Estetik olduktan sonra eşini terk eden Meral Okur nasıl olmuş?

TuruncuOjeli
Meral Okur
Samsun gene Samsunluğunu yaptı. Eşini estetik ameliyat yaptırmak için hayvanlarını satan Yalçın Okur, estetik sonrası terk edildi. Eşi estetik yaptırdıktan sonra ne kcasıyla ne de çocuklarıyla ilgileniyormuş, sürekli fotoğraflarını çektiriyormuş.

Terk ettikten sonra Meral, "Bir seneden beri ben seni kandırdım. Seninle her türlü oynadım. Beni seviyorsun, ne dediysem yaptın bugüne kadar. Burun estetiğimi de yaptırmadın. Ben hattı da kırıyorum. İstanbul’a gidiyorum." demiş.

Ne diyorsunuz bu olaya? Meral'in değişimi nasıl?
Estetik olduktan sonra eşini terk eden Meral Okur nasıl olmuş?