Deodorant ve Roll On Dosyasını Açıyoruz: Ter Kokusunu Önleyen En Sevdiğim 4 Ürün

EvdekiKedi

Selam arkadaşlar,

Yaz kış demeden deodorant ya da roll on kullananlar el kaldırsın. ✋🏻 Bir içeriğin altında sadece yaz aylarında deodorant kullandığını söyleyen bir çok kişi gördüm. Bu beni oldukça şaşırttı çünkü sadece yazın değil kışın da ter problemi yaşarız.

Terlemek çok doğal bir şeydir ancak terleme sonucunda yaşanan koku hiçbirimizi memnun etmez. Bu yüzden de duş aldıktan sonra ter kokusunu önleyen ürünler kullanmak çok önemli. Ben de bugün sizlere ter kokusunu önleyen memnun kaldığım ürünlerden bahsedeceğim.

1- Rexona Clinical Protection

Rexona Clinical Protection
Rexona Clinical Protection

Deodorantların temiz içerikli ve hassas ciltler için uygun olması benim için çok önemli. Rexona Clinical Protection'ı seviyorum çünkü alkol içermiyor. Terleme ve ter kokusuna karşı güçlü koruma sağlıyor. Duştan sonra kullanıyorum ve bir sonraki duşa kadar terleme problemi yaşamıyorum. Hafif koku sevenlerin de bayılacağı bir ürün.

Siz de benim gibi tüm gün hiç durmadan koşturan biriyseniz memnun kalacağınıza eminim. 🏃🏻‍♀️

2- Rexona Natural Fresh

Rexona Natural Fresh
Rexona Natural Fresh

Şeftali kokulu bir deodorant mı? Ben de duyunca çok şaşırmıştım. Rexona Natural Fresh serisini çok seviyorum; ben şeftali ve limon otu kokulu olanı kullanıyorum. Öyle doğal ve nefis bir kokusu var ki, anlatamam. Ürün siz hareket ettikçe ferahlığın artmasını vaadediyor. Motionsense teknolojisi hareketi algılıyor, ter kokusunu önleyen kapsüller kırılıyor. Bu sayede ter kokmuyorsunuz ve gün boyu ferah kalıyorsunuz.

Ben ilk başta bu etkisine hiç inanmamıştım; sırf şeftali kokusuna için satın almıştım. Ama tüm gün hareket ettiğimde burnuma ter kokusu yerine şeftali kokusu gelmeye başlayınca işe yaradığını anladım. Gerçekten memnun kaldım. Size de öneririm. 🍑

3- Deotak Invisible

Deotak Invisible
Deotak Invisible

Deodorant yerine roll on sevenler için de önerilerde bulunmak istiyorum. Benim en sevdiğim roll on Deotak Invisible. Alkol ve paraben içermiyor bu yüzden hassas ciltler için ideal bir ürün. Çok fresh bir kokusu var. 7 güne kadar etkili ama 7 gün hiç banyo yapmadığım olmadığı için doğru olup olmadığıyla ilgili yorum yapamam. 😁 Ama şunu söyleyebilirim ki bir sonraki banyoya kadar ter kokusunu önlediği doğru. Cildi nemlendirme etkisi olduğunun da altını çizmeliyim. 🌸

4- Siveno Doğal Roll On

Siveno Doğal Roll On
Siveno Doğal Roll On

Bu önerim de vegan içerik arayanlar için gelsin. 😍Siveno Doğal Roll On vegan bir ürün. Ayrıca içerisinde cilde zarar verecek hiçbir içerik yok. Ter kokusuna karşı oldukça etkili. Kokusu çok hafif; sizi çiçek bahçesinde hissettireceğine eminim.

Hepsi harika. 😍
Hepsi harika. 😍

Siz bu ürünlerden birini hiç denediniz mi? Ter kokusunu önlemek için neler kullanıyorsunuz?

Deodorant ve Roll On Dosyasını Açıyoruz: Ter Kokusunu Önleyen En Sevdiğim 4 Ürün
6 Cevap