Makyajlı ve süslü kızların doğal kızlardan daha güzel ve çekici olduğunu bana inandırabilir misiniz?

Gizli Üye
Evet soru biraz değişik oldu ama ben yıllardır tamamen doğal ve bakımsız gezen bir kızım. Saç taramaya bile üşenirdim. Ama makyajsız kendimi güzel bulurdum nedense. Kendimi buna öyle inandırmışım ki doğal halim makyajlı halimden daha güzel gelirdi bana.. Ama cevrem ve arkadaşlarım ailem " biraz kendine bak çok paspalsın. Makyaj yap makyaj sana cok yakışıyor " vs. Diyorlar. Makyajlı kızları çok beğenirim bende öyle olmak istiyorum fakat makyajsız halimi seviyorum aslında güzel değilim cevrem de bunu bana hissettirir kendim de biliyorum. Ama öyle bir algı oluşmuş kafamda. Makyajlı ve süslü kızların doğal kızlara göre daha güzel ve daha çekici olduğunu bana inandırın lütfen. Inandırın ki bende ona göre kendimi değiştirmek için adım atmaya baslayayim. Makyaj bakım demek değil vs. Yazmayın lütfen bunu biliyorum ben temizligime dikkat ederdim.. Sadece kafamdaki şu algıyı yıkmak istiyorum
Makyajlı ve süslü kızların doğal kızlardan daha güzel ve çekici olduğunu bana inandırabilir misiniz?