Zekeriya Yapıcıoğlu ve anayasanın ilk dört maddesi ile ilgili minik bir soru?

Gizli Üye
Zekeriya Yapıcıoğlu, anayasanın ilk dört maddesinin değişmesi ile ilgili söylem yaptı. Müslüman arkadaşlarıma sorumdur: mecliste yemin eden Zekeriya Yapıcıoğlu'nun ilk dört maddeye dil uzatması ne kadar Müslümanlıktır? laik atak geçiyorum şu an...
Zekeriya Yapıcıoğlu'nu, Faruk Dinç'i, Serkan Ramanlı'yı ve Şehzade Demir'i meclise alan ona oy atan hiç kimseye hakkım helal değildir.
Ak partili arkadaşlarım, mutlu musunuz gerçekten mecliste hem Laiklik düşmanları, hem Mustafa Kemal düşmanları, hem kadın düşmanları var. (gerçi bu insanları, her zaman bile bile meclise alan sizlerdiniz değil mi?)
Zekeriya Yapıcıoğlu ve anayasanın ilk dört maddesi ile ilgili minik bir soru?