En İyi Göz Altı Kremi Önerileri

BiBilen

Herkese Merhaba KScanlar! Güzellik ve bakım kremleri serimizin gözdesi olacak ''En İyi Göz Altı Kremi Önerileri'' duymaya hazır mısınız? Göz altı ve göz çevresi için en ideal kremleri bir araya getirdik. Hazırsanız başlıyorum!

En İyi Göz Altı Kremi Önerileri

En İyi Göz Altı ve Göz Çevresi Kremi Önerileri

Yorgunluk, stres, uykusuzluk ve genetik gibi faktörlerden dolayı göz altlarımızda morluklar ve şişlikler oluşabiliyor. Bu problemleri yaşamak istemeyenlerin sıkça aradığı en iyi göz kremini bulmak kolay mıdır? Göz çevremiz hassas bir yapıya sahiptir. Bu yüzden yorgunluk, stres, uykusuzluk ve genetik faktörler sebebiyle ince çizgi, kırışıklıklar, renk eşitsizlikleri gibi durumlar göz altı ve göz çevremizde sıkça karşılaştığımız problemlerdir. Bu tür problemlerle savaşmanın en etkili yolu düzenli olarak en iyi göz altı ve göz çevresini nemlendiren ve sorunları ortadan kaldıran bir göz altı kremi kullanmaktır. Göz çevresinin, yüze oranla çok daha ince bir deriye sahip olduğunu, bu yüzden çok daha özenli bir bakıma ihtiyacı vardır. Cilt tipinize uygun olan göz kremi, sizler için en iyi göz altı ve göz çevresi kremi olacaktır.

 • Kiehl's Creamy Eye Treatment with Avocado
 • Vichy Mineral 89 Göz Çevresi Bakımı
 • L'Oréal Paris Yaş Uzmanı 40+ Kırışıklık Karşıtı Sıkılaştırıcı Göz Kremi
 • L'Oréal Paris Revitalift Filler Göz Kremi
 • La Roche-Posay Hyalu B5 Yeux Göz Çevresi Bakım Kremi
 • Lancome Renergie Multi Lift Ultra Göz Kremi
 • L'Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Göz Bakım Kremi

1. Kiehl's Creamy Eye Treatment with Avocado

En İyi Göz Altı Kremi Önerileri

Göz altı morlukları için krem kullanan herkesin çok sevdiği Kiehl’s Creamy Eye Treatment with Avocado kullanıcıların gözde isimlerindendir. İçerisindeki avokado yağı ile göz çevremize nem desteği sağlıyor. Yumuşak bir formülü ve dokusu olduğu için göz çevresindeki ince deriyi nazikçe nemlendirip, ışıldamasını, canlanmasını sağlaması ile ünlüdür.

2. Vichy Mineral 89 Göz Çevresi Bakımı

En İyi Göz Altı Kremi Önerileri

Doğal Kaynaklı Hyalüronik Asit ve saf kafein içeren Vichy Mineral 89 Göz Çevresi Bakımı, göz çevresindeki koyu halkaların, göz altı torbalarının ve ince çizgilerin görünümünün azalmasına destek olmasıyla bilinir. Özellikle göz altı torbaları dışında göz çevresindeki ince çizgilerin de görünümünün azalmasına yardımcı olan bir göz kremidir. Bu krem hassas yapıya sahip göz çevremize nazik bir bakım yaparak göz çevresini aydınlık, canlı bir görünüm sağlar.

3. L'Oréal Paris Yaş Uzmanı 40+ Kırışıklık Karşıtı Sıkılaştırıcı Göz Kremi

En İyi Göz Altı Kremi Önerileri

L'Oréal Paris Yaş Uzmanı 40+ Kırışıklık Karşıtı Sıkılaştırıcı Göz Kremi, Pro-Retinol A ve kafein içeren formülü ile göz çevresindeki kırışıklık görünümünü azaltmaya yardımcı olurken, yorgunluk izleri ile de savaşıyor. Göz çevresini iyi bir şekilde nemlendirirken, kırışıklıkların sayısının ve uzunluğunun azalmasını sağlıyor ve daha sıkılaşmasına yardımcı oluyor.

4. L'Oréal Paris Revitalift Filler Göz Kremi

En İyi Göz Altı Kremi Önerileri

L’Oréal Paris Revitalift Filler serisindeki göz kremi, konsantre hyaluronik asit içeren formülü ile göz altı çukurunu doldurmaya, kaz ayağı kırışıklıklarını gidermeye yardımcı oluyor. L’Oréal Paris Revitalift Filler Göz Kremi’nin göz altı çukurunu doldurma etkisiyle öne çıkıyor. Bu göz kremi, göz çevresinin daha gergin ve sıkı görünmesini sağlıyor. Düzenli olarak kullanıldığında da kaz ayağı ve göz altı çukuru görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Sahip olduğu metal başlığı ile uygulama sırasında göz çevresine serinletici bir masaj yaparak dolaşımın hızlanmasını da sağlar. Böylece krem cilt tarafından daha hızlı emilerek hızlıca etki ediyor.

5. La Roche-Posay Hyalu B5 Yeux Göz Çevresi Bakım Kremi

En İyi Göz Altı Kremi Önerileri

Göz çevresindeki ince çizgileri, kaz ayağı kırışıklıklarını azaltmak, renk eşitsizliklerini ve göz altı torbalarının görünümünü azaltmak için hyaluronik asit içeren göz kremleri kullanmak, gözle görülür sonuçlar verdiği uzmanlar tarafından söylenmektedir. La Roche Posay’in Hyalu B5 Eyes göz kremi, formülündeki iki çeşit saf hyaluronik asit ve B5 vitamini içeren bir formüle sahiptir. Bu göz altı kremi alt katmanlara kadar inerek cildi dolgunlaştırma, cilt tonunu eşitleme ve ince çizgi görünümünü azaltma özelliğine sahip olarak dikkat çekmektedir.

6. Lancome Renergie Multi Lift Ultra Göz Kremi

En İyi Göz Altı Kremi Önerileri

Lancome Renergie Multi Lift Ultra Göz Kremi'ni göz altı ışık dolgusu kadar etkili bir kremdir. Bu göz kremi, Hyalüronik asit ve keten tohumu özü içeren formülü ile göz çevresindeki 3 ana yaşlanma belirtisini hedefliyor, koyu halkaların, göz altı morluklarının ve ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Lancome Renergie Multi Lift Ultra Göz Kremi'nin düzenli kullanıldığı 8 hafta içerisinde göz çevresinde lifting etkisini gözlerinle görebilir, koyu halkalarının görünümünün azaldığını fark edebilirsiniz. Ayrıca göz çevrenizde daha genç ve aydınlık bir görünüm elde edeceksiniz.

7. L'Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Göz Bakım Kremi

En İyi Göz Altı Kremi Önerileri

L'Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Göz Bakım Kremi, parçalanmış hyalüronik asit ve cildin destek liflerini güçlendiren Pro-Xylane içermektedir. Bu göz bakım kremi, metal başlığı ile uygulandığından kırışıkların görünümünü azaltır. Ayrıca bu metal başlık ile göz torbalarının görünümünün de azalmasına destek olur. Böylece göz çevresi anında daha pürüzsüz görünür ve şişkinlikler azalır. L'Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Göz Bakım Kremi düzenli kullanımda göz altında gözle görülür bir aydınlanma etkisi yaratarak kullanıcıların favorileri arasına giriyor.

İyi Bir Göz Kremi Nasıl Seçilir?

İyi bir göz kremi seçerken cilt tipinize göre göz kremi seçmeniz oldukça önemlidir. Cildin en hassas bölgesi olan göz çevresi kuruluğa karşı aşırı duyarlı olduğu için nemsiz kalırsa hızlıca kuruyabilir ve ince çizgi oluşumu görülebilir. Göz çevresi bakımı düzgün bir şekilde yapılmadığında; kaz ayağı çizgileri ve kırışıklıklar belirginleşebilir, göz altı torbaları, sıkılık kaybı ve pürüzlü bir göz çevresi oluşabilir. Göz çevresi kremi seçiminde cilt tipine ve gözaltı problemlerine göre krem seçimi yapılmalıdır.

Göz Kremi Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

Göz altının ve göz çevresinin canlı, pürüzsüz görünmesini sağlamak için düzenli şekilde nemlendirmek çok önemlidir. Göz çevresindeki deri çok ince olduğundan, bu deri kurumaya ve erken yaşlanmaya daha çok eğilimlidir. Göz kremi kullanmanın faydaları olarak ;

 • Göz çevresinde oluşacak çizgilenmenin önüne geçer.
 • Göz altı torbalarının görünümünü gidermeye yardımcı olur.
 • Aynı zamanda göz altı morluklarının önüne geçer.
 • Daha aydınlık ve eşit tonda göz çevresine sahip olabilirsin.

Göz Kremleri Nasıl Kullanılmalıdır?

Göz kreminizi kullanırken gerçekten dikkatli olmanızda fayda var. Göz çevresi hassas bir bölge olduğundan olabildiğince göz kremi kullanırken cildinize nazik davranın ve tahrişe neden olabileceği için uygulama sırasında gözünüze değdirmemeye dikkat edin. Kremi uygulamak için yüzük parmağınızı kullanın. Yüzük parmağı en zayıf parmağınızdır, bu nedenle doğal olarak yumuşak bir dokunuşa sahip olur. Göz kremi, genellikle gündüz, nemlendirici ve güneş koruyucudan önce kullanılmalıdır.

En İyi Göz Altı Kremi Önerileri
12 Cevap