Kapat

Kızlar, sizce bu rimeller arasında en iyi rimel hangisi?

Rimeller bakışları ve gözleri ön plana çıkarır. Bu sebeple, çoğumuzun göz bebeğidir. Peki, sizce bu rimeller arasında en iyi rimel hangisi?

1|2
14672

En İyi Kız Görüşleri

• Lash sensational hayatımda gördüğüm en güzel maskaralardan biri. Tek tek ayırıyor uzatıyor ve kalıcılığı harika. Bunun birde waterproof olanı var onuda kesinlikle kullanmalısın bunda biraz kirpikler düşme yapıyor ama onda yapmuyor.

1|0
    0|1
  • hepsinin fircalari ayri goruldugu gibi. istediginiz neyse firca sekline gore alin. 1. mesela suruste dolgun ve kivrik 2. dolgunluk 3. kapali goremiyorum kullanmadimda. buyuk ihtimal dolgunluk. 4. uzunluk.

boyanin yogunlugu coksa topaklanma yapabilir.

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• hangisi daha iyi bilemem de lütfen dozunda kullanın ya inek gözüne benziyor bazılarının gözleri sürünce

0|0
    0|0
  • Çok iyi markalar değil bence Mac kullanın pahalı ama kirpik canlılığını ve kalıcılığını fark ettirir.

0|0
    0|0
    • Alırsan kullanırım 😂

• Mac’in rimelini kullanan biri olarak söylüyorum beş para etmezdi gerçekten. Pahalı ve ünlü bir marka olması her zaman ürünü iyi yapmıyor.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 144

• Essence ve lash sensational kullandım essence çok ıslak yapılı ve örümcek ağı gibi etki bırakıyor lash sensational nedense daha iyi hacim, tek tek ayırma uzatma hepsi var.

2|1
    0|1
  • Essence güzel. En baştaki kirpiklerimi döktü ama etkisi güzeldi

0|0
    0|0
  • 1 ve sonuncuyu kullanıyorum ikisi de harika

1|0
    0|1
  • Maybelline tek geçerim 🤚🏻

1|0
    0|1
  • L'oreal Paris <3

1|0
    0|1
  • Ben loreal kullaniyorum cift tarafli olandan. Cok memnunum.

1|0
    0|1
  • Hindistan cevizli olanı seviyorum buradakilerini sevmiyorum

1|0
    0|0
  • Diğerleri denenmedi ama lash sensational kullanıyorum kesinlikle çok iyi kirpik yapım sık bir de uzun sadece kıvrık değil kirpik makası hallediyor sonra bunu surunce hem doğal hem daha da uzun çok hoş duruyor baya sevdim öyle yogun yogun duruyo baya guzel

1|0
    0|0
  • Essence I Love Extreme çok iyi volum veriyor ama göz altına dökülme yapabilir, waterproof değil. Maybelline Lash Sensational waterproof bir maskaradır. Normal makyaj suları ile çıkartmanız zor, waterproof çıkartıcı ya da duş gerekli. Kıl kıl tarar ve uzatır, volum verme özelliği minimumdur.

0|0
    0|1
  • lash sensational kesinlikle çok zor çıkıyo ce kirpiklere uzun vadede zarar veriyo big and black güzel tabii kirpik boyun uzunsa black and angel maskarayı daha önce kullanmadım yorum yapamayacağım ancak essence müptelasıyım rimel biraz fazla ıslak diyolar ama bana pek öyle gelmedi kirpikleri ayrıştırdığı gibi ayrca gerçekten güzel bir uzunluk sağlıyo hacim kazandırdığını söyleyemem ama örümcek bacağı kirpiktense ipek kirpik görünümünü tercih ederim ayrıca fiyatı da gayet uygun

1|0
    0|0
  • aslında maybelline e oyVerecektimAma Son aldığım yelpaze etkili ürünü öyle bir illet ki çıkmak bilmiyor kirpiklerimi koparıyor her çıkarmaya kalktığımda hayatımda gördüğüm görebileceğim en illet rimel bu kesinlikle tavsiye etmiyorum sakın almayın

1|0
    0|0
  • Maybeline iğrenç nasıl begeniyorsunuz tüm arkadaslarim onu kullaniyor topaklanma akma yapiyor berbat duruyor akıyor gozlerinin icine bakamiyorum midem bulaniyor bir de hacimli veya uzun da gostermiyor kirpikleri çok boş yere sisirdiniz bu rimeli hic guzel degil

0|0
    0|0
  • Maybelline Lash Sensational çok iyi gerçekten. Ben memnun kaldım.

1|0
    0|0
  • kesinlikle maybellinei al gerçekten mükemmel bir rimel takma kirpik etkisi denen şey bu yani

1|0
    0|0
  • Maybelline Go Extreme ve Rimmel London ürünleri şahane

1|0
    1|0
  • Açık ara lash sensational ama çıkarması zahmetli. Kirpikleri yolmadan çıkarmak neredeyse imkansız. Önce sırf yağ veya çift fazlı göz makyajı temizleyici ile bekletip ürünü çözmek gerekiyor.

1|0
    0|0
  • Essence i love extreme maskara cok sulu bir yapıya sahip. Kullanırken yarısını rimelin ağzına siyirmak zorunda kalıyorsun. Hic memnun kalmadım

1|0
    0|0
  • Lash sensational'ı severek kullanıyorum bir de Loreal Paris False Lash Wings kullanıyordum bir ara çok güzeldi elimdeki rimeller bitince onu yeniden alıcam.

0|0
    0|0
  • Maybeline bayılırdım taa ki farmasinin bir rimelini kullanana kadar onu kullanmaya başladıktan sonra başka rimel kullanmaz oldum

1|0
    0|0
  • Makyaj yapmayı sevmiyorum ama rimellerin hepsi de güzelmiş

0|0
    0|0
  • Fırçasıyla aynı anda hem uzatıp hem de hacim veriyor lash tan başka maskara kullanmam

0|0
    0|0
  • Maybelline- lash sensational rahat 3 kutu bitirdim. Çok memnunum.

0|0
    2|1
  • Maybelinne şu an kullaniyorum supermiş 😎
    Loreal'in renkli rimellerini kullaniyorum onlarda güzel😊

0|0
    0|0
  • A şıkkı benim için en iyi olanı ama bir sürü zorluğu da var bu arada I Love Extreme Crazy Volume Mascara nın fiyatını görünce ağzım açık kaldı zamanında 10 liraya satılırdı..

0|0
    0|0
  • Ben bir rimele 15 liradan fazla verirsem kalp krizi geçiririm zaten kullanmıyorum 54 lira nedir ya 😂😂

0|0
    0|0
  • Gerci maybelline dedim ama pastelinkinin fircasi cok hos. Ayrica essence ni de beyenen cok ama siyah uzeri yesil yazili olan daha bir beyeniliyordu sanirim

0|0
    0|1
  • Lash sensational ve essence ı love extreme crazy volume en güzelleri ❤️

1|0
    0|0
  • Loreal baby roll ve telescopic en cok önerdiğim maskaralar

1|0
    0|1
  • Bu tabiki

0|0
    0|0
  • Hepsinş kullandım. Bu kirpiğin yapısına göre çok değişir maybelline den lash sensational en iyisiydi

1|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    114

Erkekler Ne Diyor 70

• Kaliteli makyaj ile abartısız ama güzel olan kadınları severim..

0|0
    0|0
  • Ben "C Şıkkı" dedim. Çünkü exim onu kullanıyordu. Lüks yaşam onun felsefesiydi. Uyuşamadık bir türlü.

0|0
    0|0
  • Elbette ki en pahalı olanı, çünkü ucuz mal alacak kadar zengin değiliz değil mi?

0|0
    0|0
  • ulan xper alacaz diye verdim. cevaba bak heralde ilk olan iyidir 😃

0|0
    0|0
  • Ben 1 sene önce bu sitedeyken @GingerLady daha zayıftı :D kilo almış

0|0
    0|0
  • Kızlar yardımcı olun arkadaşa

6|1
    0|0
  • Marka olan isim yapmışları tercih et göz sağlığın için

0|0
    0|0
  • Rimel olmuş 80 lira.. ayrıca gitti gidiyor reklamına hoşgeldiniz..

0|0
    0|0
  • Bu rimel falan şeyler ne saçma adam sanki kirpiğinin hacmine bakıyor asjsj boşa para

0|0
    0|0
  • Siyah olanı iyidir onu kullanın siz diğer renklerden uzak durun kızlar

0|0
    0|0
  • D şıkkı

1|0
    0|0
  • Essence I Love Extreme Crazy Volume Mascara

1|1
    0|0
  • A diyorum babaannem kullanırdı

0|0
    0|0
  • Denemeden bilemezsin

0|0
    0|0
  • Maybelline Lash Sensational Mascara 01 Very Black.

2|0
    0|0
  • 1 numara iyi görünüyor :D

0|0
    0|0
  • Meybiliyn nivyorku tek geçerim efendim 😊

0|0
    0|0
  • En pahalısı

0|1
    0|0
  • Kızlar demiş yahuu

1|0
    0|0
  • Kızlar erkekler içini makyaj yapar

1|0
    0|0
  • meybilin naftalin reynin bilek favorimdir.

1|0
    0|0
  • Hepsi aynı işi yapmıyor mu bunların uygun olanı al

1|0
    0|0
  • Maybeline sürekli kendini geliştiriyor

1|0
    0|0
  • En pahalısı en iyisi der geçerimn😂

0|0
    0|0
  • Palyaço gibi sürmeyin yeter.