Deniyor 1 ay

Evde Epilasyon Keyfi: Braun Silk Expert Pro 5'i Deniyorum!

serayagar

Merhabalar,

Bugün kendime hediye aldığım Braun Silk Expert Pro 5 PL5257 kutu açılımını sizlerle birlikte yapmak istedim. Uzun zamandır almayı istediğim ama acabalarım olan bir üründü aklımda kalacağına evimde kalsın diyerek ürünü aldım. İş birliği değildir. Marka göründüğü için reklam. Bütün kullanıcı yorumlarını okudum deneyimleyen bir, iki kişiden fikir aldıktan sonra bu marka ve modeli almak daha avantajlı oldu.

Bu süreçte öğrendiklerimi sizlerle de paylaşmak isterim. Bu ev tipi IPL de 2 tane popüler marka var bende Braun ve Philips. İkisi arasında kalmıştım.

Philips atış sayısı daha düşük olduğunu ve sürekli cihazı kaldır yap şeklinde olması, cilt tonunu kendi ayarlama gibi dezavantajları vardı. Braun 400.00 atım ve 22 yıl kullanım ömrü veriyor, sürükleyerek kullanabiliyoruz, cilt tonunu kendisi seçiyor benim aldığımda 3 farklı başlık bulunmakta. 3 farklı atış seviyesi bulunuyor. Ek olarak şık bir kutu içerisinde gelmesi de en büyük avantajlardan birisi. Ürünün en yüksek 3. seviyesinde kullandığımda hafif bir yanma hissi oluşuyor ama dayanılmayacak veya çok büyük bir acı asla değil.

Yıllarca birçok güzellik merkezi, poliklinikte birçok farklı epilasyon cihazını denemiş birisi olarak acı oranı çok düşük. Daha yeni kullanmaya başladığım için etkisi konusunda çok fazla bir yorum yapamıyorum ama kullandıkça süreç içinde güncelleme yapacağım. Braun Pro 5'lerin hepsi aynı ürün sadece set içerikleri değiştiği için fiyatları da değişmektedir. Ben Braun Shop üzerinde satın aldım. 1 gün içinde elime ulaştı. Ücretsiz ek garanti ile 5 yıl garantinizi yaptırabiliyorsunuz. Kullanım sırasında atışlardaki ışık biraz gözü rahatsız edebiliyor, paket içeriğine bir gözlük eklense harika olurdu. Ben güneş gözlüğü kullandım çok daha rahat oldu 😂 tek eksik gözlük diyebilirim.

Gelelim Braun Face Mini'ye bunu daha önce almıştım oldukça pratik ve kullanışlı ışıklı olması çok büyük avantaj, kullanımı çok kolay temizlemesi de oldukça basit bir ürün. Yüz jiletlerini tarih edecek kadar pratik bir ürün. Yüz epilatörü olarak çok başarılı buldum. Benin ürünlerle ilgili ilk deneyimim bu şekilde merak ettikleriniz için yorumlarda buluşalım.

•••

#braun #ipl #epilator #lazer #epilasyon #lazerepilasyon

Evde Epilasyon Keyfi: Braun Silk Expert Pro 5i Deniyorum!
Evde Epilasyon Keyfi: Braun Silk Expert Pro 5'i Deniyorum!
9 Cevap