İnce Saçları Dolgun Göstermek İçin 5 Önerim

StrawberryGlitter

Selamlar

Size bu bencemde ince telli saçları nasıl daha dolgun gösteririz onu anlatacağım. Umarım şimdiden hoşunuza giden bir bence olur. O halde hemen başlayalım. 😊

Saçınızı Her gün Yıkamayın

İnce telli saça sahipseniz eğer her gün saçınızı yıkamayın. Çünkü saçınızı her gün yıkamak saçınıza bir müddet sonra zarar veriyor o yüzden ben sık yıkamanızı pek önermiyorum. Saçlarınızı her gün yıkarsınız kurur ve elektriklenir. Ve istenmeyen kırıklıklar oluşmaya başlar. Saçınızı daha az yıkamak hem saçınızın daha sağlıklı olmasını sağlar hem de daha az yıpranmasını.

İnce Saçları Dolgun Göstermek İçin 5 Önerim

Saçınıza Hacim Veren Şampuan Kullanın

Eğer ince telli saçlara sahip iseniz saçınızın kalın telli olmasını ve gözükmesini istiyorsanız saça hacim veren şampuanlardan kullanabilirsiniz. Bu sayede saçlarınız hem daha kalın telli olacaktır hem de daha hacimli görünecektir. Sizde saçlarım daha çok ve kalın telli olsun diyorsanız bu yöntemi tercih edebilirsiniz.

İnce Saçları Dolgun Göstermek İçin 5 Önerim

Saç Kremini Azaltın

Saç kremi saç dolaşıklığını açmada oldukça etkili bir şampuan. Ama etkili olduğu kadar da aslında zararlıda. Çünkü aşırı kullanımda saçınızın daha cansız gözükmesine sebep olur. O yüzden kullanacaksanız bile çok sık şekilde kullanmayın. Ayrıca saç kremi saçınızın daha ince görünmesini sağlar hacimli göstermesi yerine. Ben pek tavsiye etmiyorum o yüzden.

İnce Saçları Dolgun Göstermek İçin 5 Önerim

Saç Şekillendirici Sprey Kullanın

İnce telli bir saça sahipseniz eğer saç şekillendirici spreyler ile saçınızın daha çok ve daha hacimli görünmesini sağlayabilirsiniz. Sprey kullanmak saçınıza ekstra bir zarar vermez. O yüzden gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Saçlarınızı olduğundan daha dolgun ve hacimli gösterir ayrıca. Ayrıca saç köpüğü kullanarak da saçınızı dolgun gösterebilirsiniz.

İnce Saçları Dolgun Göstermek İçin 5 Önerim

Son Olarak Saçınızı Düzenli Olarak Kestirin

Eğer ince bir saça sahip iseniz saçınızı sık sık kestirin. Çünkü saçınızı sık sık ve düzenli olarak kestirmeniz saçınızın yapısını daha çok kuvvetlendirir ve kalın telli saçlara sahip olmanızı sağlar. Ayrıca daha sağlıklı ve daha az yıpranan saçlar elde etmiş olursunuz. O yüzden düzenli kestirmenizi öneriyorum ben. Ayrıca saçlarınızın kesim şeklide çok önemli. Katmanlı şekilde bir kesim yaptırırsanız saçlarınız hem daha dolgun hem daha hacimli görünmüş olur.

İnce Saçları Dolgun Göstermek İçin 5 Önerim

Evet bencemizin sonuna geldik. Ben yazarken çok eğlendim umarım sizlerde okurken çok eğlenmiş olursunuz.

Teşekkürler❤️

İnce Saçları Dolgun Göstermek İçin 5 Önerim
36 Cevap