CİLT BAKIM SIRLARI

Neutrogena

Cilt Bakımının Vazgeçilmez Ürününü İnceliyorum: Gülsuyu

Herkese merhaba.

Sivilcesiz, siyah noktasız, lekesiz yani kusursuz bir cilt hepimizin hayalidir herhalde. Böyle bir cilde ulaşmak için bir çok yol dener, bir çok bakım ürünü kullanırız. Ben kendi yolumdaki o doğal ürünü size tanıtacağım: Rosense Gülsuyu.

Cilt Bakımının Vazgeçilmez Ürününü İnceliyorum: Gülsuyu

KScanlar Merak Ediyor

Ürünün özelliklerini kısaca tanımlar mısın?

Gülsuyu, gülün işlenmesi ve sonuç olarak gül yağının kazanılması esnasında edilen yan üründür.

Bu ürün hayatını nasıl kolaylaştıracak?

Bu ürünü sabah uyandıktan sonra ve akşam yatmadan önce bir pamuk yardımıyla uyguladığımda yağlı cildimi matlaştırdı, yüzümü kurutmayıp daha yumuşak olmasını, gözeneklerin küçülmesini ve siyah noktalardan arınmasını sağladı. Ciltteki pürüzleri ve lekeleri de yok ediyor. Makyajsız fresh bir görüntü sağlıyor.

Bu markayı tercih etme sebebin nedir? Başka markalara nazaran ne farkı var?

Piyasada satılan bir çok gülsuyu adı altındaki ürün distile su ve gül aromasından oluşmakta ama Rosense gülsuyu tamamen doğal ve hiçbir katkı maddesi içermemektedir.

Fiyatına göre performansını nasıl değerlendirirsin?

Fiyatı 38 TL diye biliyorum ve birçok ürüne çok daha fazla para veriyoruz. Tek bir ürün bu kadar şeyi yapabiliyorken, diğerlerine de gerek kalmıyor. Haliyle bu cüzi miktarı da hak ediyor.

Bu ürünü almak isteyenlere kişisel deneyiminden yola çıkarak ne söylemek istersin?

Cilt bakım rutininize eklemeniz gereken bir ürün olduğunu, doğal olmasından dolayı gönlüm rahat bir şekilde söylüyorum. Bu ürünü düzenli kullandıkça nemlendirici sürmeye bile gerek duymadım. Çiçeksi, doğal, sağlıkla parlayan cilde kim hayır der ki? İmkanı olan kaçırmasın derim.

Rosense Gülsuyu

GittiGidiyor
37,90 TL

0|1
287

En İyi Kız Görüşü

  • bende çok seviyorum ve tavsiye ediyorum. her gece yatmadan önce tonik olarak uyguluyorum yüzümde. benim cildim hassas ve egzama sorunum var. diğer ürünler yüzümü yakıyor ama gül suyu yumuşacık yapıyor. kesinlikle tavsiye ederim.

    1|0
    0|0

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 27

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...