David Beckham mı Thomas Shelby mi?

ErdoğanNeferi
Evet Peaky Blinders izleyicileri Thomas Shelby sevenleri sizce hangisi daha yakışıklı? Ben Tommy reis daha yakışıklı diyorum yani Thomas Shelby
KIZLAR BU ARADA HEMCİNSLERİNİZE SORUYORUM HEMCİNSLERİNİZİN ÇOĞUNLUĞU THOMAS SHELBYİ YAKIŞIKLI BULUYOR DÜNYANIN GELMİŞ GEÇMİŞ EN YAKIŞIKLISI BULAN OLUYOR İnsan Değil Diyen Oluyor peki Kızlarımızın %95 i Murphyci Olduğuna rağmen sizce Erkekler ne karar verecek merak ediyorum :)
David Beckham mı Thomas Shelby mi?
David Beckham
Thomas Shelby
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
David Beckham mı Thomas Shelby mi?