HÜDA-PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu: Türk Bayrağı ismi bana problemli geliyor demiş, duydunuz mu?

kralkobrax21

Cumhur İttifakı’na ve AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’a desteğini açıklayan Hizbullah terör örgütüne yakınlığıyla bilinen HÜDA-PAR’ın Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, yandaş AKİT TV’de katıldığı bir canlı yayında “Türk Bayrağı ismi bana problemli geliyor. Neden Türkiye bayrağı değil de Türk Bayrağı deniyor?” dedi.

HÜDA-PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu: Türk Bayrağı ismi bana problemli geliyor demiş, duydunuz mu?