Erkekler bakımlı kız seviyorsa bakımdan kasıt nedir?

Gizli Üye
Makyaj yapılması tırnakların uzun ojeli saçların fönlü ve maşalı olması gibi mi?
Üniversitedeykem bi çocuk arkamdan benim için kendisine baksa güzel kız demişti.😂çocuğun kız arkadaşı nasışdı biliyor musunuz markete bile makyajsız gitmeyen kaşık gibi tırnakları olan yüzünde hep gün düğün makyajı gibi porselen makyajla gezen saçları yapılı bir kızdı buluşmadan önce saatlerce hazırlanıyordu kız oda arkadaşıydık kızla, sonrada ayrıldılar zaten neyse , ben o kadar iyi makyaj yapamıyordum saçlarımada özen göstermezdim düzleştirip çıkardım tırnaklarıma oje yakışmıyordu doğaldı hep ama güzel düzgün giyinip giderdim bakımdan kasıt nedirrr? neden makyajlı ve sürekli ingiliz kraliçesi havasında gezen kızlar tercihtedir... merak ediyorum
Güncellemeler
1 yıl
bugün komşumun kızonı gördüm kapalı bi kız nişanlanmış işte yüzünde hiç makyaj yoktu esmer güzeldi oda çok bi samimiyetimiz yok ama görünce hep konuşur benimle güler yüzlü bi kız gösteriş meraklısı değil bu kız neden ilgi çekmiyorr da hep kraliçe tipindekiler çekiyor
Erkekler bakımlı kız seviyorsa bakımdan kasıt nedir?