Saçımın önleri eskisi gibi neden durmuyor yamuk yumuk ve saçı kestirirken yukarı doğru tarıyorum dedim yana doğru tarıyorum desem?

Bnayak1w
Profilde resim ilk yaptığım zaman geriye dogru kacmazzdi ve sacimin kesimi yana dogruydu berbere tekrar dan gidip yana dogru tariyorum saci cok az kestirsem mi
Saçımın önleri eskisi gibi neden durmuyor yamuk yumuk ve saçı kestirirken yukarı doğru tarıyorum dedim yana doğru tarıyorum desem?