Selfie Tadında Pasaport Makyajı Nasıl Yapılır?

Watsons

Yıllardır 4’lü pasaport fotoğrafına bakıp acılı acılı iç çekenlere müjde! Bu trend makyaj ile artık pasaportunu insanlardan köşe bucak kaçırmayacaksın.​​ 😄

Selfie tadında bir pasaport fotoğrafı için doğru makyajı yapmak çok önemli! Instagram’dan pasaportuna düşmüşçesine etkileyici bir görünüm yakalamaya hazır mısın? 💋

Eğer ben de ‘’Biri gelse de nasıl yapılacağını söylese’’ diye bekliyordum diyorsan zaman kaybetmeden içeriği okumanın tam vakti! Ne düşündüğünü merak ediyoruz. 😍

1. Flaşın yüzünde ışık bombası etkisi yaratmaması için SPF içermeyen bir fondöten kullanmalısın.

Selfie Tadında Pasaport Makyajı Nasıl Yapılır?
Nur topu gibi fondötenler oyun dışı kalıyor! 😜

Kusursuz uygulama kolaylığı sunan, gerçek hayatta sosyal medya filtrelerini aratmayacak bir fondötenden daha ne isteyebiliriz ki? Hemen incele!

2. Yüzünü ağırlaştırmayacak kadar hafif, göz altı görünümünü iyileştirecek kadar da yoğun bir kapatıcı kullanmalısın.

Selfie Tadında Pasaport Makyajı Nasıl Yapılır?
Charlotte Tilbury Wand sevenlerin bayılacağı bir ürün önerimiz var! ❤️

İçeriğinde güçlü antioksidanlar ve C vitamini barındıran bir kapatıcı cildini beslerken, güzelliğine güzellik katar. Keşfetmek için tıkla!

3. Burun kenarına, elmacık kemiklerinin biraz altına ve yüzünde ön plana çıkmasını istemediğin noktalara bronz tonlarında kontür uygulamalısın.

Selfie Tadında Pasaport Makyajı Nasıl Yapılır?
Bu makyajın en önemli adımı kontür kısmı! 👧

Kontür paletinde bulunan bronz tonları kullanarak yüz hatlarını ortaya çıkarabilir, aydınlatma teknikleri ile de vurgulanması gereken yerlerde ışıltılı bir görünüm yakalayabilirsin. Mükemmel hatlar için tıkla!

4. Daha fazla ışıltı gerek! Bu aşamada likit ve toz aydınlatıcılarını elinin üzerinde birbirine karıştırmalı ve elmacık kemiklerine, burun ucuna ve kemer kısmına uygulamalısın.

Selfie Tadında Pasaport Makyajı Nasıl Yapılır?
Bir ipucu daha, kaşlarının altını da aydınlatabilirsin! 💖

Doğal bir parlaklık için az uygulama yeterli olacaktır. Cildin yüksek noktalarını aydınlatmak için hemen toz ve likit aydınlatıcılardan sana uygun renkleri seçebilirsin.

5. Yüzünü eşitleme vakti! Kaş sabunu ile kaşlarını sabitleyerek daha simetrik bir görünüm elde etmelisin.

Selfie Tadında Pasaport Makyajı Nasıl Yapılır?
Bu görünüm çoook trend ve akşama kadar kalıcı. 🌃

Hollywood'un ünlü sabun hilesinden esinlenilen yenilikçi bir ürün keşfetmek için hemen tıkla! 💃🏻

6. İstediğin zaman makyajını tazeleyebilmek için çantanda taşıyabileceğin tüm ürünler Watsons Revolution Makeup kategorisinde seni bekliyor!

Selfie Tadında Pasaport Makyajı Nasıl Yapılır?

Bu makyaj taktikleriyle trendleri yakalamaya hazır sayılırsın! Tek ihtiyacın Revolution Makeup’ın 2022’de en çok satan, çoook trend ürünleri. 🔥

Bir sonraki pasaport fotoğrafın tam istediğin gibi olsun istiyorsan, ihtiyacın olan tüm ürünler Watsons Revolution Makeup kategorisinde seni bekliyor! 🤳

Selfie Tadında Pasaport Makyajı Nasıl Yapılır?

İhtiyacın olan Revolution Makeup ürünleri burada:

💗 Revolution Eye Bright Kapatıcı Porcelain hafif yapısıyla yüzü ağırlaştırmaz ama yoğun etkisiyle yorgun görünümü yok eder!
💗 Revolution Sculpt Kontür Kiti ile simetrik ve keskin bir yüz hayal değil!
💗 Revolution Bright Light Aydınlatıcı Beam & Revolution Reloaded Highlight Make an Impact ikilisi ile ilgi çekici hatlar kaçınılmaz!
💗Revolution Soap Brow Styler Kaş Sabunu ile temiz görünümlü trend kaşlara çok kısa bir sürede sahip olabilirsin.

‘’Sonunda aradığım tüm ürünleri buldum!’’ demek için şimdi incele!

Bu trend makyaj hakkında ne düşünüyorsun, bir sonraki pasaport makyajında bu ürünleri deneyecek misin? Cevabını bizimle paylaşmayı unutma! ❤️

Selfie Tadında Pasaport Makyajı Nasıl Yapılır?
228 Cevap