Fareli cips için açıklama yapıldı! Cips yemeye devam ediyor musunuz?

Eʟᴘʀᴏғᴇꜱꜱꜱᴏʀ
Fareli cips için açıklama yapıldı! Cips yemeye devam ediyor musunuz?

Son birkaç gündür sosyal medyada içerisinden fare çıkan cips konuşuluyordu. Sonunda konu ile ilgili açıklama geldi. "Kamuoyunun Dikkatine, sosyal medyada cipsin içinden yabancı cisim çıktığına dair paylaşımlar yapılmaktadır. Mevcut üretim sürecinde böyle bir olayın gerçekleşmesi mümkün değildir. Satışa sunulan bütün ürünler titizlikle kontrol edilmektedir, hiçbir zaman sorunlu bir ürün satılmamıştır, bundan sonra da satılmayacaktır."

guncel/fareli-cips-icin-aciklama-yapti-

Fareli cips için açıklama yapıldı! Cips yemeye devam ediyor musunuz?