CİLT BAKIM SIRLARI

Neutrogena

Biz Erkekleri Burun ve Kulak Tüylerinden Kolaylıkla Kurtaracak Tıraş Makinesini Sizler İçin Denedim

Merhaba.

Kuaför giden tüm erkeklerin duyduğu ortak sorudur; Abi kulak tüylerini yakayım mı? Sir ağda yapayım mı?

Bundan muzdarip olan biz erkekler için piyasada bulunan onlarca ürün var fakat hepsi de istenen sonucu vermiyor. Bu yüzden bu hafta elime geçen Philips'in tıraş makinesini sizlere anlatacağım.

Belli bir yaştan sonra biz erkeklerin kulak çevrelerindeki ve burunlarındaki tüyler istemsizce uzamaya başlıyor. Müdahale etmeseniz kötü ve rahatsız edici bir görüntü ortaya çıkabiliyor.

Kadınlar kadar şanslı olmadığımız için çözüm yollarımız kısıtlı. Ya sir ağda yaptıracaksınız ya da yakma gibi farklı ve sağlıksız yöntemleri kullanacaksınız. Ki kulakları ve yanakları geçtim ama burundaki tüylere sir ağda yaptırmak cesaret işidir. Ben o kadar cesur değilim. Sir ağda bazen cildinizi mahvediyor. Hele ki kuaför sir ağda konusunda becerikli değilse...

KScanlar Merak Ediyor

Ürünün özelliklerini kısaca tanımlar mısın?

Öncelikle bıçak uçları hassas ve can yakma gibi bir kötü özelliği yok. Daha önce başka markaları da denedim. Kimisi istenen kısalığı yakalamıyor, kesmiyor veya tüyleri çeken bıçakları yüzünden canımı yakıyordu. Ama bu üründe bunların hiçbirini yaşamadım.

Bu ürün hayatını nasıl kolaylaştıracak?

Sir ağda ile kulak, burun ya da yanak kıllarını aldıran ve acı çeken erkekler için biçilmiş kaftan. Kullanımı çok kolay bir kere. Ve ardında temiz bir cilt bırakıyor.

Bu markayı tercih etme sebebin nedir? Başka markalara nazaran ne farkı var?

Ucundaki bıçakları çok iyi çalışıyor olsa gerek, canınızı kesinlikle yakmıyor. Çok keskin bıçakları birbirine uyumlu çalışıyor ve temiz bir sonuç elde ediyorsunuz.

Fiyatına göre performansını nasıl değerlendirirsin?

Bedava diyebileceğim bir ürün. Türkiye'deki teknoloji marketlerinden daha önce yaptığım alışverişlerimden pek memnun kalmamıştım. Ya ürün kısa sürede bozuluyor ya da bıçakları köreliyordu.

Bu ürünü almak isteyenlere kişisel deneyiminden yola çıkarak ne söylemek istersin?

Hemcinslerime söyleyeceğim tek şey düşünmeden almaları yönünde olacak. Biliyorsunuz berbere gidip sir ağda ile uğraşmak bizleri hem korkutuyor hem de onun sonuçları her zaman iyi olmuyor. Tahriş olan cildimize mi yanalım yoksa canımızın acımasına mı? Bu yüzden Philips'in bu ürünü konusunda gerçekten çok iyi.

Philips Series 5000 NT5175/16 170 Watt, Burun ve Kulak Kılı İçin Tıraş Makinesi

21,99 EUR

1|1
1528
SinirliBiber KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Kız Görüşleri

En İyi Erkek Görüşleri

  • Çok güzel bir ürün ama evde traş olmuyorum ki haftada bir berbere gidiyorum oda zaten ağda yapıyo acıtıyo biraz ama 15 gün sıkıntı yok

    0|1
    0|0
  • Fiyatı fena değil. KizlarSoruyor bana hediye edebilir bunu. Yarın doğum günüm. 😂😂😂

    0|1
    0|0

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 13

Erkekler Ne Diyor 26

Yükleniyor...