Kızlar, Koltuk altı ve özel bölgedeki kıllardan nasıl kurtulurum?

Tiredworrier
Şu an jiletle kesiyorum en ufak uzamasına dayanamıyorum sürekli temiz olsun istiyorum ama jilet bazen tahriş ediyor ve kıllar yeniden çıkarken kaşınıyor bazen dışarıda olduğum için kaşıyamıyorum da deliriyorum bana bi akıl verin
Güncellemeler
+1 yıl
Bir erkek olarak vücudumun geri kalan kısmında da olması gerektiği kadar kıl var onlardan rahatsız değilim ama o bölgelerde kıl olursa pismiş gibi hissediyorum ve temizleme ihtiyacı duyuyorum
Kızlar, Koltuk altı ve özel bölgedeki kıllardan nasıl kurtulurum?