Taliban "Gereksiz" diyerek İnsan Hakları Komisyonu'nu kapatmış. Sence, bizde hangi kurumlar gereksiz?

Kiz_Kişisi
Nakit sıkıntısı çeken Taliban rejimi 500 milyon dolarlık bütçe açığıyla karşı karşıya kalınca bazı kurumları kapatmış. Bunlardan biri de İnsan Hakları Komisyonu'ymuş. Çok manidar. :D
Bence Tarım Bakanlığı gereksiz. Zaten ülkede tarım kalmadı. 😢
Taliban "Gereksiz" diyerek İnsan Hakları Komisyonu'nu kapatmış. Sence, bizde hangi kurumlar gereksiz?