Enes Kara olayı siz ne düşünüyorsunuz?

Gizli Üye
Ülke ikiye bölündü resmen bir tarafta cemaatin suçlu olduğunu düşünenler, bir tarafta ailenin suçlu olduğunu düşünenler. Tabii her iki tarafın da suçu olduğunu düşünenler de var. Bazı kişiler de iki tarafta suç olmadığını, çocuğun psikolojik sorunu olduğunu iddia ediyor ( bunu ankete eklemedim bile ) Siz ne düşünüyorsunuz?
Çocuğun ailesi zorladığı için suçlu, cemaat değil çünkü ailesi baskı kurmasaydı orada olmayacaktı.
Cemaat ailesinin baskısına rağmen çocuğu zorladığı in suçlu.
Her iki taraf da zorladığı için suçlu
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Enes Kara olayı siz ne düşünüyorsunuz?