Belediye Meclis Üyesi, boşanmaların artmasının nedenini laiklik olarak gösterdi! Sizce doğru mu?

Eʟᴘʀᴏғᴇꜱꜱꜱᴏʀ
Belediye Meclis Üyesi, boşanmaların artmasının nedenini laiklik olarak gösterdi! Sizce doğru mu?

İstanbul Esenyurt Belediyesi bünyesinde eşitlik birimi kurulması ile ilgili tartışmalar sırasında AK Partili üye Taşdemir, "Yok efendim, boşanma olayları en çok bu dönemde olmuş. Demokratik, laik bir devlette yaşıyoruz ya bunlar bunun sonucudur, özgürlüğün sonucudur" şeklinde konuştu.

www.sondakika. esenyurt-belediye-meclisi-toplantisinda

Doğru
Yanlış
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Belediye Meclis Üyesi, boşanmaların artmasının nedenini laiklik olarak gösterdi! Sizce doğru mu?