Saçlarım mavi, sevdiğim adamın ailesini ziyarete gideceğim. Mavi saçlı bir kızı severler mi?

Smsmaksm

Bir an kafama esti ilk defa boyadım saçımı ve mavi çok hosuma gittiği için sevdiğim adama sürpriz yapıp ailesi ve onun sehrine gidince maviye boyamaya karar verdim ailesi ilk gördüğünde nasıl tepki verir sizce? İlk basta oda beğenmedi bende garip bulmustum şimdi ben böyle mutlu hissediyorum kendimi. Saçlarımı maviye komple boyamak istiyorum şimdi. Ya Oda sarı civciv onunkisi doğal bende Mavişi olayım diyorum ne derler ilk aile görünce beni severler mi ben biraz değişik bir kızım değişikliği seviyorum alısınca

Güncellemeler:
1 ay
Brezilya fönü yaptık bugün çünkü elastiklesmeye ve kabarmaya baslamıstı saçım, biraz bakımlarla keratinlerle kendine getirip sıfırdan açıp mavi yapacağım
1 ay
Kibar bir dille istemediğini ailesinin bunu normal karsılamayacağını belirtti ama istersen altını komple mavi yap üstten bırak dedi buda beni tatmin etmedi sonuçta ailesi sevmicek bende boyamaktan vazgeçtim
Saçlarım mavi, sevdiğim adamın ailesini ziyarete gideceğim. Mavi saçlı bir kızı severler mi?
12
11
Görüşünü yaz