İstanbul'da uyarılan yağmur başladı! Sizce İstanbul hazırlıklı mı?

Eʟᴘʀᴏғᴇꜱꜱꜱᴏʀ
İstanbulda uyarılan yağmur başladı! Sizce İstanbul hazırlıklı mı?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün yapmış olduğu uyarıların ardından İstanbul'da beklenen yağış başladı. İstanbullular yağış nedeniyle zorlanırken, Kapalı Çarşı ve Mısır Çarşısı'nda su baskınları yaşandı.

https://www.mynet.com/son-dakika-haberi-istanbul-kapkaranlik-yollar-gole-dondu-bursa-da-sular-arabalari-yuttu-iste-o-goruntuler-110106990223

Evet
Hayır
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
İstanbul'da uyarılan yağmur başladı! Sizce İstanbul hazırlıklı mı?