Fenty Skin Hydra Vizor nemlendiricisi 599 TL! İyi bir nemlendiriciye en az ne kadar vermek gerekir?

benkendall
Merhaba,

Bu ürün neden pahalı tabi ki ekonomi gazabı sağolsun da içeriğinde ne varmış onu merak ettim bir de. Çoğunlukla orta fiyatlı nemlendiricilerle hemen hemen aynı durumda.

Fent Beauty Hydra Vizor cilt nemlendiricisi;
  • Nemlendiriyor ve güneşten koruyor.
  • Tüm gün nemlendiren SPF 30 koruması.
  • Tüm cilt tonlarına zarif bir şekilde uyum sağlayan pembe krem ​
  • Makyajla uyum sağlar. Yağlı bir tabaka bırakmadan cildi pürüzsüzleştirmek ve yumuşatmak için anında emer. Tüylenme veya topaklanma yapmaz! Ve beyazımsı bir etki yapmaz.
  • Cildi aydınlatırken, gözenekleri sıkılaştırır ve ince çizgileri ve kırışıklıkları zamanla azaltır.
  • Koyu lekelerin görünümünü de azaltır
  • Kadifemsi dokusu ve taze çöl kavunun kokusu...
  • Yeniden doldurulabilir ambalaj
Peki siz bir nemlendiriciye hangi fiyat aralığını biçiyorsunuz? İyi nemlendirmesi için bir nemlendiriciye ne kadar vermeli? #benkendall
Fenty Skin Hydra Vizor nemlendiricisi 599 TL! İyi bir nemlendiriciye en az ne kadar vermek gerekir?