Bir Dönem Sürekli Yapılmış En Garip Makyaj Trendleri!

100 Kat makyaj uygulaması

Bu çılgınlığın çıkış noktası yine bir döneme damga vuran 100 kat oje çılgınlığı. İsveçli blogger Josefin Lillakas "oje oluyor da fondöten neden olmasın" diyerek cildine 100 kat fondöten uygulayarak 100 kat makyaj çılgınlığını başlattı. Hemen ardından 100 kat fondöten uygulama videoları, ruj, rimel aklınıza gelebilecek her şey uygulandı.

Makyaj sonrası yüzü buzlu suya daldırmak

Adı Jamsu olan bu trend size makyajınızın uzun süre kalıcı olacağını ve mat olacağını vaad ediyor. Yapmanız gereken tek şey günlük makyajınızı tamamladıktan sonra yüzünüze bebek pudrası sürerek buzlu suya yüzünüzü daldırmak. 30 saniye bekledikten sonra çıkarıyorsunuz. Bir dönem oldukça popüler olan Jamsu Türkiye de de youtuberlar tarafından oldukça sevildi.

Palyaço Kontürü

Kontür uygulumasına yeni bir hava katan palyaço kontür instagram ve youtube da her ülkenin vloggerları tarafından mutlaka 1 kez yapıldı. Aslında bu trend BellaDeLune isimli bir vloggerın kendisine gelen "palyaço gibisin" ithamlarına karşı yapmış olduğu bir makyaj uygulaması olarak yayınladı ardından bir çok kişinin de bu uygulamayı devam ettirmesiyle trend olarak Instagram da ve Youtube da yerini buldu.


0|4
198
NazorellaSchulz KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 19

Yükleniyor... ;