Düğünde gelinin kız kardeşi nasıl davranmalı?

yarennnttcc
Düğünde gelinin kız kardeşi nasıl davranmalı? İnsanlar gelinin kız kardeşi ile ilgili ne düşünür?
Ablamin düğünü var. Sizce siyah sade bir elbise, siyah topuklu, saçlarım siyah bu arada maşa yaptırırım diye düşünüyorum. Esmer ve yeşil gözlüyüm. Göz rengimi belirginlestirecek dumanlı bir göz makyajı yaptırmayı düşünüyorum. Yani çok hafif bir makyaj yaptırırım. Sizce gelinin kız kardeşi için çok mu sade? Genelde çünkü daha abartılı olur diye duymuştum.
Düğünde gelinin kız kardeşi nasıl davranmalı?