır galiba bırakmıyorum hatta şöyle bir terslik oluyor ben de genelde yazın istediğim bir Fizye hiçbir zaman sahip olamıyorum ama kış olunca heleki böyle kışın tam ortalarında öyle güzel bir fizik oluyor ki ben de değişik bir şey aslında
Kış gelince kendinizi salıyor musunuz?