Bir kadın güzelleşmek ne kadar ileri gidebilir?

_Çavbella_
Eskiden bi belgesel izlemiştim konusu hep genç ve güsel kalmak isteyen manyak bir kadını anlatıyordu :/

İştem bu kadın gençliğin ve güselliğin formülünü genç kızların kanında olduğunuz düşünmüş.. Uuv evet 😮 Ciddili olarak genç kızlara tuzak kurup öldürüyormuş ve kanlarıyla duş alıyormuş 🥺🥺 Sonra halk anlamış iştem olayları bu kadını yakalayıp tutsak etmişler ama fazla hapisde kalmamış çünküsü kadın kendi bileğini ısırarak damarlarını koparmış ve gebermiş... Mutlu son :/
Bir kadın güzelleşmek ne kadar ileri gidebilir?