Altın orana göre en güzel fiziğe sahip olan ünlü kadınlar arasında senin en beğendiğin hangisi?

Altın orana göre en güzel fiziğe sahip olan ünlü kadınlar arasında senin en beğendiğin hangisi?
Bu muhteşem vücuda sahip kadınlar arasında en iyisi hangisi?
  • Altın orana göre en güzel fiziğe sahip olan ünlü kadınlar arasında senin en beğendiğin hangisi?Katy Perry
    A seç
  • Altın orana göre en güzel fiziğe sahip olan ünlü kadınlar arasında senin en beğendiğin hangisi?Rita Ora
    B seç
  • Altın orana göre en güzel fiziğe sahip olan ünlü kadınlar arasında senin en beğendiğin hangisi?Scarlett Johansson
    C seç
  • Altın orana göre en güzel fiziğe sahip olan ünlü kadınlar arasında senin en beğendiğin hangisi?Kim Kardashian
    D seç
  • Altın orana göre en güzel fiziğe sahip olan ünlü kadınlar arasında senin en beğendiğin hangisi?Kelly Brook
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|2
112165

En İyi Kız Görüşleri

• Benim bildiğim altı oran 90 60 90 diye biliyorum ama bunların arasında en ince bellinin beli bile 63 göğüslerle kalçalarıda 90dan büyük acaba kendi ölçülene göremi orantılıki altın oran diyolar.

0|1
    1|0
    • Göğüs, bel, kalça arasındaki orantı, omuz genişliği ve bacak boyunun vücudun bütünüyle orantısı gibi

• Işte benimde yok bu biraz minyonluk ve ince kemiklilikle alakalı

• Evet bence de.

• Scarlett’in zaten bu konuda bir ödülü var. Ödülü sonuna kadar hak ediyor bence.

1|4
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 110

Erkekler Ne Diyor 163

• Altın Oran doğuştan gelir bunların ki altın oran değil ki sen konuyu çok yanlış anladın. bunların hepsi dolar orana sahip insanlar. sende bunlar gibi orana sahip olabilirsin zengin birini bul olsun bitsin. sonra boşanır başka birini bulup elmas oran, sonra nirvana oran olabilirsin.

0|0
    0|0
  • aslında kadının guzelligi fizigiyle belli olmaz
    Kadının guzelligi, onun konuşması ile belli olur.
    Kadının guzelligi Beyine hizmeti ile belli olur.
    Kadının guzelligi onun zekası akılı ile belli olur.
    Kadın dediğin kimseden korkmayacak, Rabbinden başka.

1|0
    0|0
  • Hangi altın oran bu acaba hepsi farklı vücut tiplerinde kadınlar hangi orana göre hesaplanmış yani 😂😂 birinin ayağı 42 numara birinin kalçaları bir insan kadar birinin her yeri silikon estetik vs vs ama soru bu kadınlardan hangisini daha çok beğeniyorsunuz olsaydı cevabım Rita Ora olurdu kuşkusuz 😉👍

0|0
    0|0
  • Scarlett Johansson kadın diğerleri kadıncık gibi duruyor

1|1
    0|0
  • Altın oran demiş Kim'i koymuş saçmalığa bak. O kadın peçeteden yamuk yumuk kendi imkanlarıyla doğmuş orantısızlığa bak.

0|0
    0|0
  • Kimi beğenmemek için iki ihtimal var. Birincisi Gay olabilirsiniz. İkincisi on numara miyopsunuzdur. Ben başka bir şey demiyeyim :) :) :)

0|0
    0|0
  • Kelly brook her turlu tokatlar hepsini.. yalniz scarlet bildigim kadariyla goguslerini kuculttu , o an sildim defterden kendisini.. ha onun cok da umrundaydi sanki , neyse..

0|0
    0|0
  • Altın orandan anlamam. Benim için elmas orana sahip tek kadın vardır bu dünyada; Iskra Lawrence! :):

0|0
    1|1
  • Scarlett Johansson zaten bu konuda ödülüde vardı çok orantılı bir vücuda sahip.

1|0
    0|0
  • Scarlet johansson var , aman aman... Buralar alev alıyor...

1|0
    0|0
  • Şimdi nimetin hangisini diğerinden üstün tutalım... Hepsi olur... Ama içlerinden scarlett güzelliğiyle kim kardashian da vücuduyla 1 adım öne çıkıyor

1|0
    0|0
  • Hem oyunculuk hem güzellik hem fizik tabi bu ekranlarda gördüğüm kadarıyla içi nasıl bilemem...

0|0
    0|0
  • Elbette Scarlett Johansson 😍
    Katy Perry silikon mu yaptırmış ya da bu zamana kadar giyinmeyi mi bilmiyormuş?

0|0
    0|0
  • Benim favorim "Scarlett Johansson" :) hem çok güzel bir yüzü var, hem de çok güzel kıvrımları. ❤️️🔥

1|0
    1|0
  • Katty ve Scarlet varken diğerleri bim poşetidir ancak.

2|0
    0|0
  • Scarlett johanson ile bir gece beraber olmak için her $eyi verirdim, ayaklarini yikar borekler acardim ona o derece, doymazsa yumurta da kirardim 😬

1|0
    0|0
  • Scarlet diyecekken Senin profil fotoğrafına bakayım dedim, gözlerin lens değilse burnun çok hoş sakın kırma

0|0
    0|0
  • Bunların hepsi aynı zaten neden bu kadar kısıtlı. GOT da oynayan melissandre favorim. Bunlar çöp kaldı onun yanına

0|0
    0|0
  • bir soruda bu kadar zorlanacağım aklıma gelmezdi ellerim titredi 😂

0|0
    0|0
  • Hangisini seçsek diğeri daha kötü demek oluyor. Ağzımız eğilecek :)

0|0
    0|0
  • Scarlet gibi avradım olsun istediğiniz kadar borcum olsun

1|0
    0|0
  • Katy Perry nin göğüsleri ćok güzel. Altın orana sahipse göremediģim kalcaları da ćok güzel olduğundan eminim. Tam bana gire. Ele gelmeli deģilmi😉

0|0
    1|0
  • Katy Perry ve Scarlett dışında altın oran değil hiçbiri.. Scarlett Johansson en iyisi

1|0
    0|0
  • Birisiyle yatma seçeneğim olsa bu kesinlikle scarlett olurdu.

1|0
    0|0
  • Beyaz tenli olması yeterli bir sebep Scarlett Johansson..

1|0
    0|0
  • Kim kardashian harici hepsi iyi seçim yapmak erkek adama yakışmaz :D

0|0
    0|0
  • rita ora her zman bütün şarkılarını dinlerim çok başarılı ses

0|0
    0|0
  • 1 numara katty perry çok güzel fiziğe sahip hele o göğüsler süper

0|0
    0|0
  • Binbir tane dürtüyü aynı anda harekete geçiriyor scarlet..

1|0
    0|0
  • Scarlett', e aşığım yaaa. Hem fiziği iyi hem de güzel 😀

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    133

Benzer Benceler

Yükleniyor...